• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
čekám až miláček bude ospinkaná.......abych mohla jít sekat zahradu :frowning2: asi zdechnu v tom vedru :confounded:
30. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě štve ten jeho zadek...už to měl dobré a má to zase..naštěstí míň nevím čím to mazat
30. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 a co jsi zkusila....má průjem?
30. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdřív to vypadalo že to je z tesco plínek ty jsme přestali dávat zkusili jsme asi 3 :angry: ale spíš to má z častého kakání 2x denně a to ho přebalím většinou hned jak to zjistím včera v tom chvilku byl a zadek je zase červený mažeme vším co máme :slight_smile:
30. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tuhle měli průjem...osypala se teda moooc...zabral pitiol a hlavně jsem jí necháva často rozbalenou
30. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
průjem nemá..asi budu dávat zase látkovky, ale musím koupit větší svrchní kalhotky už jsou malé
30. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky větráme dneska mi poznačkoval postel včera deku na zemi...musím mu dát přebalovací podložku
30. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett zkus ten pityol
30. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo taky máme všechno počůranýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten moc nezabírá aviril je lepší. teď mi usnul na ruce...čekáme na pošťačku a pak vyrážím do města :sunglasses:
30. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jí dala spinkat..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tak snad do čtvrt hodky zabere :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 právě každýmu zabírá něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu na tu zahradu...tak zatím pa pa :slight_smile: Pěkný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi přijde že dřív to zabíralo líp teď nic moc... jak byl malý tak byl opruzený i z přehnaného čištění pak jsem ho jen utřela vodou, usušila a moc nemazala a byl klid
30. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám nakonec na opruzený zadek pomohla obyč Nivea.Vůbec žádné masti,co jste psali nezabraly.Teď teda už má dloho klid.
30. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: všem přeji krááásné prázdniny s mimouškama :slight_smile: :slight_smile:
tak pa ,jedeme na prázdnny k tetě na venkov tak se ozvu až se vrátíme :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr a najak dlouho jedete????? :wink:
30. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mně už se pletou písmenka.....bože a to je teprve odpoledne :confounded:
30. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tom užijte, počasíčko je super, přejeme hezký relax
30. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nas teda uz moc pekne pocasicko neni-cely den bylo vedro, ale pod mrakem a po obede zacal slejvak
30. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Pett7 " Jestli jste měli tesko plenky ty co jsou zvenku igelitové místo papírové, jsou o něco levnější než ty sensses, tak je to z nich. My teda z nich byli opruzení hned. A kor v tomhle vedru. Pomohl nám sudokrém. Ale pár dní to trvalo než se to vyléčilo.
30. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak vám malí papají v tom vedru? Můj malej sní pár lžiček výživy a chce jen prso.
30. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkar1 právě že máme ty papírové drahší, ale plínkama to asi nebude teď měl pampersky a je opruzený znovu asi to je kombinací vedra a kakání... teď když má tuhou stolici tak mu to v plínce nevadí a občas si toho nevšimnu hned. když jsme doma tak bude bez plínek nebo mu dám 1 látkovou
koupila jsem malý bazén ale nemůžu ho nafoukat místo kruhu připomíná čtverec :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkar1 mam stejny problem, mala strasne malo basti, ale nevim, jestli je to teplem, nebo ze ji proste vic chutna MM, protoze jsme na prikrmu teprve mesic...
30. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ale z latkovy plinky musi byt prece opruzeny jeste vic, vzdyt to neodvadi vlhkost :confused:
30. čer 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
látkové měníš častěji a myslím si, že jsou prodyšnější...papírovky nasáknou a zadržují a vevnitř bude určitě taky nějaký igelit nebo něco nepropustného tak je zapařený hned od tety kluk byl jen na látkových papírové nesnesl z látkových byl občas taky trochu opruzený ale s papírovýma se to nedalo srovnat.
30. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá snědli jsme skoro celou výživu tak aspoň něco kromě prsa. Taky přikrmuji teprve měsíc a nic moc.
Látkový jsou dobrý, ale nebavilo mě to prát, tak je na bazáru prodávám, kdyby měl někdo o nějakou zájem.
Asi je opruzený z toho, že se teď víc potí a jak to jednou zčervená, tak se toho špatně zbavuje. Nejlepší koupat na zahradě a být co nejvíc nahulatá.
30. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a jak to máte se spaním v noci a s usínáním ve dne? Už mě nebaví ho vozit v kočáře nebo houpat tak ho teď učím usínat samotného v postýlce, ale bez pláče to zatím nejde. A v noci jsem začala snižovat dávku MM, aby už v noci nejedl a nebudil se. Vzbudí se tak 2 krát za noc, ale prý by, už od půl roku neměl v noci jezt.
30. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma,uuuf, bez manzela je to s tema drakama u vody faakt mazec.
30. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice pozdě ale hlásím taky listopadové miminko :slight_smile:
30. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek