• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
si pamatuju kdyz nam v noci spustil,jeeezisjsem celou noc nespala a pres den furt cumela na svetylko,jestli blika.....
heee tak my uz spinkame,asi jsem ji dala zabrat cvicenim,bozatko moje
30. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
doma se mi nespustil ani jednou,ale zato v porodnici pořád :frowning2: :frowning2: :frowning2: To jsem byla pěkně vyplašená :cry: :cry: Pak jsem si vůbec říkala jestli to má cenu si ho pořizovat.Nakonec jsme ho dostali!!!Tím to bylo vyřešený.Ale jak říká rákosníček pak jsem kontrolovala světílko jesli blikáááááá...pak jsem měla nablikááááno a přelepila jsem to!!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
30. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda-my má zasebou celkem pohodovou noc.Sice vstával v půl 6,ale pak si dal ještě říct a spal do půl 9.Jinak už sklízím ovoce při usínání :grinning: :grinning: Pár dnů byl pláč a někdy i řev,ale teď už dám do postýlky a do 10 min.spí.No jo jsem si ho při nachlazení rozmazlila a uspávala na rukou a pak to vyžadoval pořád,ale je chytrý a to,že musí usínat sám a v postýlce pochopil během pár dní.Jsem nadšená.
30. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já monitor vozím i na chalupu,ale už mi párkrát spustil,ale falešně.Bylo to tím,jak mi malý odcestoval a spal napříč jak by měl mít hlavu.Takže teď dávám monitor na vrchní půlku postýlky a v poho.Je to pro ůj klid.
30. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem za nej rada,jednak nam byl primo doporucen na neonatologii a rikala jsem si radeji 10x plany poplach nez bez monitoru ap ak pruser.
30. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v tomto mám zatím klid,protože kam Adu položím tam jí najdu!!! :grinning: To chci vidět jak jí to dlouho vydržíííí:Být takto v klidu :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to já s malou taky. maximalne se m i otáčí kolem dokola.
30. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak já dneska spala nebo spíš podřimovala do 10 nechtělo se mi vylézt z postele...malý byl vzhůru v 6 tak jsem si ho vzala do postele sice moc nespal, ale ani neřval tak jsem spala na půl oka aspoň..v noci mi bylo blbě tak jsem to trochu dohnala dneska už zese dám prstýnky na ruku nevím co to včera bylo :unamused:
Včera jsem měla šok nechala jsem malého na hrací dece na zádech za chvíli přijdu on si odcestoval jinde a ještě pásl koníky pak že se nepřetáčí :wink:
30. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mala po obidku. zase cela sklenicka snezena...nestacila jsem nabirat jak krasne otevirala pusinku a vse spolkla.u vareneho ji to musim do te papulky vylozene rvat a vsechno plive..... :confused:
30. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
my začneme s příkrmama 10.5.,zatím mám skleničky,ale pak budu normálně vařt.My taky jíme kupovanou zeleninu a žijeme,takže toto opravdu nemíním řešit.Čaj mu taky vařím z vody z kohoutku a je v pohodě,ani jednou jsem nekpovala kojeneckou vodu.
30. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pampu u mimin jde hlavne o hladiny dusicnanu....ktere jim muzou uskodit vic nez nam a jsou v zelenine kupovane obsazeny hodne.
ja si pockam na cerstvou ze zahradky...ale jasny ze pres zimu se to jinak neda
30. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ono se stačí podívat na zeleninu v obchodě a na to co vyroste doma... porek z obchodu je 5x větší nahnaný dusišnany...rajčata bez chuti se zahrádkou se to nedá srovnat, ale né každý ma zahrádku.
Zbyly nám jen brambory , mrkev a jabka domácí vařená mrkev je super taková sladká proti lahvičce. A ovoce se dá časem koupit i naše meruňky, broskve,hrušky jabka a kupované banány se dávají normálně takže se vařit dá, jen to nekupovat ve velkých řetězcích, ale spíš v zelenině nebo na trhu většinou je uvedený původ...
30. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my zahradku nemame,ale nasi ano,i kdyz jen neco malo pro sebe. nevyhnu se kupovane zelenine,ale radeji az bude mala vetsi. a super jsou jak pises Pett trhy,tady u nas je ejden primo zeleninovy a ovocny,tam toho je
30. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
že kohoutková voda když jí normálně převařim nic neudělá?? příde mi hrozně drahý kupovat kojeneckou.. navíc jsou prej některý horší než kohoutková voda....
30. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Filip pije čajík z vody z vodovodu a nic mu není,navíc nechci mít skleníkové dítě.Už tak dost,že je tu hnusné ovzduší :wink:
30. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já kupuju modrý rajec kojeneckou ne..my máme vodu ze studny tu mu dokud je malý nechci dávat jen se v ní koupe. Voda z vodovodu je dostatečně hlídaná, jen u novorozence bych to neriskovala
30. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak fajn prdim na kojeneckou půjde na kohoutkovou :grinning: ... držte palce at neprší chci jet odpoledne s jonáškem někam a když bude pršet tak budem trčet doma :frowning2:
30. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky uspáno...takže začíná konečně pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přeji vám pěkný víkend :slight_smile: :grinning:
30. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kubík se nám začal plazit :slight_smile: uz nám utíká z hrací deky,takže ho najdu zadelanýho pod nábytkem :grinning:
30. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, chci dnes zkusit dát už konečně tu mrkev, po té, co mě malý od dvou v noci po hodině budil na jídlo, nevidím jinou možnost. Asi přiblblý dotaz, vím, ale ohřívají se ty příkrmy ze skleniček? Mám to při pokojové teplotě, ale zase prcek je zvyklý na teplejší mlíko ode mě. Tudíž tuším správně, že ano? :sweat_smile: Díky!
1. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr: šikula :slight_smile: ... tak co čarodky? my byli s Jonáškem :slight_smile: na pankráci... tam sme poseděli s kamarádama a pak sme jeli dom... šla jsem spát s migrénou v půl desátý, ale Jonášek byl zlatej a na jídlo se vzbudil až v půl páté :slight_smile: ... a pak sme ještě do půl osmé spali :slight_smile: ... tak doufám, že mě dneska hlava bolet nebude...
1. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
pavlazabka: já mrkev ohřívám, ale myslim, že by jí jedl i neohřátou při pokojovce :slight_smile: ... hrozně mu chutná a když už je tam mrkvičky málo tak už neni teplá a sní jí taky :slight_smile: ....
1. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak my měli brokolici, snědl půl sklínky a vypadal že by pokračoval :slight_smile: Já ohřívám taky, ale než to sní tak je to studené..
1. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, my měli taky brokolici :grinning: , taky mu to šmakovalo :slight_smile: . Taky mu to ohřívám...
1. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
miska.. tobě se směje do fotáku?? se máš u mě jak zmerčí foták tak je po úsměvu začne skoumat co to je a nejradši y ten foták spapal... dneska ho zaujak krém kterym mu mažu hlavičku, tak jsem mu ho nachvíli pučila hlídala aby se nepích do oka a nednědl ho a když jsem mu ho brala tak fnukal... taky už se těm vašim mrnouskům nelíbí když jim něco vezmete?? taky ho strašně zaujaly trenky mého muže naštěstí čisté :grinning: :grinning: :grinning: ....
1. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky, myslela jsem že to nepřežiju ale uletěla jsem jen o chlup :grinning: . Za ty dva nebo tři dny co jsem tady nebyla je tady toho dost. Dneska vyrážíme na plk k babči do poštorné, tak doufám že nezmoknem. Ale snad je Palava dostatečně rozehřátá že la ten déšť sem nepustí. Naše malá dneska zbufla celou mrkvičku a ještě dělala giiii tzn. že se jí to zamlouvá. Momentálně tahá za záclonu a z druhé strany za polštářek. Tak sem zvědavá jak se bude projevovat u babičky. Kacamura malá zase ožužlává rukávy od triček. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ještě nebrečí když jí něco vemu, ona je taková pohodářka, na všechny se směje a pomalu ukazuje ten svůj zub. :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Malý ožužlává co může nebesa v postýlce, šnůrky z mantinelu, moje tričko....Brokolice byla v pohodě, ale špenát moc nechce :frowning2:
1. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já jsem měl mrkvičku :slight_smile:
1. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
taky vám ty mrnousové kakaj pevný hovínka??? mě dneska Jonášek vyrobil první, sle tři dny mu to trvalo než vůbec něco vyrobil.... :sweat_smile: ... pardon, že to tak rozepisuju, jenom mi to příde divný... hlavně teda sem si vůbec nevšimla, že se pokadil ani to nesmrdělo a nic a když jsem se mu dívala ze strany do plíny tak jsem taky nic nenašla... jo a taky dneska vystrkoval jazýček a jakoby mlaskal dělal to vevaně a pak ještě chvilku po koulpání.... má to nákej význam, nebo zkouší co dělá jeho tělo a tak???
1. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak to se mi taky stalo...rozbalila jsem plínu a koukám jako blázen :astonished: :astonished: :astonished: křičím hovínkooooooo,všichni se divili co mi jako je!!!!!!!A já jsem se divila tomu,že už máte první tuhý hovínko.To je vid,nad čím se to radujeme :grinning: :grinning:
Je perfektní jak ty naši prdouskové nás napodobují.......
1. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek