• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
he mala natocena zase na sirku,hlavu na polstari,pod rukou plysaka a cuci na telku
2. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky vzhuru
2. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš v pokoji kde usíná telku puštěnou??? to mě by u ní neusnul teda.... já než jsem udělala a vychladila mlíko tak usnul... ono to taky možná bude tim, že tam máme 27° :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji mam u sebe v obyvaku
2. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
27???hmmm se mas my 29.7
2. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš spí v ložnici.... ale jen co se přestěhuje (jestli někdy), tak půjde do vlastního pokojíku :slight_smile: ... u sebe budu mít chůvičky (už si je poslala?) a nebudu se bát, že ho manžel vzbudí svým příšernym chrápáním... tedka spí většinou v obejváku na gauči a když náhodou zavítá do ložnice tak já nespim a celou dobu se ho snažim udržet na boku...
2. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je po pivu....
2. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi blbne internet
2. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si zvykla ji mit u sebe,kdyz jsme prisli z porodky,chtela jsem ji mit u sebe a hlidat,kontrolovat....

nestihala jsem, poslu hned ve stredu,jak pujdem na plavani,obchodni balik - bude mit hned ve ctvrtek
2. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz si i jidlo pred malym musim schovat..jim salat a on se na mě dívá a oci rikaji a ja nic...
2. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej znam,jak nas mala vidi s talirem nebo cimkoliv v ruce,co patri k jidlu,je jak fretka. ale my davame
2. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybí salát by asi nechtěl...zase jsme sami :confounded:
2. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak rybi salat bych nedala,vetsinou je to kousek brambory,testovin,rohliku,chleba
2. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak tak to chápu.... já to takhle neměla vid... mě se narodil skoro v temínu... a ze začátku jsem oněj strach neměla, to až později.... ve dvou měsících... mi modral kolem pusy tak jsm ho furt chodila kontrolovat... a tedka už ho sice nechodim kontrolovat jestli dejchá, ale mám o něj šílenej strach.... pett... no já si taky řikám jestli bych mu neměla aspon zmenšit porce... on je hroznej žrout... takovej otesánek a zachvíli nás tu všechny sní :grinning: ...
2. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice mam monitor,ale jednou spustil a od te doby jsem porad koukala jestli bliak svetylko.

navic ono je docela dobry,kdyz je mimi zvykly spat za pochodu domacnosti,klidne televize,bezny provoz...mala nema problem spat venku na zahrade,kde jeci decka,ve skolce na ty slavnosti taky spaal a ze tam byla diskoteka,randal
2. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela sjem volat my babicce k narozkam,mam je napsany v kalendari na dnesek a prvne jsem radeji volala mamce,a ptam se,babicka ma ty narozky dneska,ze??a mamka neee,vcera, bych se hanbou propadla...jsem fakt blba,nevim proc je mam psany na druhyho. jeste ze jsem prvne volala mamce
2. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Jonáš ve dne taky usne kdekoliv... a spí... a to jsem s nim byla i na koncertě... ale takhle večer má rád klid a to já taky... ale jen tak něco o taky nevzbudí
2. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak to se stává :slight_smile:
2. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim,ale pamatoval jsem,ze ma narozky,jen holt sjem zafixovala blby daatum
2. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se stává.. manžel třeba si nepamatuje ani moje narozeniny , aleuž se lepší.. už ví měsíc a zapamatoval si, že je to po dvacátym
2. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manzel si to pamatuje,mozna itim,ze mi vetsinou preji nasi,kdyz josu tady a tak.

holky jdu s toazkou???jak jste na tom s chutí na sex???ja bod mrazu a premluvim se (fakt donutim)jednou za mesic.....chudak chlap.

Co jsem otehotnela,jsme spolu za cele tehu nespali ani jednou. co se mala narodila,tak az v lednu a od ty doby tak jednou za mesic,ci az dva....ja ale nevim co s tim
2. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
přitom, kdyz jsme chteli malou,nahanela jsem ho obden,nadrzena.... :unamused:
2. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dni s malým na to nemám energii
2. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
energie by bal,ale chut neni....
chlap uz je nasrany
2. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky přemluvim... několikrát do měsíce.... ale chut nikde... a my spolu spali asi až do konce osmýho měsíce... a po jednom jsem dostala poslíčky tak už jsem se bála a po porodu dva měsíce nic..
2. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: není zrovna tohle téma do uzavřené diskuze? :slight_smile:
2. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chut taky moc není...
2. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecko asi je, ale mne o tohle nejde....tema sexu nikdo proti me nezneuzije.jak casto se miluju se svym manzelem je kazdymu k prdu.
ja se vic nezminuju o rodine a tak, i kdyz bych rada.
2. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka :grinning: ...taky jsem si říkala
2. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek