• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no to ho neznáš.... jednou už jsem málem volala policajty.... a on pak přišel asi v devět ráno, že usnul v autě před barákem.. a spal tam celou noc....
1. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
chlap no,jim to nedochazi
1. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ty děti jsou fakt fajné.
A chlapi jsou nenapravitelní a opravdu jim spousta věcí nedochází.
1. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no to nedochází, ale zase na druhou stranu u nás ženskejch to taky někdy tak bude ne????.... holky já si takhle to druhý miminko fakt nepořídim.. .to je furt se někde kradou, znásilnjou, maj všelijaký nemoce.. já kyž to někde vidim slyšim a čtu... tak mm hroznej strach o toho svýho drobka... a jestli na to bud furt myslet tak je to v p......
1. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura je to blbá doba.Ale já jsem věčný optimista a věřím,že bude líp
1. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac jenze o jedno je vetsi strach,jako odve...
mamka mi vzdycky rikala ze jedno dite je o strach
1. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci bejt taky optimista..... ale lepšim se z pesymisty už jsem se stala realistou s lehce optimističtějším myšlením... je fakt, že s pesymistickym náhledem na svět se nikam nedohrabeš, tak se snažim, ale jde to špatně .... jenom bych nerada aby z mejch dětí vyrostly fetáci co skončej na ulici... jak je u dnešní mládeže zvykem.... taky nechci aby Jonáš vyrůstal sám.... mám ho fakt strašně mooooooooooc ráa a nepřežila bych kdyby se mu něco stalo...
1. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
proč je o jedno větší strach než o dvě???
1. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac ono ty drogy jako rodic neovlivnis....z vlastni zkusenosti a lidi,co znam kolem. a rozhodne to neni vychovou.

A moje ocni mura je ze maly by byl sam....
Ja sourozence mam,segru,ale o sdm let starsi,tudiz jsem temer jedinacek
1. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura kdyzma jen jedno,soustredis se jen na nej,kdyz mas dve,uz tolik mysleni nezbyva a ten strach se nejak rozdeli...

takhle to mam ja
1. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla hodně velkej respekt z mámy takže jsem si nikdy nic moc nedovolila (jako dělat průsery), k drogám jsem vždycky měla negativní vztah (i když taky jsem zkoušela travičku, ale to je nic o proti jinejm).... tak doufám, že si Jonáš udělá stejně negativní vztah... chce jim to jenom dobře vysvětlit a ukázat jak můžou skončit když si s tim někdy začnou a né (jako to udělali nám ve škole) nám vyprávět jaký měli halucinace a jakej měli super pocit a já nevim co ještě... jsem si připadala jako když nám to chtěj prodat.... já taky mám sourozence o segru o dva roky mladší jsem přišla a ještě mám devítiletou sestru a stu sme od sebe skoro 14 let... takže jsem od nějakých 12 vlastně taky jedináček
1. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky,mamka byla hoodne prisna,ale cim vic zakazovala,ti mvic jsem neposlouchala

Kac opravdu to neni o vysvetleni,dlouho jsem mela podobny nazor,ale az jsem tim prosla sama a to nasi vysvetlovali a ukazovali,sec mohli...pak prijde nejak laska,kamaadi a vse je v haji
1. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já prostě jenom doufám, že se Jonáš nepřiplete do nějaký takovýhle party.... já jsem se připletla, ale v žádný nejeli tvrdý drogy vždycky max jenom tráva.... a tedka už si nerozumim pomalu ani s těma co hulej a že jich v mém okolí je... už ty lidi prostě nechápu.... nevim myslim, že můj negativní vztah k drogám byl silnější než přátelství s lidma který je berou... pže jinak bych si určo dala i něco jinýho...
1. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
....mozna jde i o to,jak velky vztak s tema lidma je....

tezko rict. chodila jsem s klukem,jezdili jsme na techno,parta,pak se na me vykvajzl kvuli holce,kterou poznal na party,dke jsem nebyla, do ty doby jsem si nic nedala,i kdyz nabizel....az pak,jak jsme se rozesli....
a trval oto asi rok....pak me z toho vytahl kluk,do ty doby kamarad,o tri roky mladsi......

pak jsem si dal jeste jednou, to uz jsem byla s tehdejsim manzelem a stacilo....
1. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo tak mezi technařma to jede... já jsem spíš rokově, punkově, skáčkově a metalově zloženej člověk... tam to sice jede taky, ale ne v takový míře... tyhle lidi hodně hulej, ale mysim, že jsem u nich nic jinýho nespatřila... samozřejmě, že jsou výjimky.... prostě jsem ráda, že jsem do toho nespadla.. měla jsem kamarádku hrála se mnou volejbal ve škole jedničkářka a když jsem jípotkala o pár let později tak byla na drogách a její maminka se ještě tvářila jako, že se nic neděje.... no a pak jsem jednu dobu bydlela s pochybnejma idma a tedka nedávno jsem zjistila, že jeden umřel na předávkování....
1. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no era techna byla jedna etapa myho zivota....
ale jinak jsem spis na pop,mam rada Amy McDonald, ale zaparim na vsechno
1. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile: ,
jdu vás zase jen pozdravit, jsme teď pořád někde venku, nebo u kamarádky v bazénu a zítra zase na týden mizíme, tentokrát na Broumovsko :slight_smile:
Tak se tu mějte a já se zase vrátím....jo a roste nám druhý zub, sedíme a lezeme :wink: , tak páček :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
amy McDonald neznám.... no já oho neznám hodně... jak mám malýho tak toho už animo neposlouchám, teda spíš ne nic novýho... ale v autě poslouchám rádio Beat a doma sem tam nějaký ska... proto jsem chtěla jet na ten festák.. páč přijede moje nejoblíbenější kapela... sice už jsem na nich byla ale to byl takovej zážitek, že jsem ještě 14 dní byla jak v tranzu :grinning: ... no prostě nejlepší koncert na kterym sem kdy byla.... tak je chci zase vidět....
1. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Misko uzivate prazdnin co???

ja jsem limitovana plavanim s malou,takze kazdou stredu musim byt ve meste
1. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jedte,znam mooc znamych co na festaky jezdejh i s detma
1. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo...užíváme, dokud je hezky :slight_smile:
1. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ma byt cely cervenec a doufam, ze bude i srpen
1. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych jela ale bez Jonáše.. takhle by to nešlo.. tahle kapelaje hlavní bod programu takže nebude hrát v denních hodinách a Jonáška vezmu až mu budou tak tři... tedka by z toho byl akorát zmatenej a jestli bude pařák tak by tam ještě chytil nákej úpal.... většinou tam neni kde se schovat do stínu.... tchýně řikala, že pohlídá, ale já furt nák nevim.... asi by to zmáknul beze mě jednu noc, ale kyž si vezmu, že mě tenhle výlet vyjde zase tak na 2000,- tak ani nevim jestli na to budu mít
1. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
misko si hezky užíváte :slight_smile: ... krátký odpočinek doma a frrrrrrrrrrrr zase někam pryč :slight_smile:
1. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevimasi bych si to bez malych neuzila
1. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já právě taky nevim... ale zase na druhou stranu bych taky ráda vypadla se někam pobavit... prostě jednu noc bez Jonáška... ale jsem na něj tak přikovaná, že fakt nevim jestli vůbec dokážu odjet i kdyby všechno klaplo a já mohla
1. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jak pises,ja zaparit ano, ale na spani se vrastit,treba and ranem(4,5)ale pocit ze vim,ze je doma,cekaji me a ja budu u nich
1. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
když já tam chci.. ale tea Jonášek je silnější.... kdyby mu byli ty dva roky tak ani asi nepřemejšlm, páč to by určo zmáknul v pohodě a já už bych to taky zvládla líp... ale tedka když kromě dvou nocí co jsem ležela na izolaci bezemě nebyl.... ale zase mi všichni řikaj, že bych si měla taky povyrazit trochu a já si nemyslim, že je na tom něco špatnýho, ale prostě nevim jestli to dokážu.... jednu noc by přežil... :slight_smile: ...a myslim, že u tchýně docela v pohodě... já neviiiiiiiim
1. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si myslim,ze povyrazeni a vseho si jeste uzijes.Jonda je ted malinkej ap otrebuje te u sebe.
S tim si holt do ditka sla
1. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no samozřejmě, že jsem s tim do dítka šla... to jsem ale ještě nevěděla, že přijedeta nej kapela na světě... ty ostatní můžuslyšet kdykoliv jindy, aleu těhlech nemám vůbec jistotu, že ještě někdy budu mít tu možnost.... jo loni tu byli hned dvakrát.... letos asi jenom jednou a co já vim jestli přijedo kdy příště... a peníze na to abych za nima sjela do španělska zaim nemám.... no prostě nevim no.... a tohle je v podstatě jediná možnost, že někam můžu... páč u nás doma mi těžko kdo pohlídá abych někam mohla...
1. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek