• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@raakosnicek tak dneska už se Adriance v bazénu líbilo...ze začátku trošku brečela...ale pak se jí to začalo líbit :grinning:
1. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jeee ta je bozi :grinning: Ale kdyz vidim, jak je ten bazen hlubokej, tak to asi nebude nic tepleho-kolik tam mate stupnu?
1. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ovocne presnidavky nam jedou nejhur-sladke nejak nemusi...dneska ji dam domaci jahodovou od tchyne-to zase budou ksichty :grinning:
1. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy: hehe tak to je ve finále vlastně dobře :slight_smile:, aspoň nebude mlsat :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem maličká bazén má tak metr :slight_smile: ,vodička je jak kafíčko má 28°C...takže parádička,měli jsme i 30°C ,ale přes noc se to schladííííí
1. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy
@ttinecka ..tak to Ada bude asi mlsná po mně já sladký miluji :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: Zdeni bazének zááávidím, my se tady paříme v paneláku :confounded:
1. črc 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to je fakt a zbyde vic na me :grinning:
1. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to moje Ada po mne neni, ani vzhledove-prej celej Michal, ale ten ma taky rad sladky :slight_smile:
1. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jonáš mi děsně stloustnul.... jí ty velký skleničky někdy nechá jednu nebo dvě lžičky a jindy kouká jakoby řikal, mámo já chci ale ještě :grinning: .... tepelj čajík si dá víc ale nevypije moc jenom malinko... tak budu furt do kolečka jak blbá ohřívat... ale co budem dět venku to nevim... to tu lahvičku asi budu furt pražit na slunci aby bylo to ptí furt teplý nebo nevim... já na bazének jsem zvědavá....
1. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim vzit adelku taky k nasim do bazenu...a cim ji mazes, aby se nespalila?
1. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to teple piti docela funguje co :slight_smile: ale ja si jdu dat radsi vychlazenej meloun-mnam
1. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no funguje a nefunguje... jako dá si... ale vypije tak 30 a už nechce... tak dneska kojim jak blbá :frowning2: ... takhle mu v noci nebudu mít co dát.... jedině flašku no...
1. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Ada je tet taky celej tatka :dizzy_face:
1. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já už nevim co bych sežrala... jsem děsně rozežraná a začíná to bejt vidět.... :frowning2: ... musim se krotit,ale jak??? jak se zbavuje závislosti na čokoládě a na jídle??? prostě tak abych jedla rozumně a normální porce ne dvojnásobný... Jonáš je prej taky celej tatka... tak aspon bude vypadat jako chlap... jenom doufám, že nebude mít po tatínkovi ty hrozný tendence tloustnout
1. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme domaaaa, dneska super,mala hodna, jak na potvoru,kdyz se mnou byl manzel,zitra ma 16tku,odpoledni nocni,uf
1. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme přijeli od prababičky,bylo to super, zítra jedeme zase, manža se vrátí bůh ví kdy, a také v nejasném stavu, měli v práci chlastačku, se chodí bavit cca každé 2mm v práci, to mi měli mejdan, tak akorát před vánocema, bych taky někam šla, jenže v tý naší dědině, si člověk nemůže objednat ani pizzu, páč vám ji nedovezou, tak suším hubu s rohlíkem :frowning2:
1. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 máte boží bazének, to se ale máte, a čupr klobouček
1. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bazen je ted vytyto dny super,decka tam radily jak streleni
1. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my napustíme na víkend, zítra jedu pro sedátko, huráááá
1. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim nejak vymyslet sezeni ve vane,do toho plastovyho lehatka s epomalu nevleze
1. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já lehátko ve vaně zrušila už asi ve dvou měsících... páč mám blbě tvarovanou vanu na to lehátko a tak se mu tam pak už nevešli nožičky, ale za to měl asi metr za hlavou :grinning: ... takže mi prostě leží na ruce... a druhou ho meju pak ho posadim a držim a děláme cáky cáky a taky s nim tu vodu jako projíždim hrozně se mu to líbí... ale u mu začíná bejt taky malá...
1. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já lehátko nikdy nepožívala, vždycky koupu na ruce, Matýskovi se to tak líbí
1. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky doma.Na návštěvě supeeer a dvojčátka se staraly a nachystaly malému hračky.A asi se zamiloval do Karolínky,ta byla taky pořád u něho-má ho ráda.Teď už spí a já jsem KO
1. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam jé tak to bylo hezký ne??? :slight_smile: .... tý jo docela bych potřebovala aby se mi ozval manžel už se trochu strachuju.. včera psal, že už se asi budou vracet a dneska o něm zatim nemám zprávy... tak doufám, že je v pohodě
1. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac určitě je. neboj
1. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo.... ještě mu třeba kolem desátý zkusim zavolat, ale asi nebude na mobilu i tak... n nejhůř řikal, že se vrátí v pátek
1. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz mas zitra
1. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale budu zejtra celej den trpět strachy....
1. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se ozve
1. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek