• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Dobré ránko

tak dneska uz snad dobře na devátouz rehabky :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tak já nevím... asi začnu v noci dávat flašku... včera jsem šla spát pozdě ač jsem chtěla jít spát brzo, ale nešlo to... tak jsem šla spát okolo půl dvanácté??? asi jo.... no a udělala Jsem Jonáškovi Lahvičku s mlíkem... když se vzbudil tak to mlíčko vylo ještě teplý... trochu jsem ho přihřála a dala jsem mu.. trochu vypil a pak se sám otočil, že bue dál spát a vydržel až do pěti to jsem zírala... no v pět sice vypadal, že bude vztávat, ale já mu řekla to teda ne je pět bude se spát a a lehla jsem si do postele a zacpala uši, ale už se nic neozvalo a ještě do skorosedmi spal :slight_smile: ..... tak jsem ráda
1. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kacamura ..tak vidíš,jen tak dál...člověk musí na ty naše prcky pořád něco vymýšlet!!!!
1. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je tady nějak zataženo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko-my jsme spali klasicky do 6.Už jsem se s tím smířila.Teď už je zase v postýlce,ale pochoduje tam kolem špršlí.Pomoooooc!!!
1. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my spali do 8.30 :slight_smile: od 4 sice spolu, ale co bych neudělala abych se vyspala...teď má zase hlad :sweat_smile: nějak se zvýšila spotřeba
1. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já jsem si taky všimla,že se v noci častěji budí na kojení.Teď to neřeším,jak jsou ty horka.Ale už aby spal celou noc bez vstávání.Asi bych měla pomalu taky zkoušet nedávat prso.Asi se do toho pustím na chalupě příští týden-tam totiž nikoho nebudeme rušit pláčem.
1. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začínám uvažovat nad čajem nebo vodou v noci on nemá ani hlad jen si cucne a spí dál
1. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: Dobré ránko, nám se sice míň budí v noci na kojení, zato večerní uspávání trvá 2 - 3 hodiny! Nevím proč, chvilku spí, pak ječí, tak uspáváme, pak znovu. Jsme s manželem úplně mrtví :frowning2:
1. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecka... jejky.... a jak uspáváš???
1. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka u nás je usínání podobné usne až tak na 3-4 pokus do 23 většinou spí a v noci se budí kolem 2 a 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s usínáním nemáme až takový problém,je fakt,že teď rád chodí kolem šprušlí,tak to trvá dýl,ale už usíná tak do 10 minut.V podstatě ejpozdějí do 20hod spí.Kolem půlnoci chce nakojit a pak kolem 4-5h.
1. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: no nejdřív klasika - manžel pochová v náručí a to do 10 minut většinou spinká. Dá si tak 30 minut a pak je vzhůru, čiloučká jak rybička a dělá bordel v postýlce. Strašně ráda a strašně často se otáčí na bříško a začala nám tak i usínat a spát, jenže než položí hlavičku, tak to trvá i další půl hodinu, mezitím řev, kojení, zase řev, další chování. Prostě kovbojka - je to tak poslední 4 noci, co začaly ty strašné horka zas. Začínáme v osm večer a padáme do postele kolem 11 :frowning2: :slight_smile:. Sama zatím usínat neumí, zkoušeli jsme ji to naučit, řvala nehorázně, tak jsme to vzdali.
1. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my s vecernim usinanim nemame problem, bud usne u kojeni nebo manzel behem 10ti minut uhoupa :slight_smile: A spime celou noc bez kojeni uz od 2 mesicu. Teda az na par vyjimek-to mela asi zle sny.
1. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
driv nam spinkala od 19:00 do 6:00 a ted tak od 21:00 do 6:00-asi mam hodne vyzivne mliko :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v kauflandu maji mit v akci pampersky-velikost 4 vychazi na 3 Kc/ks...ale samozrejme jsme je nesehnali :angry:
1. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý míval taky noci bez kojení...
1. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 My jsme na tom teď s tím nočním kojením podobně, ale připadá mi, že to na mě chlapec zkouší. Vzbudil se ve 12, což mi přišlo, že nemůže mít hlad, když v osm dostal kaši a prso. Ale to, co předváděl i v náručí, mosty, vyvracení se. čaje si cucnul, ale neuspokojilo ho to. Tak si ho vzal manžel, šel se s ním podívat na balkon, pak ho položil do postele a klid :confused: Tak mi přišlo, že když ví, že na mě může, tak si to prso vynucuje. Pak spal až do pěti. To už jsem mu prso dala, ale přijde mi chlapec vyčůraný.
Jinak holky, vy co ještě vcelku dost kojíte, jak to u vás vypadá s jídelníčkem? Já nevím, jestli mu dávám všeho dost. Když se ráno vzbudí kolem páté, šesté - prso. Kolem deváté ovoce s čajem, v poledne mu dávám tu malou masozel. skleničku + čaj. A pak už většinou jen kojím, tak 2x, po koupání kaše a prso. Stačí mu to takto? Dáváte ještě třeba odpoledne ovoce, příp. dáváte tu kaši jako večeři ještě před koupáním? A ještě dotaz :sweat_smile: Ty kaše kupujete? Příp. když jsou mléčné, kupujete ty s mateřským mlékem nebo s tím normálním sušeným? Omlouvám se, že jsem vás tak zavalila dotazy, ale snažím se to teď vychytat :wink:
1. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam, ze uz ji to vydrzi :confused:
@jiffy přišli jste pozdě musíš tam stát půl hodiny před otvíračkou :grinning: :grinning:
My jsme taky měli noci bez kojení, dával 10 hodin v kuse, no kdeže tyto časy jsou. Když byly ty horka, naučil se pít v noci klidně po dvou třech hodinách a zůstalo mu to, i když vedra nebyla. Myslím, že si chlapec zvykl...
1. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 buhvi jestli je vubec meli-nas chteli nalakat a ja jim na to skocila :angry:
1. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka: my to máme podobně. Kojíme tak 8x ta den. V noci a ráno kojení, kolem 10 nebo 11 přesnídávka s bílým jogurtem + cucnout MM pokud chce. Za 2 - 3 hodiny malá masozeleninová sklenička + kojení. Odpoledne kojení 2x + pár těch kukuřičných křupek, večer kolem pul 8 kaše + kojení a pak to záleží jak spí (většinou nespí :slight_smile:, tak ještě minimálně 1 kojení do půlnoci). Odmítá pít cokoliv jiného než MM :frowning2:, proto furt jen kojím. Kaši dáváme po koupání, kupujeme Sunarku na Dobrou noc buď banán nebo med (mléčná sušená kaše).
1. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlazabka u nás je každý den jiný někdy kojím celý den..
jinak ráno od těch 4 do 8 kojím aby spal pak mu dám um protože mm už není vypije tak 170ml, dopoledne přesnídávka teď začínám i jogurty.. kolem poledne jídlo, odpoledne mléko nebo um, pak zase nějaké ovoce a večer skleničku zeleniny kaši moc nedávám a na noc mm..dopolední přesnídávku někdy vynecháme podle hladu...
1. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mezi tím čaj nebo aspoň trochu mléka aby se napil
1. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada celkove malo pije, proto se asi v noci nebudi...takze ona to zase neni takova vyhoda :unamused: Jinak kojim v 6 a v 8, pak dopoledne ovocna presnidavka (sni tak 3 lzicky)+ caj+kojo, pak v poledne zeleninka (sni tak pul male sklenicky)+ caj+kojo, odpoledne zase ovocna presnidavka (dalsi 3 lzicky)+caj+kojo, vecer kase (cca z 50ml vody nebo MM)+caj +kojo pak vykoupat a v 8 vecer posledni kojeni...
1. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy já už na ty akce kašlu..většinou tam nic není.. a abych tam stála jako důchodci půl hodiny před otvíračkou to fakt nehrozí když jsem jezdila kolem do práce tak tam byly fronty denně
1. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 me akorat fascinuje, ze pred tim kauflandem je plno porad-copak lidi nechodej do prace??
1. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, Adelka zacala rikat TATATA a DEDEDE atd, taky vam prckove povidaji? :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kaufu jezdíme zásadně večer to tam je občas i míň lidí.. u nás bylo baba pak haha občas to znělo jak haf haf asi tráví moc času se psy :grinning:
1. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek