• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já teda vytírám brefem??? nebo cilitem??? ted nevim... nakoupila jsem toho tedka spustu... ale zase to nepřehánim... jo kdy můžu malýmu začít prát ve stejnym prášku jako nám???
29. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do vody davam savo na podlahy nebo jar
29. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem ospinkaná jako kotátko...tak pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
papapa asi taky půjdu... pes se mi tu už třikrát pozvracel.... doufám, že do rána už nic neudělá....
29. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cekam na manžela
29. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten můj se do pátku počítám neobjeví..... :frowning2:
29. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pak to bude stat za to
29. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám.... :grinning:
29. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sotva jsem dala malého do postýlky a odešla hned začal řvát monitor a malý si klidně spal... ráno tahal za šňůru tak to asi povytáhl..dlouho nám nevydrží..tchyně nekomentuju malého půjčím minimálně a vození kočárku ani omylem...
29. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala taky za to taha,tak to davam dolu
29. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to zapomněla ale taky to dávám pryč stačí že rozvazuje mantinel
29. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se lekla.. a to nahlas chrápe :slight_smile:
29. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala dneska dopbre chrapkal venku v kocarku
29. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ve dne jako mátoha a teď se mi nechce spát...zítra chci brzo vstávat a vsadím se, že si malý bude zase vyspávat
29. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame plavco a rehabky,tak v osm musim vypadnout z domu
29. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci do 9 dorazit k našim a pak sama na nákupy :slight_smile:
29. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tvuj plan bych s myma detma zvladla v pohove,mozna i nadstandart casu
29. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spíme tak do 8 :slight_smile:
29. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

jdu nás chystat, budu nejspis az odpoledne
30. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... tak já mlěa budíček v půlnoci pak ve tři pak v pět a v půl šestý vztávando.. no a na to co všechno musim stihnout jsem ku.evsky unavená... kluky do práce vezu asi taky já páč prostě martin toho jednoho člověka nesehnal... já ho sehnala večer na FB, ale to už byl martin nedostupnej... do toho pes má sračku takže jsem tu ráno objevila dvě překvapení... ani nemám čas dojít k veterináři... nevim co to může bejt... zvrací, sere, nežere....
30. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac jestli mas zivocisne uhli i to mu muzes dat na ten prujem
30. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani to nemám.... :frowning2: ....
30. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-my jsme vstávali 5.15,ale pak jem ho ještě uvěznila u sebe v posteli a spali jsme do půl7 :sunglasses: :sunglasses: Teď opět bojuje v postýlce-je to teď horší s usínáním,jak se tam staví a pochduje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době, měla jsem fofry s prací, tak jsem vás sotva stíhala číst. My měli dnes noc úplně k ničemu. Ada, se vzbudil ve 12 a pak už spal tak po půl hodinách, bolelo ho břicho. Tak jsem ho ve dvě ráno rourkovala, pak uklízela tu spoušť a když jsme se vrátili do ložnice, tak manžel tak vychrapoval, že to prcka budilo :confounded: Tak jsem nás sbalila a šli spát dolů. Což znamená, že se Adam roztáhl přes cely gauč a já spala nad propastí :grinning: A v půl sedmé budíček, manžel se chystal do práce. No, chci se dnes vidět, a to mám odučit dva studenty. Tak mě napadá, je to normální, že nás pořád může takto trápit to břicho? Přijde mi, že to jsou tak poslední tři noci, kdo ho to budí, svíjí se v postýlce a brečí. Nadýmavého snad nejí nic, ani já, tak já nevím :frowning2:
30. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac tedy ty mas vybavenou domaci lekarnu
30. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mi měly noc docela dobrou.Malej se vzbudil v půl třetí a vydržel kupodivu až do sedmi.Jindy je vzhůru už po pátý a spát se mu nechce.Co se týče toho staršího tak ten dneska vstával až v půl osmý ale za to se v noci počůral tak sem musela asi v půl jedenáctý převlíkat postel.Zajímavý je že už chodí bez plen asi týden a až teď v noci to nevydržel.Odpoledne jedeme na kožní a jestli si pamatuje jak sem vám psala o babičce tak dneska ráno šla na operaci.Doufám že to dopadne dobře.
30. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji nam se maly pocural v noci i ted nedavno..a je bez plen na noc prez rok
30. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my spali do 8 s tím že od 4 se budil co půl hodiny.. :confounded: včera kakal, zadek jsem mu přebalila po 10mim protože jsme byli venku bez plínky a je opruzený zase :confounded:
30. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 ahojky to víš že si pamatujem.....tak at ji to dobře dopadne :slight_smile:
30. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tohle mám taky třeba 6 hodin spinká jak miminečko a pak se budí po půl hodce nebo po hodině:frowning2: :frowning2: :frowning2: ..hrůza
30. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek