Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
30. čer 2010
@lenkar1 ahojky mně malá zase více baští příkrmy....začínám pozorovat,že prso moc nechce,ale zato v noci jenom to!!!!Budí se mi jednou kolem 4-5hodiny na krmení...no a pak ten spánek už je naprd...pořád se vrtí a budí stáváme jak kdy v 6-7 😞 😞 😞
zdenka33
30. čer 2010
@lenkar první spaní v postílce(pokud někam nemusíme),pak kočárek nebo taky postílka.....taky to trvalo než si zvykla usínat sama.....a řev a slzičky byly 😉
zdenka33
30. čer 2010
@dracekmracek ajojky 🙂 🙂 🙂
zdenka33
30. čer 2010
@raakosnicek to mi povídej a to mám jen jedno.....dneska mě pěkně nasral....chtěl abych ho v 1 vzbudila tak jsem to udělala...no a on byl na mně pěkně protivnej ]-( ]-( ]-(
zdenka33
30. čer 2010
Hoooooolky kde jste?????No jo asi umyýt,večeře....a spát.....no u nás se ještě nespí,řádí v postílce :-S :-S :-S :-S
raakosnicek
30. čer 2010
tady,,,cvicila jsem a koupala malou
pett7
30. čer 2010
tak jsem zde...malý slavnostně snědl domácí jídlo...hlad dělá divy. chtěla jsem sehnat krmící síťku v obchodě se na mě dívala jako na blázna, že o tom neslyšela...hold musím objednat přes internet
raakosnicek
30. čer 2010
pett jakou sitku????
raakosnicek
30. čer 2010
a joo,ty myslis tzen cucaci vacek.

mame,nepouzivame,vsechno si ocucava cele
pett7
30. čer 2010
chci to zkusit pořád mu vytahuju kusy něčeho z pusy aby se neudusil...
raakosnicek
30. čer 2010
joo, ja jsem to shanela a od janecka ji nemeli nikde,rikala mi pani,ze se jim to cenove nevyplati a nikdo to nechcce
pampusik77
30. čer 2010
taky jsem už tady.Filip spinká,taťku máme někde s kámošem a mám tu hordu prádla :-p :-p

Dneska jsem tady v lékárně dělala objednávku na skleničky-manžel dostal spoustu poukázek(jako odměny) a jdou utratit buď na masáže,zážitky....a právě v lékárně na vitamíny a tak.Ale mám tam známou,tak budeme mít přesnidávky a něco i jídla-hlavně na chalupu.

Ale teda masáže si taky užiju 😎 😎
pett7
30. čer 2010
on nic nežužlá, ale rovnou kouše i rohlík by ukousl kdyby mohl a to nemá zuby
raakosnicek
30. čer 2010
jeej rohlik,to je vzdycky bordelu.
i z tech oplatku je cela zasvinena
pett7
30. čer 2010
nejlepší jsou krupky ty se aspoň rozpustí
raakosnicek
30. čer 2010
ty ji moc nejedou
raakosnicek
30. čer 2010
dneska tata skladal a serizoval malymu to kolo...
sli ho na benzinku nafoukat a maly zacal rvat,ze mu to nejde,ze na nem neumi a ze ho nechce....hmm
kacamura
30. čer 2010
uf tak jsem tu... dneska jsem nejvíc nestíhala... ráno přijeli kluci... ty jsem vezla přez celou prahu do nějaký vesnice... a pak se přez ucpanou prahu vrátila zpátky... pak nakrmla Jonáše vzala pejska, kteýmu furt nebylo dobře a jeli sme k babičce.... no cesta tam pohoda u babičky pohoda... mufovi se tam dokonce udělalo dobře (dostal konečně chut k jídlu)... no ale cesta zpátky byla děs teda.... poslouchala jsem beatáky abych se vyhla všemožnjm zácpám a jela jsem asi nejlepší cestou a tolik jsem nestála.. ale stejně jsem jela domů přez hodinu.... takže dneska 4 hodiny za volantem... já fakt musim asi vyzkoušet zase jiný pití... nechce ani ze lžičky ani z flašky ani z hrníčku.... už nevim co mu mám dát k pití... jinak ahoj nově příchozí 🙂 .... Jonášek jí pořád skvěle ale pít ne a ne 😢 .... raak: máš to tam... a spaní máme hrozný... 😞
raakosnicek
30. čer 2010
@kacamura koukam napraskany den...
kacamura
30. čer 2010
no proto jsem ti psala, že nevim jestli to stihnu.... no nakonec jsem to stihla u babičky.... ale bolí mě hlava málo jsem pila.... tak nevim jestli se nosprchnu a rovnou to nezalomim
raakosnicek
30. čer 2010
mně tak trestila hlava predevčírem,az se mi chtelo zvracet.
terezka87
30. čer 2010
Ahojky nějak to sem ani nestíhám. Od žehličky k pračce a na sušák, potom vaření a doktoři. Už mě to nebaví asi začnu stávkovat. Romanka si usmyslela že nejlepší hračka je plný hrneček z vodou takže sem ji dneska asi milionkrát přeslékala a sušila.... Už mi docházejí nervy, a suché prádlo.....
raakosnicek
30. čer 2010
Teri ja v ramci zachovani nervu u cely den vztekajiciho se ditete i tu vodu povoluju
terezka87
30. čer 2010
povolila bych taky ale má rýmu a kašle tak mám strach aby neonemocněla..
raakosnicek
30. čer 2010
jo tak prevlikat prevlikas,tak by nemela byt nemocnicek
terezka87
30. čer 2010
snad ne a zůstane jen u té rýmečky a kašlíku 🙂
raakosnicek
30. čer 2010
určitě.

ja si doplantala termin rehabek,uz jsem byla ve dverich ze odchazime a rikam si,sakra dyt neni dneska prvniho....jeste ze jsem si to uvedomila,nebvim proc jsem rehabky do kalendare napsala na dnes
kacamura
30. čer 2010
jéééé je.. tak ještě, že si zbytečně necestovala.... to já se proklínala za to, že jsem dneska estovala k babi... jelikož všechno odjíždí na prázdniny... tak praha byla komplet zacpaná... ještě, že sem tam vim kudy abych tolik nestála....
raakosnicek
30. čer 2010
ja nevimpamatovala jsem si od minula datum 1.7, ale proc jsem to dala na stredu nevim

Začni psát odpověď...

Odešli