• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
...ja nakukuju z mobilu...taky budu vecer
2. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vás jen pozdravím od balení.Je to hrůza-tolik jídla a věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si to tu uživejte a za týden pa pa
2. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, náš malej si ještě zdřímne kolem 5 do 6 a pak jde v 8 po koupání spát. Dnes se vzbudil na kojení 2krát v noci, ale vstává už o půl 7, mohl by aj později. Teď spinká tak jak sse vzbudí jdeme taky do bazénu.
2. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užijte si to tam, taky bych někam jela. Doma je to furt stejný dokola.
2. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: papáá :slight_smile: hezky si to užijte. My bychom taky měli příští týden zmizet z města aspoň na pár dnů.
2. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho tedka musim pozorovat páč mu přišla jako super hračka dráty... tak na něj koukám...
2. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: na dráty pozor :slight_smile:. Taky se vám ti mrňouskové tak čertí, když ji něco berete? :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt dávám... samotnýho bych ho s nima nenechala a zuby taky ještě nemá takže by nehrozilo ani přkousnutí... ale příště už mu je zakážu... nevíte proč je všemožný šnurky a dráty tak fascinujou??? ne ani ne čoveče... on si rychle najde novej objekt touhy :grinning:
2. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura vy už taky dráty :grinning: :grinning: já nevím na co kupuju hračky u nás momentálně vede hřeben a pak dudel který nikdy nechtěl, ale teď ho má místo kousátka..potom klasika cedulky, šňůrky...jo a největší řev je když mu vezmu rohlík nebo křupku...
2. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... Jonáš je megaloman.. u něj vede pes a gymnastickej míč, taky můj batoh, lehátko a Psova hračka a takyse začal dobejvat na misky asi má žízen :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma.
mala dospava v kocarku,jsem zvedava,kdy zalehne vecer
2. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, píšu ještě rychle, než odjedu k našim. festival teda baby firendly moc není, až se vrátíme, tak mi švagrová řekne, zkusila by ti udělat cenu na lístky. Prý si o tom pak promluvíme, teď jsme obě dost spěchaly. Tak ti dám pak ještě vědět, ju?
2. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jj děkuju... ale když pojedu tak pojeu stejně bez prdoly... nevim jak bych to tam s nim jako zmákla...
2. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vám spinkaj dětičky??? mě Jonášek už vytuhl a dneska si udělal polštář z peřiny... usíná hlavou na úplně jinou stranu než ho dávám... znamená to, že chce spát na tu druhou nebo je to náhoda... uvidíme jak dneska bude spát... páč odpoledne zase nespal... možná chvilku... ššla jsem ho uspat ale neúspěšně... chvíli koukal jak mrtvola, pak na chvíli vypadal, že spí, ale za asi pět minut už zase koukal a pak si začal i hrát tak to už jsem to vzdala....
2. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc nechej ho jak se uvelebi sam,ja malou loupnu do postylky a ona si usne,jak potrebuje.

jinak ne,my nepsime,vsavala kolem pul sedme
2. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho nechávám jak usne jen mi příde prostě zajímavý, že usne vždycky na opačný straně než jak ho položim...
2. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mala obcas taky,vetsinou na sirku postylky a hlavu zaborenou ve spruslich,jako dneska odpoledne,ja vytuhla na koberci na zemi a ona hlavou ve spruslickach
2. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu tam zase dala mantynel aby se takhle moc nezabořoval, ale občas taky tak vytuhne :grinning:
2. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mantinel ma kolem hlavy,ale kdyz se otoci na sirku a jeste kde ma mit nohy to je tezko,nebudu obhanet celou postylku mantinelem
2. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jonáš ho má taky jenom do půlky ale ve většině druhý půlky je peřina... takže tam má možnost asi jenom do dvou mezer... a tam se myslim ještě netrefil :slight_smile:
2. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
perinu ted nemame,v tom vesru. navic je nebezpecna,muze si ji stahnout na sebe a udusit se
2. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhůru, ale vypil slušnou dávku čaje a snad zase usne uvidim....
2. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je poprvý co fakt pil a neplival....
2. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono ho to horko a zizen dle me donuti,proto jsem caj a piti nabizela hned, co mela ctyri mesice,aby uz v lete a horku umela pit caj
2. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to taky dělala od čtyř měsíců, ale evidentně to nemělo úspěch... je fakt, že jsemmu ho nenabízela každej den, ale dávala jsem mu do učící lahvičky a strašně ho to bavilo :slight_smile: ... no a ted nic :frowning2:
2. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze my ctyri mesice meli o dost driv nez vy,to bude tim
2. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si nemyslim, že to bude tim, jsou děti kterejm se čajík začne dávat třeba až v půl roce a pijou normálně... náš jJonášek neee..... ale zase je fkat, že když je teplejší tak upije víc než když je studenej nebo vlažnej
2. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenze je rozdil kojenyho a ditete na flassce.
2. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tim myslim,ze kdyz jen kojis,nektere mimca maji problem jen vzit tu flasku
2. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to taky smozřejmě.... ale příde mi fakt, že hrozně ztloustnul.. jsem si ho přeměřila a nevyrost asi ani o píd... du udělat mlíko nechce spát....
2. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek