• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
....hmmm tohle mi moc nesedi...
nejak z toho zni to,ze kdyby si vedela,ze ta kapela prijdede,tak do Jondy nejdes....
1. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac, nebude to Mighty Sounds festival? Tam má být nějak ska kapela, ne?
1. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne... to víž že ych do něj šla... jenom si řikám, že bych prostě tam ráda sjela... jj je to Mighty... přijedou ska-p já tu kapelu miluju... al prostě Jonášek je Jonášek no... ještě uvidim... mám ještě asi dva ejdny na přemejšlení.... ten pes má fur srajdu... sem s nimmusela zase ven.... tak nevim jestli mu mámdát žrát vůbec....
1. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zrat potrebuje, ale zkus treba misto granuli ja nevim k tomu ryzi nebo neco co stavi i u lidi
1. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejže staví??? nevim jestli by jí žral.... granule jsou zase suchý... on je žere, ale ne hnedka celý... sní jenommalinko... a když je mu normálně dobe tak sní celou porci najednou tedka ují kousek a konec....
1. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura To je vtipné, moje švagrová dělá tomuto festivalu PR, ten název se u nás teď taky hodně skloňuje :slight_smile:
1. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zkus,ryzi,banan,mrkev...
1. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jela bych hned... ale jsem smířená s tim, že když to nepude tak to nepude... a vlastně ani nevimjestli bych to zvládla tedka je Jonášek vedle v pokojíku a spí a já slyšim, že spí.... tak jsemklidná,ale já vlastn vůbec nevim jaký to je bejt bez něj.... semvlastně fur jenom s nim a nikdo kromě mě ho nehlídá.... asi čtyřikrát me si vyrazili s mužem... ale to sme si ho pak hnedka zase vyzvedli... a nebo když si někam odskočim na pár minut tak třeba hlídá chvíli martin, ale jinak jsem s nim jenom já.... banán a ani mrkev by nejed a stejně jí tu nemám... rejži mám zkusim a uvidíme...
@pavlazabka jé a neměla by nákej lístek :grinning: .. nemusí bejt zadarmo, ale lvnější??? (jenom pokus :grinning: )
1. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Já se jí zítra zeptám, bude hlídat prcka, tak se poptám i jaké tam budou příp podmínky na děti. Nebo kdy ta kapela plánuje přijet znova.
1. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hrozně velikej a hrozně přibral tedka... si ho zkusi změřit.. páč mi ppříde, že se zase nějak vytáh... to ten minulej měsíc jsem to na něm nepozorovala a taky vyrost jenom o centáka půl... tedka přibral na stehnech má faldy jak blázen a příde mi, že prostě nák vyrost... úplně přemejšlim jestli ho mám vůbec tolik krmit.... on sní co mu naložim... ale když mu dám mín tak taky hladem netrpí a nedožaduje se jídla... tak nevim je mu 7 a tejden a jí dvě velký skleničky, 230 mlíka dopoledne, do toho furt kojim jak nechce pít a večer má ještě hromadu kaše... a přez noc taky něco vypije
1. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to se poptej :slight_smile: .. budu ráda...
1. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko

vstávacka v pět prosím. jsem na ni houkla,dala mliko a otocila se zady.zacala tam cestovat, tahat me za vlasy...grrrr. druha vstavacka ted
2. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď posledních 14 dnů s tím spaním fakt šílení. Budí se po třech hodinách, nestačí mu dát čaj, řve. Ještě chvilku a jdu si dát rezervaci do Bohnic. Ráno v šest je vyspalý, tak přece musíme vstát, ne? Já už fakt nevím, co mu je a co chce.
2. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.....dneska taky horor od dvanácti se mi pořád budila...dudlíček nezabíral,takže jsme dávali mlíčko.....asi chudinka měla žízeň...se ani nedivím,doma jsme měli 28°C :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... pavlazabka mám stejnej problém i když dneska v noci se konal zázrak.... vzbudil se poprvý až ve dvě, vyžahnul flašku a spal dál... a pak se vzbudil až před sedmou... jsem čučela jak vejr... já mu musim to spaní asi upravit tak aby nechodil spát přetaženej... pže včera jsem ho ukládala po dvou a půl hodinách co byl vzhůru pak si tam ještě dvacet minut zpíval a usnul.... a když ho dávám spát po třech a půl - čtyřech hodinách tak je vzhůru co chvilku je to možný???
2. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac dite se nema davat spat pretazena a moc unaveny....ale to asi vidis,ty rozdily.

¨Zdeni ja prvni mlicko davala prave az v tech pet
2. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak manžel už je doma.. přijel asi ve čtyři nebo v pět ráno... a v obejvákokuchyni spí nějakej mě cizí člověk... no martin řikal, že je to tomáš přece a já vim prdlačku... ale chrápou oba jak zabitý...
2. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych chlapa hnala,kdyby mi nad ranem dotahnul domu ciziho chlapa...
ma vecer zavolat a ddat vedet.
ne ze ja bych v noci nebo rano sla do kuchyne a dostala malem infarkt
2. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych nedávala, když on už mi odpoledne nechtěl usnout tak prostě nespal no... ale včera mu to krásně vyšlo to dopoledne spal ai až do půl jedný (to sem taky koukala jak vejr) a pak šel spát asi kolem půl čtvrtý a vztával kolem půl pátý no a v půl sedmý sem šla koupat.... takže to byla pohodička, ale normálně se budí kolem třetí odpoledne a pakuž spát nechce....
2. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-tak my jsme vstávali v půl 7-takže úspěch!!!!!A v noci bylo jen jedno kojení ve 2 a pak až v 7.Kdyby to tak zůstalo,to by bylo supr.
Dneska to mám nabité-až se maluch vzbudí,tak skočím juknout do toho kauflandu na plíny a kašičky.Pak odpo bude vedro,tak budeme doma a já budu balit,kolem půl 5 pro nás přijede dědeček a razíme na chalupu a budeme tam celý týden .Naši odjedou v úterý a my s manžou si tam budeme užívat sami s maluchem klidu :sunglasses:
2. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak co mám dělat vid... martin nebyl na mobilu a zřejmě už byli tak unavený, že by cestou dom akorát někde boural... ale ten infarkt jsem fakt málem chytla.... vid tak se tu promenáduju v triku a spodním prádle a najednou tohle....
2. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kolem treti a tak ho hjolt das spat driv treba pred sedmou.
@kacamura no mel by se ohlizet,nejste doma sami ze. a taky se na to divat i z jine stranky.
no vždyt jo Já koupu v půl sedmý a v sedm už je kolikrát v posteli a někdy už i spí... když neni tak moc unavenej tak usíná kolem půl osmý... no a když se i vzbudí ve dvě a nejde mi už dpoledne uspat tak chodim koupat v šest, ale tose naštěstí stalo asi dvakrát.... kdyby to měl jako včera tak by bylo hej... no ted s tim nic nenadělám no... ale prostě tu spí tak ho přece nevytáhnu za uši a nevykopnu.... naavíc budou asi neprobuditelní.... jdu uklízet tak zatim
2. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jůůůůůůů tak si to tam užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 se i těším.Ale nějak mě pobolívá břich.Snad nedostanu mencky!!!!!!!
2. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 taky je ještě nemáš....já už jsem tuhle myslela,že to dostanu...bolelo mně břicho jako blázen....no nakonec s toho byla srajda :(
2. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde o dnesek,ted ho vyhodit.ale příště by si o tom treba aspon mohla vedet.¨prijde m ito docela sobecky
2. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já jsem měla jen jak jsem začla brát antikoncepci a od té doby nic.Já prostě necuuuuuuuuu
2. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím,že se tady nic neděje...vyrážíme k bazénu na večír grilovačka...takže se sem už asi nedostanu...takže vám holky přeji pěkný příjemný slunečný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek