Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
raakosnicek
30. čer 2010
jeste sjem vzbudila manzela,at mi jde malou oblict a nachystat, a jde pro malyho a rozloucit se s nim do skolky.
raakosnicek
30. čer 2010
mam otazku...

hormonama si pripadam jako tehule,loucil se maly ve skolce a ja becela,ctu nekde nejaky clanek,brecim.....mam strasne hormony v tomhle...nikdy se mi to nestavalo,nechapu
mate to nekdo?
terezka87
30. čer 2010
já řvu u všeho:) 🙂
pett7
30. čer 2010
já taky
kacamura
30. čer 2010
já ne... byla jsem taková v těhu a ještě tak do dvou měsíců malýho... tedka už jsem zase jako kámen 😢 ... ne doslova... ale nepamatuju že bych brečela ted někdy nedávno...
terezka87
30. čer 2010
Já už ani radši ani zprávy nesleduju.
pett7
30. čer 2010
jsem ráda, že tím netrpím jen já
kacamura
30. čer 2010
nebo jenomnezažívám tolik dojemnejch věcí.... mě je zle... blééééé....
lin18
30. čer 2010
@raakosnicek
já zas až teď....ale připisuju to tomu, že jsem začala zase brát HA. A mám už 14 dnů měsíčky....jsou teprve druhý od porodu...první v pohodě a teď druhý kdy jsem začala brát HA a už druhej týden krvácím a to dost. Tak jsem nějaká vyčerpaná...to horko, nevyspání a ještě ztráta krve.... ]-(
lin18
30. čer 2010
Dneska jsem brečela dokonce u Ordinace v růžové zahradě...byla tam svatba....Kuba na mě koukal jak na debila...že se usmívám a přitom fňukám.... 😃
raakosnicek
30. čer 2010
no ja po porodu taky,ale to je normal,pak byl klid a ted posledni tri mesice,to je des.
ja koukam na dvd malyho ze skolky a rvu u toho....

jsem si prave rikala,jestli nejsem tehule, ani to se mnou tak nemavalo
raakosnicek
30. čer 2010
@lin18 lin serialy me prave nerozhodi,spis veci, u kterych si klepu na celo
terezka87
30. čer 2010
Tak to nějak nezvládám padá mi hlava tak se mějte a dobrů z kobrů 😎
lin18
30. čer 2010
no já jsem celá nějaká naměkko...chtěla bych se s Kubíkem pořád mazlit...ale to on ne..potvora 😃 . Jak ho začnu pusinkovat tak mě rukama odstrkuje anebo mi začne radši rvát vlasy.... 😃
raakosnicek
30. čer 2010
to mala joooo, chytne me za hlavu,pritahuje k sobe,chechta se
pampusik77
30. čer 2010
tak mám dožehlíno a uklizeno :-p :-p Já jsem si k žehlení taky pustila ordinaci a kropila slzama prádlo 😃 😃 Takže se přidávám do kolektivu 😃

A teď rychle do sprchy a na kutě.Zítra jdeme ke kámošce a jsem zvědavá,má dvojčátka-už budou mít 5 a moc se těší na Filípka a já na ně
raakosnicek
30. čer 2010
Pampu zitra si to uzijte
pett7
30. čer 2010
já čekám na chlapa
lin18
30. čer 2010
pam no budeš muset Fildu hlídat....sousedka má taky pětiletou holku a když tam s Kubou jdu tak ona by ho nejradši furt nosila, dává mu naprosto nevhodný hračky...nebo třeba kamínky do ruky (což on hned do pusy, že), jednou mu dokonce utrhla list jedovatýho břečťanu. No je to vysilující...navíc okřikuj cizí dítě....
raakosnicek
30. čer 2010
@pett7 taky taky
kacamura
30. čer 2010
já čekám na jednoho absolutně nesplehlivýho člověka a jestli brzo nedorazí tak mě nezajímá a jdu spát...
pett7
30. čer 2010
@raakosnicek taky taky
pett7
30. čer 2010
úplný klub čekatelek tady 🙂
lin18
30. čer 2010
já nečekám 😃 ...mi volal, že přijede až v noci a nají se cestou.... 😃
raakosnicek
30. čer 2010
on prijde z odpoledni,tak za deset minut
lin18
30. čer 2010
bože...jak se teď oteplilo tak jsem vytáhla nazováky na podpatku...a včera i dnes dvouhodinové procházky...mám úplně rozedřené nohy...zlatý tenisky....
kacamura
30. čer 2010
já na něj .............. jdu do sprchy a pak vypínám mobil a je to....
raakosnicek
30. čer 2010
@kacamura :-|
kacamura
30. čer 2010
už tu byl.... musela jsem s nim ven k autu... bábla jsem se aby se nevzbudil jonáš a pak když sme přišli zpátky do domu tak akorát jela dolů sousedka co má kočku a já byla s mufem... a ona mi povídá jé, ale já jsem pustila kočku tak ho hlídejte... tak jsem jí řekla a vy jako pustíte kočku a dete pryč??? a ona mi s ledovim klidem řekla... no takhle to dělám vždycky.... tak jsem jela nahoru s tim, že si teda mufa podržim... no a my máme jako, že vylezem z výtahu a pak jsou tam ještě jedny dveře než se vleze k bytům.... no a ona v nich stála syčela na mufa muf chtěl za ní a nechtěla nás pustit... no nakonec sme jí donutili aby ustoupila aspon o pár kroků a my kolem ní prošli... v tom se vrátila ta sousedka tak jsem jí to řekla... no tak kočce řekla jak to že si je nechtěla pustit??? jako by jí seřvala... ale to tak tý kočce něco řekne....
lenkar1
1. črc 2010
Ahojte holky tak dneska se vzbudil az ve 4 a pak jsme uz v 6 vstavali. To usinani samostatne ma neco do sebe. Aj se mi zda ze pres ten den spi v postylce dyl, kdyz usne sam. A vecer to bylo aj bez revu, hral si a pak vytuhl.
Ja jsem holky taky vic na meko, ale hlavne kdyz jde o neco s detma, ale to sleduji aj u manzi.

Začni psát odpověď...

Odešli