• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jj, Adámek se do foťáku směje :slight_smile: , ale jak vytáhneme kameru, tak ztuhne a je po srandě :sweat_smile:
Jináč se dokáže i vztekat, když mu nechceme dát po čem se natahuje...
Jak jsme začali přikrmovat, tak taky kadí hovínka, ale aspoň chodí pravidelně....dřív to byla hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Adrianka zase dneska pořád říkala tatatatata a tatínek se mohl zbláznit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenka: jé to je hezké :slight_smile: ... náš tatínek vždycky akorát příde koukne na Jonáše řekne, že roste a tim to končí :frowning2: .... ale jo doufá, že první slovo který řekne bude táta :slight_smile: ... a asi bude... nebo to bude minimálně dřív než máma... táta slyší častějš... ale mám pocit, že s nim málo mluvim :unamused: , nebo nevim hodně často nevim co už mu mám povídat tak prostě vydávám zvuky který dělá on nebo se mu líběj.... dneska se mu hrozně líil kelímek s pivem kdyby sme mu nebránili tak se napije :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
na Kubovi se pozná že je z Moravy...toho zase fascinuje sklenka s červeným vínem :slight_smile:)
a pevný hovínko jsme měli včera taky první a dneska už zase hromadu tak nevím...
2. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak nám ty zuby rostů jak huby po déšti :grinning: :grinning: :grinning: . Další dva se nám klubají. Jeden na hoře a druhý dole vedle toho prvního. Takže zachvilku budeme mít zubaté miminko´.................... hm teda slečnu. Manžel je pos......ný že malé lezou zuby. :sweat_smile: Ják málo stačí k radosti. Pevné kakání máme taky a dostala jsem dobrou radu od pí dr že máme v lékárně koupit homeopatika, kdybyse nemohla vykadit. Zatim je vše o.k, tak doufám že anipotřebovat nebudeme. :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lin... to víš my sme pivaři... ale myslim si, že červená barva vína by se mu taky líbila :grinning: .... terezka.. já jsem ráda, že se zatím Jonáškovi žádnej neklube.. pěkně by mě pokousal už tedka to občas docela bolí... :cry: ... a nejde mi to s tou flaškou dneska ani nechtěl mrkvičku než dostal prso, pak si mrkvičku dal... ale teda nevim jak mu mám vysvětlit, že když tam skoro nic neni, že toho moc nevysaje a že z tý flaštičky jo...
2. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

konecne doma......
2. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude síla zvyku :slight_smile: Ono to časem pude neboj, protože když z prsa nepoteče a z fašky jo tak se chytne :grinning:
2. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my se rehtame porad,ale jak vytáhnu fták, je konec.
chci malou naucit pít z avent hrnečku,ale nějak nece,vůbec neví,co s tím má dělat
2. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
rakornicek jakej byl víkend??? my měli náročnej ale pěknej :slight_smile: ... Jonášek byl mezi lidma a na koncertě :grinning: ... ale stejnak je nejradši asi doma... já jenom nechápu proč mi jednou vypil celou tu lahvičku a podruhý zase nechce... nemůžu to nák blbě míchat nebo něco??? on je pěkně vychytralej a ví co chce a de si za tim... ví, že ho dlouho plakat nenechám, ale taky ví, že když s nim chvilku nejsem, že se zachvilku vrátim :slight_smile: ... rakosnicek: nvim jak vypadá avent hrneček, ale já třeba u učící lahvičky (z tý mu dávám jenom čaj) jsem to vzala jako škola hrou, brzo pochopil kterým koncem si to má strčit do pusy a i když obsah většinou plive hrozně ho to baví... akorát, že s mlíčkem je to horší to chce člověk aby prostě jedl a taky na to nemůžu přijít jak na něj... asi mu to dávám vždycky ve špatnrj čas nebo to má blbou teplotu já nevim...
2. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakou tam máš násosku??? Tvrdou??? To nechtěla ani naše malá ale koupila jsem v dmku hrníček ze silikonovim vrchem a to jí šlo. Nejlepší na tom je, že když to bude mít ožvíkané , dá se na to koupit jiná. :slight_smile:
2. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezko tam je ta bila měkka. Maly s tim problem nemel.ale je fakt ze jsem ho naucila pres noc,kdy v polospanku pil a pres den uz mu to pak neprislo.

KAc nemyslim,ze by si to spatne namichala,proste jednou chtel,podruhy ne....a bude chtit zase,neboj

jinak vikend byl super,ale narocny a doma je doma.proste nas rezim a jedem podle sebe
2. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosim pečete některá doma sama dorty???
jsem se rozhodla ze prckovi upecu k narozkam dort.objednala jsem jedly papir s fotkou bleska ale ale ale...nikdy jsem dort nepekla a potrebovala bych nejaky dobry receptiiiiiiiik
2. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
pár zaručených ti můžu poslat :slight_smile: Peču si doma uplně všechno :grinning: kromě chleba a rohlíků :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsme o víkendu zkusili mrkev a bylo to, jak jsem myslela, měl prostě hlad. Ten tu mrkev nejí, ale hltá a když nabírám na lžičku, tak se po ní sápe a chce další. A to si myslím, že jsem u nabírání rychlá :grinning: Když jsem mu pak mističku odnášela, tak okamžitě řev. To dítě nás jednou shltne i s botama! A doktorka mi říkala, ať vydržíme ještě těch 14 dní. Holt začínám víc věřit vlastnímz úsudku.
2. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pavlazabka: Jonášek mi to dělá taky, ale myslim si, že spíš než hlad už ho nebaví jenom mlíčko a nová chut mu prostě zachutnala :slight_smile: ... jsem zvědavá dvanáctýho jdeme kdoktorce a příde mi, že se mi kluk vytáhl do výšky, ale pěkně zhubnul tak uvidime co mi poví...
2. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezko budu rada.doufam,ze to bude k jidlu, myslim v mem podani
3. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mala začala bastit vecer kasi a v noci ji stacila jedna flaska mlika,jinak dostala caj.
3. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
pavlazabka - u nás je to při krmení hodně podobný....Otesánek... :grinning:
Holky když mluvíte o pečení...občas mrknu tady na MK na téma, marcipánové dorty, a jsem v šoku, co tam ty holčiny umějí upéct :astonished: . To jsou díla!!! Jsem si říkala, že bych to možná zkusila. Né že bych byla nějakej přeborník v pečení, ale občas peču a daří se, tak třeba až budeme slavit rok něco zkusím..
3. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
obdivuju všechny co uměj péct a vařit... já se učím aspon trochu vařit problém je, že mě to ani trochu nebaví :frowning2: .... ale manžel se rozhodl, že mě vařit naučí a že budu vařit jedno jídlo tk dlouho dokud ho nebudu umět... ted jsme u kuřete na paprice.. minule jsem tam dala moc mouky a myslim, že jsem tam taky dala špatnou mouku takže dneska budu napravovat :sweat_smile: .... ale je fakt že když už e náký jdlo naučim tak mi pak jde líp než jemu :grinning: ....
3. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě vaření i pečení baví, moc.
ale dort sjem nikdy nedělala.teda jo,ale harlekyna,ne klasicky narozeninovy.
uplne zasnu jak krasne modelovane droty nekdo umi,u nas bohuzel marcipanovou potahovku nikdo nema rad,tak jsme vzdycky objednavali klasicke dorty.
loni mel maly bagr,ale klasicky na stojato, s lzici,okynka s bagristou...paradni
3. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo nejde to a nejde... tahá třitvrtě hodiny třeba pak toho začne usínat tak ho sundám, pže nechci aby mi spal u prsa pak se těžko zvyká zase na postýlku... dám ho do postýlky a je pláč... tak mu du teda uělat flašku a tu ne a ne... tak bud je najedenej a vymejšlí si nebo prostě nevim... vždycky když byl napapanej tak usnul v postýlce krásně
3. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kacamur treba mu UM nechutna.mala mi ho taky prvne enchtela.michala jsem moje mliko s nutrilonem a postupne mlika ubirala az byla jen na um
3. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
on si ho občas vezme beba mu nejela, ale tedka jsem koupila hami a to je docela sladký... příde mi, že chce prost prso stůj co stůj... jednou vypil stovku, ale je fak, že byl v takovym polospánku tak nevim nebo jsem ještě neodhadla teplotu...
3. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no mala mliko jeidne minimalne pul hodiny odstaty a studeny,jinak nepije.
a my mizime na ty rehabky.pa
3. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kacamura-ono to mlíčko od maminky je stejně nejlepší :wink: Takže musíš mít pevné nervy.
3. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma z rehabek.
mala byla pochvalena,na brisku uz pouziva i druhou rucicku a prenasi vahu mezi obema ruckama.dalsi rhb zatim nemame,az po kontrole 19.5.....tak doufam,ze to tedka docvicime a uz nebudeme museeeeeet
3. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no to teda nevim :grinning: ... s tim co mu občas servíruju... ale maj ho nejradši to je fakt, akorát nechápu, že se toho ještě nepřejedl :grinning: ... já kdybch jedla pět měsíců jenom třeba těstoviny se sejrem tak se taky zbláznim :grinning:
rakosnicek: to je super :grinning: ...
kato tak ja mam obdobi kdy bych mohlap orad jen jedno jidlo a pak utrum a nemuzu ho dlooouho ani videt.
my valime pro prdika do skolky.......budu asi az navecer.
3. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek