• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lenkar1 ahojky mně malá zase více baští příkrmy....začínám pozorovat,že prso moc nechce,ale zato v noci jenom to!!!!Budí se mi jednou kolem 4-5hodiny na krmení...no a pak ten spánek už je naprd...pořád se vrtí a budí stáváme jak kdy v 6-7 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkar první spaní v postílce(pokud někam nemusíme),pak kočárek nebo taky postílka.....taky to trvalo než si zvykla usínat sama.....a řev a slzičky byly :wink:
30. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to mi povídej a to mám jen jedno.....dneska mě pěkně nasral....chtěl abych ho v 1 vzbudila tak jsem to udělala...no a on byl na mně pěkně protivnej :angry: :angry: :angry:
30. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoooooolky kde jste?????No jo asi umyýt,večeře....a spát.....no u nás se ještě nespí,řádí v postílce :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady,,,cvicila jsem a koupala malou
30. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zde...malý slavnostně snědl domácí jídlo...hlad dělá divy. chtěla jsem sehnat krmící síťku v obchodě se na mě dívala jako na blázna, že o tom neslyšela...hold musím objednat přes internet
30. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett jakou sitku????
30. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a joo,ty myslis tzen cucaci vacek.

mame,nepouzivame,vsechno si ocucava cele
30. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci to zkusit pořád mu vytahuju kusy něčeho z pusy aby se neudusil...
30. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, ja jsem to shanela a od janecka ji nemeli nikde,rikala mi pani,ze se jim to cenove nevyplati a nikdo to nechcce
30. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem už tady.Filip spinká,taťku máme někde s kámošem a mám tu hordu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsem tady v lékárně dělala objednávku na skleničky-manžel dostal spoustu poukázek(jako odměny) a jdou utratit buď na masáže,zážitky....a právě v lékárně na vitamíny a tak.Ale mám tam známou,tak budeme mít přesnidávky a něco i jídla-hlavně na chalupu.

Ale teda masáže si taky užiju :sunglasses: :sunglasses:
30. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
on nic nežužlá, ale rovnou kouše i rohlík by ukousl kdyby mohl a to nemá zuby
30. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej rohlik,to je vzdycky bordelu.
i z tech oplatku je cela zasvinena
30. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší jsou krupky ty se aspoň rozpustí
30. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ji moc nejedou
30. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska tata skladal a serizoval malymu to kolo...
sli ho na benzinku nafoukat a maly zacal rvat,ze mu to nejde,ze na nem neumi a ze ho nechce....hmm
30. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf tak jsem tu... dneska jsem nejvíc nestíhala... ráno přijeli kluci... ty jsem vezla přez celou prahu do nějaký vesnice... a pak se přez ucpanou prahu vrátila zpátky... pak nakrmla Jonáše vzala pejska, kteýmu furt nebylo dobře a jeli sme k babičce.... no cesta tam pohoda u babičky pohoda... mufovi se tam dokonce udělalo dobře (dostal konečně chut k jídlu)... no ale cesta zpátky byla děs teda.... poslouchala jsem beatáky abych se vyhla všemožnjm zácpám a jela jsem asi nejlepší cestou a tolik jsem nestála.. ale stejně jsem jela domů přez hodinu.... takže dneska 4 hodiny za volantem... já fakt musim asi vyzkoušet zase jiný pití... nechce ani ze lžičky ani z flašky ani z hrníčku.... už nevim co mu mám dát k pití... jinak ahoj nově příchozí :slight_smile: .... Jonášek jí pořád skvěle ale pít ne a ne :cry: .... raak: máš to tam... a spaní máme hrozný... :frowning2:
30. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura koukam napraskany den...
30. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto jsem ti psala, že nevim jestli to stihnu.... no nakonec jsem to stihla u babičky.... ale bolí mě hlava málo jsem pila.... tak nevim jestli se nosprchnu a rovnou to nezalomim
30. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tak trestila hlava predevčírem,az se mi chtelo zvracet.
30. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nějak to sem ani nestíhám. Od žehličky k pračce a na sušák, potom vaření a doktoři. Už mě to nebaví asi začnu stávkovat. Romanka si usmyslela že nejlepší hračka je plný hrneček z vodou takže sem ji dneska asi milionkrát přeslékala a sušila.... Už mi docházejí nervy, a suché prádlo.....
30. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri ja v ramci zachovani nervu u cely den vztekajiciho se ditete i tu vodu povoluju
30. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
povolila bych taky ale má rýmu a kašle tak mám strach aby neonemocněla..
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak prevlikat prevlikas,tak by nemela byt nemocnicek
30. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne a zůstane jen u té rýmečky a kašlíku :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě.

ja si doplantala termin rehabek,uz jsem byla ve dverich ze odchazime a rikam si,sakra dyt neni dneska prvniho....jeste ze jsem si to uvedomila,nebvim proc jsem rehabky do kalendare napsala na dnes
30. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé je.. tak ještě, že si zbytečně necestovala.... to já se proklínala za to, že jsem dneska estovala k babi... jelikož všechno odjíždí na prázdniny... tak praha byla komplet zacpaná... ještě, že sem tam vim kudy abych tolik nestála....
30. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevimpamatovala jsem si od minula datum 1.7, ale proc jsem to dala na stredu nevim
30. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek