• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pampusik77 pam...my máme v pátek výročí svatby rok :slight_smile:... furt nevim co mu mám dát...
21. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, tak jsem vás taky našla :slight_smile:, vidím, že to zas frčí :slight_smile:. No nám dává první zoubek docela zabrat a to hlavně v noci, jinak celkem pohodička :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr-byli jsme v neděli na pohotovosti,ale bylo to asi jen z horka.
kaca-my si už nic nekupujeme,stačí,že si dáme nějaké dobré jídlo a jsme spolu.Já teda ještě dostávám kytičku :wink:
21. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě z toho Filípka asi fakt klepne-pořád ukňouraný,to je hrůza!!!!!Ale spát mu už teď nedovolím,musí holt vydržet do koupání a pak může spát dosytosti.A´t už ty horka skončí a už je normálně!!!!!!
21. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr
jéjé grilovačky...tak to by můj mohl pořád...on je schopnej strávit přípravou masa celý den...jenže já na steaky nějak moc nejsem...no ale sníst a hlavně pochválit ho musím :grinning:
21. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77
chudák malej...no od neděle má být jen 20...zas mám strach, že bude nachlazenej...takový skoky teplotní taky nejsou moc dobrý...
21. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

mně je to jedno...už to neřeším.

Včera bylo večer hnusně,bouřilo, dneska je taky divně pod mrakem...
A na sobotu má brácha bečku,no asi moc počasí nevyjde,tak kdyžtak zmoknem
21. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé... já bych ráda.. počasí tak kolem 25, že bysme vyrazili do tý zoo... :slight_smile:
21. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee zoo bych dala taky,ale bez auta mame Lesnou docela daleko
21. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci si vydupali stříhání,tak jdem na to. chjo,vzdycky je pak vsude plno vlasu
21. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli s Kubou u nás v malý zoo a bavilo ho to tak půl hodiny....tak mi to za větší výlet někam nestojí...
21. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když koukám jak se směje na všechny zvířátka :slight_smile:......... a já tam taky dlouo nebyla... ona Zoo je i pro mě a v tróji to maj fakt hezky udělaný
21. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Zoo mam rada,jen jsem se nedostala dal než tady na Lešnou...se stydim.
Ale v planu bude s nasima Dvur Kralove a az budeme u segry i ta Praha
21. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 výročí taky oslavíme dobrou véčou a manžel doufám nezapomene na kytičku :slight_smile:..už se nám to taky blíží,jenže já mu dáreček musím dát..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v zoo jsem taky byla jen u nás v Jihlavě...no potom jako malá holka,ale to už nevím kde to bylo :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě zae dneska odjel za obchodama.... tak tu budu sama samotinká... jenom s Jonáškem... kterej už doufám zabírá... to je hrozný jak řve....
21. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dostala kytku minuly tyden,sice jedna ruze,ale i tak me potesila.
cekala na me na stole,jen tak.....

Jinak breznu budeme mit takove male pulkulate vyroci 5 let.
21. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac taky jsem sama,manzel ma nocni,uz od pondelka.....az do patku,sobota volna (dopo teda prospi po nocni)a v nedeli jde zase.
21. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani piváka tu nemám... a v bille za 2 minuty zavíraj to už nestihnu.... musim ještě s pejskem aspon pře barák....
21. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jinak ráno kojím kolem7 pak v 9 jdu snídat já samozřejmně Ada musí taky takže dostává rohlíček už jsem jí to mázla i lučinou,pak po spaní dostává příkrm zblajzne 200ml,kolem třetí přesnídávku nebo jogurt,pak kolem 5 ovoce(někdy kojím) .....no a k večeři kašičku :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac nemas nekde nejakou hospudku??ze by sis tam vzala lahvace...
Muj jak sel do prace,chodi na sidlisti kolem hospody a rikal,ze tam sedi venku lidi a lidi,ze chce taky
21. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co cigara??Drzis pocet??
21. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky chlapa na nočníííí...tak to uděláme nějaký mejdlo!!!!!cigára ani nemluv :angry: :angry: :angry: Přes den tak 3-4 :angry: :angry: :angry: ...no jo pak má Ada spát...jenže já ji kojím až ráno
21. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja driv kourila jen venku,jednu jak jsem vysla a druhou jak jsem sla domu...
ted uz kourim i doma z okna,M. nadava jak cert
21. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já kouřim doma z okna jenom večer když malej spí.... tak mám tu hospůdky jsou opár metrů dál než je billa... jenže si už tak nejsem jistá, že tam nákýho lahváče mít budou... jedno je restaurce.... pak tu máme nonstop (ten nesnášim), a pak taková hospoda 3-4 třídy no... tak tam možná....a všechny jsou skoro stejně daleko dá se to počítat na metry...
21. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka to zatím nevííííí to by mi dala...je mi třicet a myslím,že by mi jednu klidně flákla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no před mojí mámou taky tajim.... ale před tou o tajim celej život i když neúspěšně... maminky ědi všechno :confused:
21. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vás odivuji mně lahváč nechutná....není nad točení pivko!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už bych si někam zašla,ale nemá nám tet kdo hlídát...segra se stará o babičku tak jí nechci ještě zatěžovat
21. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap mi taky občas donese kytku jen tak...tak co 14 dní bych řekla...je to milý...Já mu zas vařím oblíbený jídla, nebo mu koupím něco dobrýho a dám mu na polštář aby to našel než jde spát. My totiž pořád spíme odděleně...já s Kubíkem dole a můj v ložnici v patře...
21. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ja pred nasima koureni tajim, driv o nem vedeli,ale nestoji mi za to porad poslouchat ty kecy.
21. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek