• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pampusik77 no právě moc klidu nemám,protože už se jí nelíbí pořád ležet...tak pořád mručíííííí......Adrianka se prostě bojí
1. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz... kdy můžu začít prát malýmu oblečení v tom v čem peru nám??? mě to jeho oblečení pračku nezaplní tak peru poloprázdnou vždycky když už nemá skoro co... hlavně ta hezký ěci :sweat_smile: .... jinak tu bodýčka ještě má, ale už to jsou takový ty ne moc hezký.... a některý mi přídou, že mu musej bejt i nepříjemný tak je mám ve skříni jenom abby se neřeklo... kdby byla nouze.... mám plno oblečků a všeho co už je mu malý... ale zatim schovávám páč chci ještě jedno..... ale musim tu skřín pořádně protřídit páč třeba takový zavinovačky tu ještě mám ve skříni a ty mrnavounkatý ponožky taky :grinning: ....
1. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 takový byl i synovec,ale pak až s tím začal,tak najednou chodil krásně a celkem vydržel dlouho.On je takový pedant,když něco neumí pořádně-nedělá to :grinning: :grinning: Segra říkala,že se ji začal zvedat až někde v 10.měsíci,že Filip je fakt akční.No jo,alespoň máme zábavu.
1. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já teda peru v arielu od začátku.Jen látkovky jsem prala v lovele.Ale oblečení peru normálně s našim od začátku.Mám protě fakt pohodové dítě a zatím na nic neprojebil alergii-ťuk ťuk :sunglasses:
1. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Matýsek také zkouší co maminka vydrží, ležet ho nebaví, a hrát si tak leda s maminkou, že by si pohrál sám, no tak 3 minuty, než zjistí, že u něj nejsem, konečně usnul, tak hurá oběd, a vstříc úklidu, zítra mi přijede náštěva, tchýnka a švagruška, tak at se to tu blýská :grinning:

já peru pořád a jen v Lovele, ale jsme atopici, tak ani jiné pokoušet nemíním
1. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by to ulehčilo spoustu práce páč koš na ppřenášení prádla z pračky ke sušáku tedka slouží jako koš na špinavé prádlo malucha... a já to mokrý prádlo tahám v ruce... a taky bych líp zaplnila pračku... no počkám až dodělám tuhle Lovelu a pak asi zkusim jednou v tom v čem peru nám.... a uvidim.... zatim má pokožku super ještě se mi snad po ničem neosypal.... tak nevim
1. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky občas peru naše věci s Adamovýma a dám k tomu dětský prášek. Snažím se ale neprat jeho věci s ponožkama, ručníkama a spodním prádlem.
1. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, tak to per společně s dětským práškem, lepší než to dát společně a ještě k tomu normální prášek, si myslím.
1. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura určitě vyzkoušej a pokud je v pohodě i s jídlem,tak by to mohlo být v pohodě
1. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já než dodělám tenhle tak to bude trvat... ten první mi vydržel půl roku... ale to jsem měla toho oblečení hromady... takže jsem prala mín než ted... te už ho mám málo....
1. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Adela me zas vytocila...nesnedla ani pulku male sklenicky a jeste to rozprskala kolem-nejradsi bych ji jednu strihla :angry:
1. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho jite tu velkou sklenicku? ja jsem se s ni tam zlobila pul hodiny a snedla prd :confounded:
1. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka taky myslim, ze ma slabe rucicky a proto mame problem s lezenim...doktorka ti neporadila co s tim?
1. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a peru v persilu sensitive s nasima trickama
1. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš je silák a nebojsa :grinning: ... a taky neleze, ale zdatně trénuje... už se umí houpat na kolínkách... jenže nám bude osm měsíců ještě skoro za měsíc.... takže nespěchám... my Jíme velkou skleničku asi čtvrt Hodky bych tipovala... ale jak do něj narvat to pití furt nevim :frowning2:
1. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ja beru jako uspech ze za cely den vypije cca125 ml caje...asi je to malo, ale aspon nejakej pokrok
1. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy: buď ráda za to, my jsme na nule :frowning2: :slight_smile: s pitím
1. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja peru nase obleceni spolu s detskym, v persilu sensitiv
1. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiffy netlacn a ni, ona si zykne. mne maladlouho nesnedla ani tu malinkatou.

Ted???za deset minut ma sezrano 210g
1. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru v persilu sensitiv všechno,
jiffy malý nedávno nesnědl ani malou skleničku a teď nestačí velká takže neměj strach :slight_smile: dneska jsem dělala cuketu a brambor, ale zrovna neměl hlad tak snědl pár lžiček tak dostane později
malý sice neleze ale kombinuje něco jako plazení, koulení a odrážení :slight_smile: a akční je až moc v kočáru ho musím vázat a sedět nevydrží musí se houpat nebo se zapře a staví na nohy když ho držím musíme mu snížit postýlku občas mám strach, že ho v ní nenajdu..
1. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak myslite, ze zbytecne plasim? Ja ze tady ctu, jak pekne bastite a my se v tom tak nimrame :frowning2: Nechapu po kom to dite je :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky někdy nesníme vše a jindy by ho člověk nezastavil jíme 3krát denně, sušenky a tak, zatím nevedeme,ráno ovocná přesn. odpoledne zeleninka a večer dle toho co vytáhnu, kaše, či ovocná přesnídávka, v těch vedrech spíše ovocná přesnídávka, a mezitím kojení, čaj si da alkorát odpolko v kočárku, cca 100ml, jak kdy, velkou skleničku s masem nikdy nesní celou, kupuji mu malou, a jinak ovocné to slupne i 250gr, taky máme 11kg :grinning:
1. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy: dej tomu čas. My taky za začátku bojovali a doteď jsme jen na těch malých masozeleninových skleničkách a většinou jednu dvě lžičky nechá, takže ji ani nesní celou. Ovocná přesnídávka jí taky samozřejmě šmakuje víc, ale dostane jen jeden kelímek denně, teďka nově smíchaný s pár lžičkama bílého jogurtu. Dívám se, že jste o něco mladší než my, fakt bych to vůbec nehrotila :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiffypřesně tak,ono se to poddá :wink: :wink: my máme doma žrouta,ale on zase vydá spoustu energie lezením.A pití přijde taky,my to trénovali už od 3 měsíců,takže u nás problém s pitím není.Akorát moc nemusí vodu.Takže dáváme čaje a semtam nějaký ten nápoj v sklínce.
1. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak diky za uklidneni, ja asi vsechno moc resim :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda dneska slavime s jidlem uspech. Myslim ze je to tim ze v noci jedl jen jednou. Pry kdyz hodne ji v noci tak nemusi tolik ve dne. Ma to otoceny. My to tak teda meli, tak snad uz to tak zustane. Ale caj nic. Nechce totiz vubec sat ani z lahve ani ze sklenicky.
1. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkar1: já už jsem vyzkoušela několik lahviček a hrníčků a nic, prostě nechce :frowning2: :slight_smile:. Ale kojíme často, tak se netrápím tím, že by měla žízeň a zkouším pozvolna dál :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to ja taky. Jeste ze zatim mam mleko jinak nevim co by pil. Jo a peru v lovele a prihodim tam vzdycky aj nase tricka.
1. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkar1: když už nebude mlíčko, žízeň naučí:slight_smile:. taky peru v lovele a občas přihodím naše oblečení.
1. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky peru v lovele.....no a příkrm mi zatím sní tak malou skleničku....ovocné samozřejmně sní tu velkou :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek