• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Já už jsem mýmu oznámila, že bych na záda potřebovala lázně....no zatím to nijak nekomentoval :grinning:
20. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nebo uděláte tajnou výpravu za dětma :wink:
20. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 chudáku ty musíš,ale trpět :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...musím zaklepat,že prsa mám snad 8 :angry: ,ale záda mně vůbec nebolííííí :wink: :wink: :wink:
20. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé víte co se mi dneska stalo....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem prát prádlo .......když ho vyndavám tak se zděsííííím :frowning2: ...všude na věcech v pračce gelové žmolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no holt jsem vyprala pamprsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ne ....
a nechceš mi kus prspu dát??? já je mám snad ještě menší než předtim....
20. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... to se stává... já občas sundavám kapesníčky no....
20. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kdyby to bylo tak jednoducý tak bych ti klidně dala.....to chci vidět jak budou vypadat až přestanu kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura jééééé kapesníčky jsou horšíííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já přestala kojit právě a mám nula nula nic.... když si vzpomenu na ty dudy po porodu :grinning: :grinning: :grinning: ....
20. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no mně se právě zvětšili jak jsem otěhotněla....pak jsem čekala po porodu jestli se zvětší.....nic takového se nekonalo...naštestí jsem s nima neměla problém..bála jsem se jestli budu mít mlíko...no vidíš a ještě kojím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se pořádně zvětšili až po porodu, ale za čtrnáct dní byly zase menší a tedka jsou úplně nejmenší....
20. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura takže to chce další těhotenství :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zase otěhotnim zase se mi to zvětší a pak zase zmenší a budu mít plochý věšáky.... to teda nevim nevim :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac...pak budete bohatýýýý a pořídíš si nové prsíčka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte!!!!!!!!§ Kojila jsem 3 děti a prsa ještě mám a není to zase taková hrůza!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spinkat pa pa ....dobrou a hlavně klidnou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem chtěla 3 děti...ale budu ráda když houkecám ještě na jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já furt přemejšlim jestli jedno nebo dvě... ale nchci aby byl Jonáš sám... tak ho snad ukecám :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci klidně 4 :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci dvě, jen nevím kdy to druhé...
20. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vy jste tady :wink: holky já už opravdu žádný mimi nechci :confused: 3 je fakt dost a dost.....a zajímavý je,že nejvíc mě dal zatím zabrat kuba...asi kdyby byl první tak zůstanu u jednoho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ted už asi s nikým nepokecám,tak jdu spat...pa :slight_smile:
20. črc 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to zase mám naopak, Adámek je nejhodnější... :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jste se přestěhovaly :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to já jsem si s Adou užila až do halejůůůůja...takže jestli zase budu mít ukřičenééé mimi...tak už mně snad odvezou.....ještě štestí,že už je zlatíčko :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zase parno,dusno...sluníčko svítí o sto šest....to zase budou noci :angry: :angry: :angry: dnešní stála už zaprd :frowning2:
21. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy začnete dávat na nočník????? :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzamčená skupina....je naprd stejně podle mého tam neprobíráme nic tak zavažného a i kdyby tak existuje IP.Nevidím důvod proč se zamykat aby ostatní se nemohly přidat!!!!No a jestli nás bude zase oběžovat nějaká psychopatka(čarodejnice) tak si jí nebudeme všímat...ona dá pokoj!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 souhlas....taky mám ráda nový lidi a hlavně víc názorů.... :wink:
21. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 díííky ...prostě už mi přišlo,že máme ponorkovou nemoc...tak uvidíme :slight_smile:...
21. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek