• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jeste sjem vzbudila manzela,at mi jde malou oblict a nachystat, a jde pro malyho a rozloucit se s nim do skolky.
30. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam otazku...

hormonama si pripadam jako tehule,loucil se maly ve skolce a ja becela,ctu nekde nejaky clanek,brecim.....mam strasne hormony v tomhle...nikdy se mi to nestavalo,nechapu
mate to nekdo?
30. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já řvu u všeho:slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky
30. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne... byla jsem taková v těhu a ještě tak do dvou měsíců malýho... tedka už jsem zase jako kámen :cry: ... ne doslova... ale nepamatuju že bych brečela ted někdy nedávno...
30. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už ani radši ani zprávy nesleduju.
30. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda, že tím netrpím jen já
30. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jenomnezažívám tolik dojemnejch věcí.... mě je zle... blééééé....
30. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek
já zas až teď....ale připisuju to tomu, že jsem začala zase brát HA. A mám už 14 dnů měsíčky....jsou teprve druhý od porodu...první v pohodě a teď druhý kdy jsem začala brát HA a už druhej týden krvácím a to dost. Tak jsem nějaká vyčerpaná...to horko, nevyspání a ještě ztráta krve.... :angry:
30. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem brečela dokonce u Ordinace v růžové zahradě...byla tam svatba....Kuba na mě koukal jak na debila...že se usmívám a přitom fňukám.... :grinning:
30. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja po porodu taky,ale to je normal,pak byl klid a ted posledni tri mesice,to je des.
ja koukam na dvd malyho ze skolky a rvu u toho....

jsem si prave rikala,jestli nejsem tehule, ani to se mnou tak nemavalo
@lin18 lin serialy me prave nerozhodi,spis veci, u kterych si klepu na celo
Tak to nějak nezvládám padá mi hlava tak se mějte a dobrů z kobrů :sunglasses:
30. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem celá nějaká naměkko...chtěla bych se s Kubíkem pořád mazlit...ale to on ne..potvora :grinning: . Jak ho začnu pusinkovat tak mě rukama odstrkuje anebo mi začne radši rvát vlasy.... :grinning:
30. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mala joooo, chytne me za hlavu,pritahuje k sobe,chechta se
30. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám dožehlíno a uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem si k žehlení taky pustila ordinaci a kropila slzama prádlo :grinning: :grinning: Takže se přidávám do kolektivu :grinning:

A teď rychle do sprchy a na kutě.Zítra jdeme ke kámošce a jsem zvědavá,má dvojčátka-už budou mít 5 a moc se těší na Filípka a já na ně
30. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu zitra si to uzijte
30. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám na chlapa
30. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam no budeš muset Fildu hlídat....sousedka má taky pětiletou holku a když tam s Kubou jdu tak ona by ho nejradši furt nosila, dává mu naprosto nevhodný hračky...nebo třeba kamínky do ruky (což on hned do pusy, že), jednou mu dokonce utrhla list jedovatýho břečťanu. No je to vysilující...navíc okřikuj cizí dítě....
30. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky taky
30. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám na jednoho absolutně nesplehlivýho člověka a jestli brzo nedorazí tak mě nezajímá a jdu spát...
@raakosnicek taky taky
úplný klub čekatelek tady :slight_smile:
30. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nečekám :grinning: ...mi volal, že přijede až v noci a nají se cestou.... :grinning:
30. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
on prijde z odpoledni,tak za deset minut
30. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože...jak se teď oteplilo tak jsem vytáhla nazováky na podpatku...a včera i dnes dvouhodinové procházky...mám úplně rozedřené nohy...zlatý tenisky....
30. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na něj .............. jdu do sprchy a pak vypínám mobil a je to....
30. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tu byl.... musela jsem s nim ven k autu... bábla jsem se aby se nevzbudil jonáš a pak když sme přišli zpátky do domu tak akorát jela dolů sousedka co má kočku a já byla s mufem... a ona mi povídá jé, ale já jsem pustila kočku tak ho hlídejte... tak jsem jí řekla a vy jako pustíte kočku a dete pryč??? a ona mi s ledovim klidem řekla... no takhle to dělám vždycky.... tak jsem jela nahoru s tim, že si teda mufa podržim... no a my máme jako, že vylezem z výtahu a pak jsou tam ještě jedny dveře než se vleze k bytům.... no a ona v nich stála syčela na mufa muf chtěl za ní a nechtěla nás pustit... no nakonec sme jí donutili aby ustoupila aspon o pár kroků a my kolem ní prošli... v tom se vrátila ta sousedka tak jsem jí to řekla... no tak kočce řekla jak to že si je nechtěla pustit??? jako by jí seřvala... ale to tak tý kočce něco řekne....
30. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky tak dneska se vzbudil az ve 4 a pak jsme uz v 6 vstavali. To usinani samostatne ma neco do sebe. Aj se mi zda ze pres ten den spi v postylce dyl, kdyz usne sam. A vecer to bylo aj bez revu, hral si a pak vytuhl.
Ja jsem holky taky vic na meko, ale hlavne kdyz jde o neco s detma, ale to sleduji aj u manzi.
1. črc 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek