Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pampusik77
22. črc 2010
jsem normálně od malého zdrhla a nechala ho manžovi.Ten sice přijel,ale taky 2 hodiny už prospal,takže jsem měla malucha opět na starosti.Příští týden ale jdu konečně ke kadeřnici a to se bude muset starat celé odpoledne,já se domů jen tak nevrátím,si to kapku užiju 😃
raakosnicek
22. črc 2010
Pampu tak tak, je treba.
pett7
22. črc 2010
tak to vypadá na zuby...malý hřeje jako kamna má 38,3... co se to dává za homeopatika na zuby?
raakosnicek
22. črc 2010
Pett chamomila vulgaris 15ch
kacamura
22. črc 2010
no asi sedm nebo osm posranejch plín dneska..... chudák má červenej zadek... už spí... ale ted tu zase začali vrtyt tak doufám,že ho nevzbuděj...
raakosnicek
22. črc 2010
tak zkus enterol kapsle
kacamura
22. črc 2010
co to je????
raakosnicek
22. črc 2010
na prujem
pett7
22. črc 2010
a ten ors roztok nebo jak se to jmenuje od hippu, není to na průjem
raakosnicek
22. črc 2010
ors a kulisek jsou roztoky proti dehydrataci , ale prujem nezastavuji
pett7
22. črc 2010
raakosnicek
22. črc 2010
mrkev a ryze stavi (kac vis co mu dat k jidlu).....
nam moc nezabral,ani smecta
raakosnicek
22. črc 2010
a ono je to chutove pekne bleeeeeeeee
kacamura
22. črc 2010
asi vynechám ovoce no... a Jogurt ten ovocnej mám taky vynechat??? jinak jí mlíčko a kaši a masozeleninový přesnídávky...
raakosnicek
22. črc 2010
nooo jabka muze,banan pomaha na staveni,nam i boruvkova presnidavky (vetsinou se po ni nemuzeme vysrajdit)a myslim ze kdyz koupis jogurt s bifidokulturou(holandie)taky pomaha na streva
pett7
22. črc 2010
já bych dala rýži, mrkev banán a mléko
kacamura
22. črc 2010
u nás borůvka neborůvka... kakal stejně, akorát měl fialový hovna 😃 😃 😃 .... zkusim banán no... já koupila takovej ten jogurt tu Jogurtovou svačinku od hami (myslim) s jahodama... je to první jogurt kterej mi baští... tak nevim... snad jsu to zuby a snad se to brzo to no... j mu furt právě dávla jednou denně ovoce aby se mu dobře kadilo, páč to měl hrozný dřív...
raakosnicek
22. črc 2010
jde o to ze kdyz malo pije a ma jeste prujem,muze se lehce dehytratovat
kacamura
22. črc 2010
no a co s tim mm dělat???
raakosnicek
22. črc 2010
tak dej neco proti prujmu,ten enterol,smectu.....
kacamura
22. črc 2010
jj, zeptám se v lékárně....
raakosnicek
23. črc 2010
Dobré ránko
kacamura
23. črc 2010
tak u nás prší.... a mě se chce strašně spát
raakosnicek
23. črc 2010
u nás ne,svítí je vedro
pampusik77
23. črc 2010
tady je taky hic a sluníčko,k nám to přijde až navečer a zítra.
raakosnicek
23. črc 2010
nemuselo by,zitra ma bracha tu becku.....

delam spenat,zkusmo jsem zase male odebrala,nastrouham ji tam brambor a zloutek a uvidime
kacamura
23. črc 2010
tý jo to moje dítě už vyžaduje větší dávky jídla... dneska dostl skleničku ve který bylo 20% navíc a slupnul to jak nic.... asi budu muset víc krmit... je fakt, že večer sní hrnec kaše 😃 .... tady je furt hnusně....
raakosnicek
23. črc 2010
KAc mala mi vcera snedla hami sklenicku od 10 mesicu s gramazi 250g. jsem koukala

dneska teda mela s nama spenat,odendala sjem ji nez jsem ho poradne ocesnekovala (i kdyz zamerne i ji jsem tam trochu censeku dala)nastrouhala do toho brambor a vajicko a zdlabla to. i kdyz nadsena jako u sklenicky nebyla.

ma smulu holka,pristi tyden jedeme k nasim a ja sklenicky brat nebudu holt bude na tom,co mamka uvari
kacamura
23. črc 2010
no a tak to má být 🙂 ... no já právě si asi změřim kolik zhruba mi jí tý kaše... páč je to fakt kopec..... asi to budu muset začít dělat do větší mystičky nebo co.... a dneska jěště nekakal... teda kromě rána, ale ráno má vždycky... tak nevim jestli to byl ten jogurt nebo co.... taky má na zadku jako takový bedary 😢 ... chudák... musí to bolet....
raakosnicek
23. črc 2010
ja delam kasi dle mnozstvi vody,cca 150 ml a 4 nebo 5 lzic

Začni psát odpověď...

Odešli