• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 jeeej toceny je toceny,ale holt do hospody neni hlidani a doma toceny netece.
ted na tu sobotu bracha kupuje 50ku becku,uuuf,to bude maso. se tesim
21. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 taky spíme odděleně...až je mi někdy smutínko :frowning2:
21. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 no jap rave kytku jen tak nikdy,ani k narozkam nebo tak,on na to neni.tak az jsem pojala nejake podezreni, ze neco zehli :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já pivo nemusím vůbec...není nad víno :grinning:

@zdenka33 k těm zádům...já v těhotenství přibrala skoro třicet kilo a asi v 7. měsíci se mi nějak zablokovala páteř, šlo mi to do nohy, skoro jsem nemohla chodit. No a pak celej porod jenom křížový bolesti, nakonec císař a po porodu až doteď tahání obříka. Tak jsem si nechala napsat rehabilitace...doktor byl super...jen ty otázky...prej jestli to bolí i ráno když jsem odpočatá po noci kdy nic nemusím nosit... :grinning: Tak jsem mu vysvětlila, že nosím i v noci a odpočatá rozhodně nejsem :grinning: . Napsal mi elektrody, masáže a cvičení....A sestra byla taky fajn...prej po té masáži a elektrice se nemá nic dělat...prej mám jenom polehávat jinak je to k ničemu....mám pocit, že fakt nikdo nikdy neměl dítě....jak mám asi celej den polehávat a nic netahat?!!! Dneska jsem zas jela do města...a jenom naložit do auta kočár co váží 20 kilo....čtyřikrát to zvednu a záda zas necítím....a to nemluvím a nošení desetikilovýho "malýho"
21. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
my spime spolu vsichni tri,nekdy i ctyri
21. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33
jj už se mi dokonce zdávají sny jak se tulím k nějakýmu chlapovi..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek
to si nevybereš...já napřed taky myslela, že žehlí...a teď jak jsem si zvykla jsem zase nervózní když nic nepřiveze :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no já furt toužim po kytičce a na to mi manžel řek, že jen tak mi je dávat nebude páč bych si určitě myslela, že něco žehlí :grinning: :grinning: :grinning: ... přitom bych jednou ráda dostala jen tak.... lin no to je hustý... to aby sis vždycky vzala hlídání na celej den
21. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 nooo takovy sny obcas mam taky.az si nekdyrikam,co to znamena. sen o tom,ze ziju porad s manzelem,ale miluju nekoho jinyho,takovy ten muj vysneny chlap....no nevim
21. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nemam ani vazu,kytka stala ve sklince od piva
21. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek
mně se nezdá o nikom konkrétním a ideálním...prostě jen, že mám pod hlavou chlapskou ruku...byli jsme zyvklí spávat spolu...on na zádech a já přitulená k němu s hlavou na rameni...a už mi to moc chybí. Jenže on musí být do práce vyspanej....Dneska odjel v šest ráno a vrátí se až o půlnoci... :frowning2:
21. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
malý usnul nějak brzo..
21. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ön to neni nekdo konkretni,treba nekdo koho znam...
jen proste chlap,ma tvar....a rano se vzbudim s pocitem jestli se mi to nezdalo...s pocitem ze jsem zamilovana a manzelovi neverna..
@kacamura
no to by šlo těžko...už tak jsem ráda za tu hodinku...mi sice říkali ať ho vezmu sebou...že tam maminy nosí děti v sedačkách normálně...tak nevím...asi mám extrémně živý dítě, ale on prostě v sedačce 45 minut bez zábavy nevydrží a abych se nechala masírovat a přitom ho ještě bavila na to fakt nemám :grinning: . Oni tam teda maj hračky a koberec...jenže on by to rval do pusy a to fakt nechci. No a naši staví barák a celkem spěchají takže jsou vytížení...no jsem ráda za tu hodinku hlídání...
@pett7 u nas taky.mala se vztekala,tak jsem ji dala na brisko,dudanka,pod ruku plysaka a rekla haji a hne dbyla tuha.maly totez.
zitra odjizdi asi na 10 dnu
21. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek mně už asi normálně chybí sex....teda spíš ten lidskej kontakt...my se nějak nemůžeme shodnout...buď jsem vyřízená já nebo on...ale nejčastěji oba....případně začne řvát Kubík :grinning:
21. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 to je mi líto,že máš takové problémy... a zabírá to aspon na chvilku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky máme tet období kdy jí hodně nosím v náruči.....a to máme o dvě kilča míň a už se pěkně pronese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!Už to nejsou žádná mininka :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...tak prodej kočár a kup gofáč...jsou lehčí a skladnější do auta...
21. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nemůže chodit spát každý den v jedenáct.. dneska se mi podařilo přišlápnout naši domácí žábu...naštěstí ji nic není...
21. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jéééééé sex tak ten jsem si užila minulí týden...až jsem si říkala co se manželovi stalo,že má konečně chut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 nezabírá...je to potom ještě horší...ale to je prej normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nad golfáčem už přemýšlím asi měsíc...ale nějak nemám sílu zjišťovat který je nejlepší a zkoušet to a kupovat.....Jak říká můj...celý dny nic nedělám tak jsem zlenivěla :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7
a v kolik pak ráno vstává když chodí tak pozdě? A jakou máte žabku?

@zdenka33
áááá...závidím...já už bych to asi ani neuměla..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin mně sex neeee, jsem nejak rada,ze ho nikdo momentalne nevyzaduje,kdyz je porad v praci
21. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
my spíme taky zvlášť, ale jen k ránu když se malý probudí chlap jde spát vedle a malý do postele :slight_smile: bych u kojení usnula párkrát se mi to už stalo tak si lehneme vedle sebe malý se napije a spí dál
21. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7
no když jsem kojila tak tak taky usínal...jenže z toho mě bolely záda ještě víc než teď....měla jsem strach se pohnout a taky byl vzhůru jakmile mu prso vypadlo z pusy...takže třeba dvě hodiny na boku v jedné poloze... :unamused:
21. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to máme stejný problém,když si na internetu vyhlídnu nějakej golfáč...tak pak si přečtu něco od maminek co s ním mají zkušenosti a je to v háji...takže musím ukecat chlapa a vyrazit na nákupy do města a vyzkoušet to sama....to bude horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 jééé taky si jí nad ránem beru do postílky....a pak spinkáme jak miminka obě dvě :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 není co závidět...už to taky bylo po dlouhé době :wink:
21. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33
no právě...na to já nemám sílu...chtěla bych vybrat a objednat přes net...stejně je to levnější...Jenže stejně ho musím do toho posadit, abych viděla, jestli se tam nekřiví a jak se mu v tom sedí. A navíc...nevím jestli to má smysl...za chvilku bude zima to bude stjěn jenom ve sporťáku, protože má zateplenou boudičku...tak já nevím....
21. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem s golfkama spokojena.....jen lituju,ze jsem je nekoupila u na tadika,tam jsem prostridali kocaru...
s peregama jsem nadmitu spokojena
21. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 no já nevím...už to asi nikdy nebude takové jak dřív...takové spontánní...takhle se to musí plánovat jak bojová akce....ach jo...kde jsou mladá léta :grinning:
21. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek