• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no nic půjdu spát :slight_smile: žaludek plný :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA PRVNIHO VIDELA ASI ZA 12 HODIN PO PORODU,AKUTNI SC,MALOU JSEM NEVIDELA VUBEC,AZ DRUHY DEN
21. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tý sem se bála.... ale prostě to nebylo co jsem čekala.... když mi ho prně přinesli... tak jsem a něj koukala a řikala jsem si tak seš můj nejseš můj??? a žadnej příval toho štěstí který mělo přijít nebyl... člověk na to kouká ve filmech ak se ty maminky můžou zbláznit hned jak se jim miminko narodí... měla jsem radost... byla jsem ráda, že ho mám a že je zdravej.... ale nečekala jsem, že bude tolik plakat a žemě to bude tolik vysilovat... prostě jsem to nezmákla.. collette by ti mohla vyprávět jak jsem v porodnici vyváděla.. furt jsem brečla... nevěděla jsem co s nim a strašně sem chtěla domů.. přitom semnou byli na pokoji collette a ještě jedna a obě měly mnohem větší problém a byli tam dýl....
21. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kAC JA COLET ZNAM Z JINY DISKUZE A DOBRE,TAK VIM.

21. črc 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já porodila akutním císařem asi v půl tvrtý a viděla jsem ho až v děvět...
21. črc 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojd na ic
21. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo akutnu s malym jsem mela taky. jela jsem rodit kolem desate vecer 19. a od tri mu blbly ozvy,byl blbe natoceny,cekalo se,cekalo,az pred sedmou ranu,akutka,maly priduseny,inkubator....

chtela jsem zazit to mimi po poorodu na bride,prvni prisati...nepovedlo se ani u jednoho.
malyho videl jen Misa,malou jsem videla jen ja, kdyz se vykulila hned pryc
21. črc 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdu... du spát.... dobrou noc.... jsem už utahaná.... těšim se až zalehnu... pokecáme zase zejtra.... tedka jsem hubila komáry a mušky a všelijakou havět co mi sem nalítala tak snad v pohodě.... dobrou noc :slight_smile:
21. črc 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa....
21. črc 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem utahaná :confounded: malý nespal od půlnoci se budil co půl hodiny a trvalo půl hodiny než znovu usnul...ve 4 byl vzhůru
22. črc 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

mala po me lozila snad od sesti....v noci tez nejak porad mrcela...
za chvili ma Tadik logo, s malou na to neuro a deda si bere rovnou malyho
22. črc 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 - ahoj, nezoufej :wink: já mám malýho a ten trpí atopickým ekzémem, takže se pořád drbe i když spí a když ho to svědí hodně, tak je vzhůru a buď brečí nebo nemůže zase usnout. Takže tohle já moc dobře znám :unamused: Ráno jsi jako když tě někdo praští pytlem a prcek je :grinning: Někdy je člověk naštvaný, ale pak když ho vidím, tak mě to přejde :sunglasses: vždyť je to můj prcek, který bohužel trpí tím, čím trpí. Neboj ono se to upraví!!!
22. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já viděla maleého hned na sále, a pak jak mě přivezli na pokoj cca za 30min,nádherné, ale je to o tom , že su zdravotník a nechali nás i po SC s manželem a prcek celý den sami, občas ho odvezli, knám na kontrolu a nebo když jel manža pryč, ale bez dvou hodin, byl celý den s námo a v noci mě ho hoky také pořád vozily , třeba na hodku, dvě, a pak jsem měla zavolat, pohoda
22. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xk to mas dobry. mn manzela poslali pak hned domu,ze prej buduspat az do vecera...hm v sedm se malynarodil a ja byla pred eevatou vzhuru
22. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak my už měli noc celkem v klidu,kojo jen jednou a vstával kolem 6,takže dobrý.Teď už spinká v postýlce a už jsem najela na starý režim,že budu i přes den spát v postýlce a zatím to nebylo tak drsné.Jsem si ho rozmazlila u těch horeček a teď to chci vrátit do normálu.Dneska hlásí děsný hic,takže až se vzbudí,tak honem do obchodu a pak se zabedníme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pamatuju jak mě vzbudili po císaři a že se mi vůbec nechtělo vztávat a otvírat oči a byla mi hrozná zima.... taky si pamatuju manžela jak tam stál a jeho ségru vedle něj... tak jsem se snažila o úsměv a zamávala jsem jim (manžel mi pak řikal, že to moc jako úsměv nevypadalo)... a jak mě přivezli na pokoj tak jsem měla pocit, že musim bejt vzhůru.. tak jsem si řekla o knížku... páč ty ostatní maminky si četly... a ta sestřička na mě koukala jak puk a řekla mi, že sem po narkoze a at spim.... mě nák nedošlo, že ty další dvě maminky měli jenom lokální umrtvení... jinak dobé ráno... já než rozlepila oči dneska
22. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen jedna technická - má teda cenu mít obě diskuze? Já chodila teď do uzavřené, protože jsem myslela, že tady se to stopla a teď to ai nestihnu dočíst :frowning2: Tak jak?
22. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu klído chodit do obou mě je to fuk... večer já mívám času dost... tak můžu klidně pendlovat
22. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
obě skupiny mám v oblíbenejh tématech... takže mi stačí si na ně najet a hned vim ve který se co děje....
22. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma..
cvicit uz nemusime
22. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek : hurá :slight_smile: ... já jedu do města něco vymyslim... nákej ten dárek
22. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky,jeste musim.
22. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa to bylo jen dneska pořád mrčel a já nevěděla co mu je to spal i se mnou v posteli...normálně se takhle chová po očkování, nebo když mu něco je..tak třeba zuby i když chtěl jenom jíst a jíst
22. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pro zachování obou občas se hodí
22. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek jsem ráda že už od toho budete mít pokoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jste šikulky :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni ani nevis jak jsem si oddychla.ovsem neuro kontroly nas cekaji porad
22. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
he... tak sme byli na andělu... koupila jsem martinovi dárek... snad ho to potěší.... taky jsem koukala na hračky... přemejšlim, že Jonáškovi koupim takový auta co se daj zasadit do sebe Jdou tam 4... a taky jsem viděla ty dva jak si mi včera raak psala... ale ty jsou až bude starší... maj k tomu nějaký lehonký dálkový ovládání....
22. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt přemejšlim jestli mám zavolat doktorce kvůli tomu průjmu... nevim jestli je to ze zubů.... a jestli jo tak už se snad brzo vyklubou... zdá se mi i malinko teplejší... a má už i červenej zadek.. tak zkoušim ten sudocrem jestli pomůže... no a taky by mě zajímalo kolik věcí co mu řikám mi rozumí... ted jsem řpišla na to, že mi rozumí houpy houpy :slight_smile: .... dala jesm ho na štyři a řikám mu udělej hozpy houpy a on se začal houpat... jenže on už to má divočejší... už se moc nehoupe spíš tak skáče... a tak o centák popolezl :slight_smile:... jako že už přendal i obě ruce... tak snad se brzo rozleze... jinak u nás v dáli bouří ....
22. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem dostala kytičku k výročí a manža dostal dobrý oběd.Teď spí s Filipem v obýváku na gauči :wink:
22. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak ti třeba zase roste :wink: nás zoubky ještě čekají a očkování zatím v poho, bez problémů.
22. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek