• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raak-no já to viděla na fotkách.A ona mi ho asi chtěla uvařit.Teď ho delší dobu neuvidí,páč od víkendu jsme na chalupě a budeme tam celý týden.Alespoň bude moct říkat,že si jí už nepamatuje-to mě přivádí k šílenství.
29. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdili v body.... mrnavec si nák umí rozepnout plínku a tojá pak můžu sbírat hovínka všude tak nák nevim co...ale bylo mu dobře spocenej nebyl :slight_smile: .. pampu.. to si děláš srandu :angry: .... já se dneska snažila do Jonáška narvat pití a nece a nece... taky jsem zkoušla hrneček ale to teče moc rychle takže byl akorát celej zlitej.... ale něco vypil....
29. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 co navymyslííííí :frowning2:
29. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac a po lzickach??????

Pampu to je tak na přehřátí
29. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska zase zkusila Adu ve velkým bazénu.....ne ne ne zase řev :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jooooo
29. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77
no a mně malej přijde vždycky od tchýně v úplně plné plíně.
Ale nejvíc mě štve jak ona všechno ví......on začne řvát, já mu jdu dělat jídlo, protože je to už tři hodiny od posledního a ona na mě volá, že ne, že to není hlady...to ona přece pozná!
V neděli jsme byli na hodech...spousta příbuznejch. Ona měla Kubu furt na klíně a najednou vidím jak ožužlává boty jednoho miminka co tam taky bylo. Tak mu je jdu honem sebrat a ona mi říká, že se nic neděje...že je ještě ta malá neměla na nohách!
Navíc furt trvá na svých pravidlech o jídle...co se dodržovaly před x lety....prej mám malýmu dávat hrášek a taky mu prý koupila pomeranč!
29. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak doufám ,že nechodí moc na náštěvu :unamused:
29. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mala sice v bazene chvilku kvikala,postupne jsem otirala nozicky,zanorila,zada - zanorila a super

Lin hrasek do obeda,bych pridala (davam hrasek i kukurici)ale syrovej jako kulicky neee. no a pomerance,eeeee
29. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nechci zakříknout,ale tchýně je super...do ničeho nekecá,kupuje věcičky.....jen nejezdí moc často a taky neví co je to mobil :unamused:
29. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tomáte vážně super tchýně :frowning2: ... já mám pohodu.... v tomhle moc mi do toho nikdo nekecá i když sem tam chýně malinko s vodou, že musim za každou cenu dávat kojeneckou
29. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek přesně tak jsme to udělaly...tak nevím...snad to zítra bude lepší :slight_smile:
já padám už půl hodinky spinkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..tak to byla pěkně utahanáááá....no ono je možný s toho vedra :confused:
29. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 u nas podobne,je super.....teda ted,kdyz spolu nejsme denne v jedny kuchyni.
k nam moc nechodi,spis my tam,maji zahradu,maly se vyblbne. a veci nekupuje,bo jsou bez penez,tcham bez prace,do nedavna ona,sptva zaplati hypoteku na barak a na vic nemaji
29. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojenecká by se měla dávat...kuli dusičnanům...ale já stejně dávám z kohoutku
29. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mozna se boji mnozstvi vody.
mala je od mesice ve velke vane,od dvou ve vanach v plavani pro kojence, od pul roka (korigovane) ve velkem bazene
@zdenka33 davam kohoutkovou,prefiltroanou v brite. ted uz ani to ne
tet jsem to blbě napsala...kohotková obsahuje moooc dusičnanů :frowning2:
29. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tchýně ze začátku jezdila často...jenže oni nemají auto a autobusem neumí (je to k nám cca 5 km) takže je musí někdo přivézt a zase odvézt :angry: Ale hlavně mi přišlo, že měla Kubíka spíš na chlubení....na procházkách ho brala mezi svoje známé a do práce a tak...no a teď už ho všichni znají tak zájem opadá. Na těch hodech jsem já byla úplně mimo...jak přišel někdo kdo ho ještě neviděl tak ona ho hned drapla a ukazovala a všem líčila co už umí a tak....no jak kdyby byl její a ne můj. Já jí to neberu...jenže já si sním tolik užiju...nespím, nemám na nic čas...tak bych byla ráda aspoň za odměnu v podobě toho, že mi ho někdo pochválí a můžu se s ním ukázat.
Jo a ještě perlička....když jsme jeli zpátky tak ona byla nadšená jak to krásně zvládl, že vůbec neplakal a byl hodnej. tak jí říkám, že to jo...ale že asi bude hrozná noc...protože měl spoustu zážitků a to se pak vždycky budí řevem a moc nespí. No a ona mi řekla, že to už je jedno...hlavně, že nezlobil tam :angry:
29. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já furt zapomínám koupit tu kojeneckou tak má tedka nákou dobu kohotkovou, ale doufám, že už si zejtra vzpomenu
29. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 takže si přes den tchýně slízla smetánku...a ty chudáku v noci lítala :frowning2:
29. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my kdyz se po svatbe v mym 25tt s malym prestehovali od nich do podnajmu,byla strasne urazena
29. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kac kojo voda je dle me dulezita u novosku,takhle ani moc ne.segra prevaroval i tu kojo vodu.....
bych sena to vys.... :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad neeee!!!! to bych nechtěla..... a asi bych jí poslala někam.... Jonášek se budí pořád stejně i když má zážitky a i když má úplně normální den...
29. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek přesně táááák...bych se na to.......
29. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dle me,kdyz ji prevarim,bakterie zmizi a vseho moc skodi. prehnana sterilita atd....kdyz vytiram jednou za mesic soupnu domestos,jinak jen jar.

To samy s vyvarovanim,u novoska,pak do cca pul roku jsem sterilizoval jednou denne v mikru,ted jen dop mycky
29. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
jj...a kdyby mě aspoň politovala ale to ne.
A ona si návštěvy u nás představuje tak...že si s ní budeme povídat a ona přitom párkrát na malýho udělá ťuťu ňuňu. Když přijede moje mamka tak jde s malým na zahradu a tři hodiny o ní nevím...a můžu aspoň udělat doma co jinak nestíhám. Ale tchýni abych obskakovala, bavila a ještě se přitom starala o malýho
29. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kašli na kojo vodu,dávej z kohoutku,už si musí kapku zvykat :wink:

Milé maminy-jdu spinkat-dobrou noc.
29. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nasi kan mjezdej jednou za 14 dnu (nekdy i vic) u T. si ho bravali ven na prochazky,my sli s manzou plavat...
29. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
shrnu to takto------tchýně a uzené=nejlépe chlazené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek
no u vody nejde ani tak o ty bakterie, ale jak správně psala zdenka o ty dusičnany...těch se převařením nezbavíš a methemoglobinémie neboli vnitřní udušení hrozí až do roka věku.
jinak já vytírám jen vodou....prach utírám taky jen vodou....nechci mu nechávat v pokoji kde je většinu času moc chemie
29. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 proto pisu ze filtruju,brita dusicnany umi
29. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek