• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
raakosníčku!velkáááá gratulace!!jste šikulky :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaco-ale oni to nemají pořád stejné.Vždyť nejíš jen jednu věc a i chuť toho mlíčka se mění podle toho,co jíš ty.My máme půlroční spurt a zuby-vražedná kombinace.Chce jíst po 2 hodinách a mezitím řve.Večer mu dám Panadol a budu doufat,že to pomůže.
3. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne nás S Kubíkem navštívili kolegyně z práce,mají klučíky o měsíc starší,Honzík má 12kg :confused: To ten náš vypadal polovíční,ale na šířku,na dýlku jsou klučíci stejní :slight_smile: Odpoledne jsem byla s Jájou ve městě nakupovat,nějak ze všeho jarního vyrostl a tak jsme utráceli :cry: Bundičku červenou moooooc pěknou a kalhoty k tomu černý,ted z něho bude frajer :grinning: Ani nebudu říkat kolik to stálo :frowning2: Ale co,klučíci musí vypadat!!!Holky,kolik to toho ti vaši přibližně za den spapají?Ty vaši tak hezky papají a náš slušně řečeno nejí ,do něho dostat jídlo to je boj :wink:
3. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampušíku,já ti tak závidím,to se u nás ještě nestalo ,aby za 2 hod. řval hlady :frowning2: Já mám pocit,že ten náš jíst asi nemusí,on snad nemá nikdy hlad :confounded:
3. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr-není co závidět.Je to hrůza,když pořád pláče a nevíš co dělat.Když se mu zase poposouvají zoubky a do toho spurt.Jinak je zvyklý papat co 4 hoďky.A někdy vydrží i 5.Ale to teď nehrozí,snad to ebude dlouho trvat.Zase na druhou stranu-alespoň neztratím mlíko a bude se více tvořit.Jsem o víkendu promočila prsní vložky.V podstatě do žádné normální podprdy nevlezu a pořád nosím jen ty kojící.
3. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rehabka konstatovala ze nam mala brzo utece,spis se teda odplazi
3. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak asi to furt stejně nechutná, ale stejně mu občas servíruju asi chutovky :confounded: ... ty jo já obečení vůbec nekupuju na novorozeně jsem měla oblečení tak na trojčátka a ted už teda jsem ráda, že jsem ráda, ale furt to stačí... až tak na ročního budu muset něco koupit na roční mimčo toho moc nemám... ktr: absolutně vůbec netušim kolik toho ten můj mrnous sní a docela už mě to vyvádí z míry, pže fakt nevim jestli má hlad nebo si vymejšlí... tedka se naučil, že v půlce kojení přestane jíst a začne si hrát s mým obličejem a má z toho strašnou srandu.... když si teda odkrkne (jestli si odkrkne) tak ho pak večer venu a dám do postýlky a to začne strašně křivit obličej (no hroznej výraz je to :cry: ) a pak většinou ještě musim dát najíst a pak teprv někdy usne... včera jsem měla málo mlíka flašku nechtěl, tak jsem mu musela dát i hračku aby usnul a fakt nevim jestli je najedenej nebo chce jenom prso :unamused:
3. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zatím žádný zub nemáme :frowning2: Ani nevypadá,že by se klubal,já zatím mlíko taky mám,ale on si tak pocucává asi jen na žížen,ach jo,já se tak těším,až malej bude větší a kluci si budou hrát spolu,zatím je Kuba ve stádiu řechtání na Jáju ,jo a taky mu rve rád vlasy,tak jsme ho ostříhali :slight_smile: Ještě jsem se rozhodla,že bych měla zhubnout,ale jsem na nervy,a to jídlo mě uklidnuje,tak nevím,jak to se mnou kluci vydrží :frowning2: Kolik máte zoubku?Chudinka,asi to bolí,já jsem zvědavá,jak to bude u nás,kluci na bolení u zoubku netrpeli
3. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr-my taky zatím zub nemáme,ale ten cirkus kolem......dásna nateklá a pořád nic a jen řev a řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mám na co těšit... u nás to zatim na zuby taky nevypadá.... ale když mě kousne do prstu tak to pěkně bolí i když jsou to jenom dásničky... já doufám, že se mu vyklubou až já nebudu kojit.... pže mě kouše už ted a nechci mít ukouslou bradavku :unamused: ....
3. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Kubík sní za den cca 900 - 1100 ml mlíka a ted ještě dávám v poledne skleničku mrkve a večer má to mlíko zahuštěný kaší. A stejně by pořád jedl. Já už mlíko skoro nemám, po té angíně se nějak ztratilo :frowning2:. Zub zatím taky žádnej ale ruce už z pusy vůbec nevyndává tak to asi bude taky coby dup. Pam jak poznáš nateklou dáseň? A hlavně jak mu tam koukáš...malej tam furt strká jazyk a kroutí se tak nevidím nic.
Jinak my byli dnes na neurz kvůli tomu zaklánění hlavičky a prý je to v pohodě, je prý dokonce vývojově napřed, že už se přitahuje do sedu a i tam chvilku vydrží a taky se prý bude co nevidět plazit.
3. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jsteee???
3. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dva a dalsi dva se rezaji
3. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rákosníček, gratuluju ke cvičení, vím, že je to výhra. My taky cvičíme, zatím to vypadá, že do června, snad nás už pak taky propustí. Cvičit s osmi kily žádná sranda, musím pravidelně kvůli tomu sama na fyzioterapii :slight_smile:
Jinak my máme zuby dva, nateklou dáseň bych upřímně taky nepoznala, ale byli jsne zrovna ten týden u našich a zkušené oko mé mámy ji poznalo. Do dvou dnů byl zub venku. Je fakt, že když mě prcek do pusy pustil, bylo místo, kde se zuby klubaly, nateklejší. Je dobré to srovnat s okolní dásní. Kojení je naprosto v pohodě, ty děti to umí i se zuby.
Pampusík, my máme asi taky spurt, už pár dnů jí 3x - 4x za noc, dřív ulehl a jedl až ráno. Je pravda, že se aspoň dělá mlíko. Já měla po zánětu před 2 měsíc jedno prso výrazně menší, mlíko se tam tolik nedělalo. Tak teď se srovnaly, ale mě to asi odrovná :grinning:
3. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin:super zprávička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli nooo ja douuuufam,ze po kontrole nas vojteni opusti. pristi tyden mame stejne ockovani a pak tyden poauza a hned neuro.tak se modliiiiiim
3. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak banky mě serou, ale prcek mi dělá radost :grinning: ... začal se chytat za nožičky kolíbá se ze strany na stranu a vůbec to vypadá, že má dadost ze života :slight_smile:... a je to divný dvakrát se překulil na bříško ale od tý doby nic spíš se naučil překulovat se z bříška na záda.... a dásničku mi přišlo, že měl nateklou v okolí tak řezáků... ale to by byl div světa kdyby se mu jao první vyklubali ty :astonished: :grinning: ... a o prsou mi ani nemluvte já mám jedno o číslo menší než to druhý a nevim co s tim... mám to od porodu :frowning2: :cry: ....
3. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přidávám se až tet.Malá je tet nějaká protivná neustále vyžaduje mojí pozornost :frowning2: :unamused: Ják se vzdálím tak je řev!!!Zoubky zatím nemáme a dásničky mi taky nepřipadají nateklé.....,ale ručičky v pusince má pořád!!!!Lin18 jsem ráda,že je vše OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kolik toho Adrianka vypije tak to absolutně nevím,protože kojím a nevím kolik toho vytáhne :confounded: Ale asi jí to stačí protože je spokojená :grinning: holky Adrinka začala mít tet nějak suchou pokožku co používáte za olejíčky!!!My Johnsons,ale nějak nezabírá....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak johnson je nejhorší kosmetika na trhu,malej měl na ńi osklivou reakci,celý se osypal,dr, jen lamentovala,že ji vubec nemám používat!!!my máme Excipial a max spokojenost :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Johnsons jsem zavrhla ještě než jsem vůbec otěhotněla... to že to testujou na zvířatech je jedna věc (ono se dneska málo co netestuje a když tvrděj, že ne tak to taky neni pravda), ale spousta dětí je na to alergická... takže johnson vůbec nepoužívám a nebudu... já mažu tedka jenom obyčejnym slunečnicovym olejem co se koupí v lékárně a kůži má nádhernou akorát na hlavičce se mu zase dělá to co se jim tam dělá (nevim jak se to jmenuje, takový ty šupiny)... ale to mažu imazolem a de to dolů... ale záleží na miminku co jeho pokožka snese... nebo je my johnsons něco jinýho než johnsons baby???
3. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je seborea nebo nějak tak,Kubík to měl i na čelíčku,pok jsme mazali tou emulzí a je to pryč :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mažeme dětským olejem Astrid, měla jsem Niveu a po té se osypal. Ktr Excipial je ale s přídavkem léku ne? My ho měli právě když byl osypanej a jinak nám řekla nepoužívat
3. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na obličej mám dezinfekční červenou indulonu, jak se potí pod čepičkou tak míval pupínky ale po induloně je to pryč
3. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin:je to čistě přírodní,obsahuje to pouze ureu,proto se muže používat i v těhotenství :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni zkus olej do vody od linola feat,je bezvadny,ja uz pak ani nemazu a na tvaricky davam to samy ,jen krem.miva takove cervene hrube kola a po jednom namazani jsou hned fuc.
nebo jeste karel hadek ma super krem na promazani,pouzivaji ho i atopici a super
3. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdyz mazu telo,mazu modrou indulonou
3. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr...ale stejně je to léčivo :wink: . Já mám atopický ekzém a vím jak rychle se pokožka zkazí....tak se snažím ho moc nezatěžovat a pokud nemá žádnej problém tak mu musí stačit kosmetika a ne lék
3. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky mooc,tet jsem právě začala mazat modrou indulonou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Manžel ji fasuje v práci na ruce :sweat_smile: a já tím budu mazat mimčo,protože jsem si všimla,že jí to nevadíííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mám taky listopadového a máme něco málo přes 8kg a 69cm. Indulonu jsem mazala na doporučení dr. a máme ekzém na rukou i na bříšku takže tu bych nedoporučovala, vyrábí se prý z ropy. A na hlavičce máme ty žluté stroupky a nic nám na ně nezabírá. Zkoušela jsem kokosový a konopný olej od Nobilis thilia, potom mi dr doporučila vazelínu a teď jsme objednaní na kožní.
Zoubek ještě žádný nemáme a zkusila jsem už dát vařenou mrkev s bramborem a rýžovou kaši a papáme dobře. Jen teď už 3 noc se budí a řve jak tarzan a není k utišení a to několikrát za noc. Než ho uspím tak ztrávím skoro hodinu hopsáním na baloně,. Nevím jestli nám rostou zoubky, nějak se mi nezdá dáseň oteklá.
A co je to holky spurt?
JInak se stále v noci budí na kojení. Už bych se ráda vyspala. :unamused:
3. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme měůi den naprosto děsný.ráno se sice vztekal,ale jíst nechtěl.Odpo s nm manža vyrazil na procházku a ani ne po hodině volal,že mu malý řve a že mu vyžahnul čajík a že asi má hlad.Takže jsme zamířili domů,malý měl opravdu hlad a pak už se v podstatě neutíšil a pořád řval a kňoural.A pokaždé,když jsme mu chladili dásně,tak se zklidnil a brukal-takže si myslím,že opravdu zuby,ale jistá si nejsem.Takže uvidíme jaká bude noc.
Ale já jsem za celý den totálně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek