• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 tak to my zacneme brzo mnoukat :grinning:
1. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se divím že malý ještě neumí říct pipi když to učíme papouška:slight_smile: náš papoušek už umí říct pipi k dalším slovům jsme se nedopracovali..občas něco mluví, ale nejde mu rozumět .
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic půjdeme do obchodu dokud není vedro
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je to kecka ukecaná taky tatata,mamama...ale tet si oblíbila bebebe
jinak kojím kolem páte pak kolem osmé...pak snídám já takže si jí dám do židličky,tak si semnou dá sušenku čajík,kolem dvanácté příkrm,kolem 2 prso,pak kolem 4 přesnídávka...no a kolem 7 kaše..oblíbila si hami na dobrou noc s banány :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a mezi přestávkami moře čaje,rohlíček,sušenky......připadá mi to ,že pořád něco žužlááááá :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Matýsek umí poslední dobou především kafrat, už se mu parkrát povedlo, máma, ale nevím zda to nebyl omyl či co, řekl to jen, když brečel v postýlce a já tam hned nešla, jinak si různé huhlá, apu znamená asi papu, jinak bych řekla, že jsme pomalejší, neleze, jen se planí po koberci, ale bylp včera na ČT2, všechny děti vyrostou a budou umět mluvit, jan mám před 30 to moc sledují a mámy po 40 už ne :wink: tak se nebudu věšet :grinning: nějak to dopadne, odpolko jedeme za mím 13letým bratrem tak si můžou chlapci hrát do aleluja
1. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky jsem se dívala :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím myslím,že to jejich žvatlání ještě není cílené....těžko říct....ale taky mi někdy připadá jako by volala o pomoc mama :wink: :wink: ,...když jsem u stolu a ona né tak to se umí perfektně ozvat...začne hudrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mama jsem od ni jeste neslysela, rika vsechno mozne, ale na me jaksi zapomnela :frowning2:
1. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdyz jsme u toho jidla, tak ja jim castejc nez Ada-ja mam porad hroznej hlad...a chut :slight_smile: Taky se tak cpete??
1. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych se cpala, ale mám na jídlo ráda klid, což s Matýskem moc nejde, ale chutě mám hrozné, tu na pizzu, sekanou z globu apod. :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka já kojím ráno v 7,pak v 10hod přesnídávka, 12.30 velká sklenička masozel.příkrmu,pak 16h sváča(buď ovoce nebo prso a v 19h kaše(já dávám z flašky) a pak kolem půlnoci kojo a kolem 4-5 kojo
1. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jim strasne sladky-chybi mi energie :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do kauflandu se chystám, my máme v Havířově 2,tak určo seženu.
1. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 v nas Liberci jsou taky 2, ale ocividne to lidem nestaci :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy také šílím po sladkém :slight_smile: akorát je to boj s anžou, je také na sladjé jak kyselina tak mi toho moc nezbude
1. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox manzel je v praci, takze ve spajzu uraduju prevazne ja :grinning:
1. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tim jidlem to mame podobny. Prikrmy na stridacku s kojenim. Jen mi malej nechce pit caj tak kojim jeste aj na zizen. Maly teda ne a ne lezt, jen vali sudy. Kdyz me vola tak mamm jinak zacal delat paci paci a jeste rika bababa.
1. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkar1 ja taky kojim na zizen-uz je to s pitim malinko lepsi, ale v tom horku to stejne nestaci :unamused:
1. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vy máte šikovný děti... Jonáš nic neřiká... sem tam si pro sebe huhlá a to slyšim táta,teta, jé, třeba i auto no prostě spoustu věcí aleto je jenom jak si žvatlá tak mi něco co řekne něco připommíná... ale myslim, že se snaží řikat haf.... ale většinou řekne jenom to H na začátku a pak jako zaječí... zní to vtipně :grinning: .... jinak já kojim přez noc a asi přejdu na UM... ráno když mám mlíko tak kojim když ne tak vypije tak 230 UM.... oběd velká masozeleninová sklenička... ke sváče dostává ovoce... po koupání kašičku a dokojuju....
1. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka ... oni ze začátku řvou fakt hrozně když je to učíš.... ale ydržela jsem to.... i se zakuckával... ale tedkauž usíná celkem rychle, ale pořád s pláčem teda :frowning2:
1. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak deska zase hlídám raubíře....takhle probíhala snídaně :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím jídlem jsem na tom stejně, jsem jak kyselina. To samé sladkosti, nikdy jsem tolik nejedla, tak si to užívám, dokud kojím a můžu :slight_smile:
Jinak Adam jede hlavně tatata, což manžel rozkošně prožívá, i když víme, že to rozhodně cílené není. A pak různé bebe, baba, ale mama ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera dělal pokusy o lezení, snaží se dostat na kolena, tak jsem mu pomáhala, aby přišel na to, že je to fajn, ale ty ruce má na to pořád dost slabé. Minulý týden jsme byli na kontrole, doktorka říkala, že je naprosto v normě a máme cvičit, než začne lézt - cca 4-6 týdnů. Takže očividně není na lezení spěch, zůstávám v klidu, holt máme lenocha.
1. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zak se Kaufland odkládá.Maluch mi vytuhl a to ho budit nebudu.Tak se tam stavíme,jak půjdeme od kámošky.Jinak Kája s Májou(mají 5 roků)už doma mají schované z dosahu všechny malé věci,co by mohl Filip spolknout,jsou to šikulky.Se na ně fakt těším a jsem zvědavá,jak se budou líbt Filipovi.
1. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dobrá školka :grinning:
1. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sladké-moje neštěstí.Jím pořád a celkem dost a taky podle toho vypadám.Ale dietu si nechci kvůli kojení dávat,na tu naběhnu až kojit nebudu.Teď se cpu třešněma-myslím že jsou leší než čokoláda.
1. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka my jsme taky lenoži,ale všimla jsem si ,že je strašně akční v postílce když má jít spát....to jsou i pokusy o lezení :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenoši :unamused:
1. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky buďte rádi,že máte klidné dítě.filip je fakt akční,ale naštěstí už přišel,jak si ze stoje sednout,tak už neřve :grinning: :grinning: :grinning: Ale asi budu muset častěji vytírat v chodbě,páč tam se mu opravdu líbí.
1. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chut na sladký jsem měla po porodu,to manžel musel lítat pro polárkáče :grinning: :grinning: :grinning: když jsem byla těhotná tak žádné chutě nebyly ..... :frowning2:
1. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek