• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 já dneska měla v poledne první jídlo půl přesnídávky, odpoledne chleba a tyčinku... nejhorší je, že mi ani nevadí, že jsem nic nejedla
21. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my moc hraček nemáme, ani si s nima moc nehraje...ten kužel jsem koupila taky , ale né od FP uvažuju nad nějakým autíčkem nebo něčím podobným
21. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my ani ne,jen takov e ty novorozenecke
21. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám teda velký rituál a to je snídaně...přijde ségra mamča a dáme kávičku pokecáme.....
21. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela ritual po porodu,kojo caj a polomacene oplatky
21. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už se mi zavírají očička tak se tady mějte moooc fajn...jdu spinkat pa pa Dobrouuuuuuu klidnou pohodovou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou...
21. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás letí všechno jenom né hračky.... snažim se ho učit s balónkem... jako, že já dělám hop a čekám jestli to pochopí a bude ho taky pouštět.... dneska jsem mu ho dokutálela a od ho taky hnedka vyslal jinam tak nevim jestli to chápe nebo jestli si s nim nechtěl hrát :grinning: :grinning: ... jinak nový hračky koupim až ude sedět a lézt... zatim to nemá smysl... stejně se všim jenom mává.. mlátí a strká si do pusy... jinak u nás letí batoh, mufovi hračky a mufovi misky na žrádlo a pití.. hrozně rád se v tom koupe :sweat_smile: :grinning: ... taky dráty...i jeho jíelní židlička, moje nohy, dvdčka... a tak různě... hračky jenom málo... taky se začíná sápat do výšin... tak budu muset oklidit nebezpečnej materiál... tuhle už chtěl luštit křížovky... a jak jinak si s nima hrajete???
21. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepsi hracka je mobil,ovladac a petka...a Tadovi auticka
21. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pet lahev je taky super hračka no :slight_smile: ... a autíčko náký koupim... páč se mu hrozně líbilo u oktorky... bylo to jako jenom chrastítko ve tvaru auta, ale strašně se mu líbilo... a když koupim nějaký pro malý děti aby tam byly samý veklý součástky tak snad pohoda... to bude sranda až s nim bude jezdit
21. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly mel prvni autko od playschool, az ted jsem zjistila, ze je to blesk s burakem....
gumovy,krasne jezdilo
21. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ... jééé... no buráka bych brala to je super auták :slight_smile: .... akorát aby si nevypích oko o ten naviják....
21. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už to vidim, si s tim budu hrát já a jemu to ani nepučim.... :grinning: :grinning: :grinning: .... už tedka tu má spousty super hraček, ale něo je fakt až od tří let.... a můžu ti říct, že se spoustou bych se vyblbla taky.... jé já mu pak koupim merkur stavebnici a taky lego a autodráhu :grinning: ... a se všim si budu hrát já :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee o tyhle maly nevypichne...
u nas je zase spousta hracek(darku od taty ebo nmasich)pro tatinka nebo dedu,ale ve ctyrech letech uz je to jiny. jeeej za chvili mame jeho narozky
21. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem si zmrzku..
21. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude oslavička.... :grinning: ...
já ti furt nevim jestli chci to druhý nebo ne... já se hrozně bojim, že ho třeba nebudu mít tak ráda jako Jonáška... a Jonáška miluju a jestli bude sám tak bude tak děsně rozmazlenej... on je tedka takovej smíšek, že já než abych něco uklidil tak si radši sednu k němu a bud s nim blbnu... nebo ho jenom pozoruju co dělá a jindy se ho snažim něco naučit.. ale asi to dělám málo... páč má furt takovej nechápavej pohled...málo s nim mluvim
21. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zmrzku nemůžu.... teda můžu, ale né doma.... :cry: :cry: :cry: .... neni mrazák a neni
21. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tyhle pocity jsou normalni...
i kdyz ja takhle nikdy nepremyslela

alke kacmaterska laska se kazdym ditken neskutecne nasobi

Miluju je oba, kazdyho jinak,ale oba stejne...
ted kdyz je vidim,nechtela bych aby jeden z nich byl sam...jsou neskutecni partaci,zabavi jeden druheho. mala se rano vzbudi,otoci se na brisko a zacne tapat ruckama po spicim Tadikovi a ten se probere...usmeje a zacnou dlat kraviny...mala se na nej rehta....

jsem rada,miluju je,moooc,oba stejne a prece kazdyho jinak
21. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák chlap šel spát vedle, že brzo vstává a já chodím do kuchyně, svítím, otvírám ledničku...
21. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ta touha po dalsim prijde

po porodu Tadyho jsem rekla ze nikdy druhy, po roce jsem chtela hned....uz po porodu Beu (asi tim ze byl predcasny) jsem hned vedela,ze to treti bude,citim ze s detma nejsme u konce
21. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 muj chlap kdyz usne nevzbudi ho ani rev deti
21. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já určitě jenom dvě... chci to druhý, ale mám obavu... prostě nechci jednomu ndržovat nebo tak... nebo se bojim, že bude víc zlobit jako miminko a to bych nedala s dvouma dětma.... nebo si to jenom neumim představit jak to s dvuma dětma probíhá a příliš se bojim... byla jsem ráda ze začátku, že jsem jonáše zvládla a nezbláznila se u toho a ve vzteku mu něco nudělala... faktmi to nešlo... ted je to jiný užívám si ho a moc a je to prdelka... a dokonce se honě lidem líbí můj přístup k němu... kromě tchýně... teda apon se tak tváří ale nechce mi do toho kecat... příde jí si myslim, že jsem na něj moc tvrdá nebo co... já si zase myslim, že ona si tu svojí rozmazluje.... a já prostě nechci aby mi dítě spalo do já nevim kolika v posteli tak ho to prostě učim... a ted si fakt užívám... jo jsem unavená, ae je mi s nim hrozně dobře... ale jak to bude vypadat se dvouma dětma???
21. črc 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mýho chlapa nevzbudí ani to když s nim cloumám....
21. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac u druhyho bude zkusenejsi, nebudes tak vyplasena ze vseho....

ale never tomu, ze by si jednomu nadrzovala..
21. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a kolujou famy, ze druhy ditka jsou hodnejsi
21. črc 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo je to tim, že už to s nima napodruhý umíš tak si je rychlejš vydrezůruješ :grinning: :grinning: :grinning: ... bojim se.... myslim, že jsem to ze začátku fakt nezvládala a možná jsem mělamalinko i ten poporodní stres já nevim... já jenom vim, že jsem kolikrát v noci ho houpala a chtělajsem aby už usnul a jenom jsem si řikala at se děje co se děje hlavně ho nepouštěj.... bude líp... když si na to vzpomenu je mi ze mě samotný špatně.... a jak jsem ho viděla až několik hodin po porodu tak jsem k němu pořádně přilnula až když mu byli dva měsíce.... :cry: :cry: ... je mi z toho úplně do pláče....
21. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac tohle proste byva, ne kazda mama miluje miminko hned po porodu..

nemylsim,ze si mimi naucis, jsi pak zkusenejsi a vis ze to a to je normalni
21. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
du kouřit... nedokážu pochopit proč sem ho nemilovala už od začátku takjako ted....
21. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kamarakda (kterou jsem poznala na rizikovce v porodce,kde jsem lezely)rodila dva dny prede mnou a mela hruzu z toho,ze malyho nemilovala hned po porodu. kazdy to ma jinak...ona teda pak mela laktacni psy\chozu, ale to uz je jinde
21. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já malého po porodu pořádně viděla taky až druhý den, těsně po porodu jsem měla kapačky jak mi bylo zle a malý řval v tom jejich vozíku..dneska je mi líto, že jsem ho nevzala na ruce, ale byla jsem ráda, že žiju natož ho držet..
21. črc 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek