• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já to dělám od oka.... ale je toho víc než 150ml určitě... skočim to změřit...
23. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no necelý 300ml vody.... takže má hooodně ........ je to většinou řidší teda to je fakt, ale ne tak aby se to dalo pít z flašky
23. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak delej konzistenci jak ma byt,treba mu pak bude stacit min
23. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minule snědl tutéž porci a o dost hustčí... teda spíš hoodně hustou a ještě v tom měl zamíchanou ovocnou přesnídávku... a prdlajs... prostě to snědl celý a probudil se asi jenom o hodinu později než normálně.... a nedělám mu to až tak řídký....
23. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla,mám tu bráchu tak tu většinou sedí on a já se sem jen tak nedostanu.Koukám že probíráte dávky na kaši.Já Tomáškovi dávala asi 200 ml a to by si ještě dal ale teď už dávám jen 150 ml a stačí mu to,budí se tak jednou za noc a jednou když má žízeň.Taky jsme se za těch pár dní krásně rozmluvily a hezky breptá.Je úžasný ho poslouchat.

Jinak už je docela fajn ale pořád to bolí a bolet bude,už jednou jsem potratila samovolně,teď už to jsou čtyři roky.Nikdy bych nevěřila že to budu muset udělat ale jiná možnost prostě nebyla.Je mi akorát na nic při pomyšlení že jiný pár se o to snaží a nejde jim to a taky že to mohla být ta holčička ale teď už je stejně pozdě. :frowning2: To pondělí bylo hodně kritický,měla jsem sto chutí jít a skočit třeba pod vlak,Teď bych raději zalezla třeba do ložnice lehla a nějakou dobu vůbec nevylýzala.Jinak už je to celkem dobrý a doufám že už jen bude líp. :cry:
Omlouvám se že to tu zase rozebírám ale potřebuju to někomu říct,tak se nezlobte.
Tak se zatím mějte a přeju krásný víkend
23. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 však od toho tady jsme :wink: Musím ti říct,že jsem taky hooodně odsuzovala ty,kteří to udělali,páč já sama mám zasebou 3xIVF a neúšpěšně.Pak se nám stal zázrak a máme Filipa.Ale už chápu,že jsou i situace,kdy to holt jinak nejde,takže tebe neodsuzuju.Ale v době,kdy jsme se snažili,tak nevim nevim....
23. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... to je dobře, že je malinko líp... a bude to furt lepší.... já za to nikdy nikoho neodsuzovala... je to jeho rozhodnutí a myslím, že je lepší dá miminko pryč než ho porodit a pak ho nechat někde v igelitce v křoví... babybox je sice hezké řešení jak dát dítě pryč a přitom mu nijak fyzicky neublížit... ale taky neni u svejch rodičů... osobně doufám, že se mi nikdy nestane abych musela dát pryč miminko, ale pokud to jinak nejde tak to nejde... ted zase promin ty jajiku, že o tom tady takhle mluvim, ale nemyslim si, že by měl někdo odsuzovat lidi, kteří se rozhodnou, že mimi nechtějí... odsuzuju naopak ty, které si ho nechají, porodí a pak zahodí někde v igelitce :angry: .... a budme rády, že jsou interubce povolené, páč se bojim, že takovejch novorozenat v igelitkách by bylo jinak víc :frowning2: .... každopádně držim palce at to brzo přejde :wink:
23. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači-tak odložit dítě někde v igelitce to k tomu nemám slov!!!!To je opravdu lepší jít na přerušení.
Jajiku-neboj určo bude líp a kdykoliv tě bude něco trápit,tak to stačí ventilovat tady a my se budeme snažit tě povzbudit,nebo rozveselit :wink: :wink:
23. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajik bude lip neboj!!!!!
23. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dementní psi :frowning2: ... já tady fakt nemůžu nechat otevřný okno :angry: ... to tady furt musí štěkat nějakej debilní pes a vzbud mi ho :angry:
23. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ani psa nemusime mit a mala je co chvili vzhuru

ja pecu na zitra aspon cesnekove trojuhelnicky (at nejsmejak vyzirky)a doufam,ze mi vykyne testo....
23. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
těsto kyné hurááááááááááááááááá.
jen to byla akce jak blazen,prvne zvlast udelat kvasek,trocha promichat v misce a pak terpve dat do pekarny poradne promichat a zase vytrahnout do misy. v pekarne mi nikdy nevykyne
23. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé.. tak kynutý těsto jsem nedělala dlouho :slight_smile:....
23. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delavam, ale nikdy mi v pekarne envykyne a vareckou hodinu ho promichavat nebudu
23. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...to byl teda včera den. Můj odjel ráno do práce...za dvě hodiny byl zpátky. Normálně mu začalo na dálnici hořet auto...naštěstí u něj zastavil nějakej chlap co měl v autě vodu a uhasili to. Tak ho odtáhli domů a autu upadlo něco v motoru takže je na odpis. No a protože můj auto potřebuje k práci tak se vydal kupovat nový. Strávil tím celý den...no nakonec koupil, ale zase sto tisíc vyhozených...my ten barák snad nepostavíme!
Kubík už se snaží si sám sedat....ale moc mu to nejde. Taky se rozkecal...ráno si v postýlce vykládá třeba půl hodiny. Už jsem vysledovala že když mu dám něco co má moc rád tak říká ajťa (asi jako auto) a když chce pozornost tak volá ka!...asi jako Kuba. No už se těším až mi bude vykládat.
Jak ses kac ptala jestli rozumí...Kuba už spolehlivě umí hop...to když si hážeme balonkem a taky čachty čachty...to vždycky začne mlátit rukou do vody když se koupe. Jo a taky ví kočička...hned se rozhlíží kde je a bufík...to říkám na každýho psa.
23. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin hlavně, že se nic vážnějšího nestalo
23. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek no to je první co si řekneš....mně bylo taky zle při představě že by se chlapovi něco stalo...jenže pak šok odezní a člověk začne myslet prakticky a takový vydání se nám v této situaci zrovna moc nehodilo....ach jo....
23. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim......
23. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nalozene maso,svagrovka koupila 3 kila krutich prs,to bylo maso to rozrezat...
dopekaji se ty blbe trojuhelnicky...
23. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahhoj holky :slight_smile:... tak se hlásím opilá :grinning: :grinning: :grinning: ... už doma... tchán lídal a my šli s manžou na chvíli do hospůdky... a bylo tofajn :slight_smile:.... akorát jak jsem opilá (a to jsem měla jenom 3 plzně) tak nemůžu jít spát páč bych ráno nevztala....
jinak si myslim, že mi Jonášek rozumí cáky cáky... dneska cákalve vaně jak divej :grinning: ... haf taky rozumí... a táta myslim taky a jestli ví, že já jsem máma to nevim.... a taky rozumí plác a ještě jsem si dneska všimla.. já ho učim taky pápá.. no a on dneska u zrcadla když se na sebe koukal tak jsem mu řekla udělej pápá a on dvakrát máchnul ručičkou a pak se přitulil ke mě jako když se stydí... to ylo mooooc pěkný... tak mi snad rozumí i to pápá... tak já zase du ahoj :grinning:
24. črc 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Kac hlavně, že jste si to užili.
Mi taky, po delsi dobe....pohodový večer.

Jen jsem se rano vzbudila a brutalne mě bolí ukazováček na pravé ruce, od kloubu az nahoru,nevim z ceho
24. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sis ho asi někde namohla ..... čoveče, ale čekala jsem horší ranní kocovinu :grinning: :grinning: .... ale je to v pohodě...
24. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja nevim kde,vecer sjem sla spat a nic a rano hruza.

Uz mam hotovou rajskou,i pro malou,odebrala jsem trochu pred zavarecnym dochucenim. uvarim ji k tomu pismenka a zbytek vareneho masa.
24. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
třebaa v noci.... já zase přesně vim od kud mám ten malíček, ale co s nim je........ modřinu tam mám ale pěknou... ohnout ho normálně můžu.... tak to bude asi jenom naraženej malinko....
já dneska nevařim prdim na to..... jedeme pryč dneska ... jenom do zejtra
24. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem mit vece to maso a tak,ale kvuli male jsem varila,tak jsem toho udelala rovnou pro nas.
a uz tak budu vari porad....
a budu ji varit,prdim ji se sklinkama,vcera spenat snedla,jen holt musel byt trochu dochuceny,.ale ma skoro 11 mesicu,tak to uz nebudu tak resit.
24. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se prostě vaření zatim nevyplatí..... takže já sleničkuju... je to pohodlnější, a zdravější... takže já na vaření zatim prdim.. a když budu dělat něco co může taky tak mu udělám... ale abych mu kupovala zvlášt a nám zvlášt.... to se mi prostě finančně nevyplatí....
jo a dneska máme osm měsíců :slight_smile: ... prdelka moje.... spal až do půl devátý dneska :slight_smile:
24. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo pohodlnejsi mozna,zdravejsi (spis v tom ze zelenina je hlidana v dusicnanech)ale taky drazsi.
za 35 kc ji uvarim i na dva dny.
a ono zalezi co varis zvlast,oni uz tedkam uzou skoro vsechno,takze jajakolivo macka s testovinama,spenat,mrkev,brambor, maso...to vsechno prece jite i vy, ne?
varim vsechno stejne,jen poradne solim a dopchucuju,az odeberu male
24. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevarila proto,ze mi to jist nechtela.
24. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem sla po some do obchodu a Misa si ji nechal v postylce,prisla jsem a spali,mala hlavu natlacenou ven z postylky v miste,kde jsou ty vyndane sprusle a spi jeste ted
24. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my právě jíme samý sračky.... ani nevim jestli může těstoviny... vím že by měly bejt bezvaječný když už.... a co já vim jestlimu můžu udělat mletý maso.... včera jsem dělala bolonský špagety... a tak naposled co si pamatuju co by moh bylo to rizoto, ale jinak teda nee.... maso nekupuju často a on ho jí tedka každej den.... mě se to fakt nevyplatí... nebo sme měli bramborovej knedlík maso zelí.... z toho by mohl tak to maso (a to ještě kdybych ho dala péct neochucený)... na bramborovou kaši tedka nemám brambory a stejně asi nesmí mlíko normální... brambory ted prostě nekupuju páč se z nich tedka nedá dělat nic jinýho než brambory a to já jako přílohu dělám málo.... nebo dělám smaženej sýr s bramborem... to taky nemůže.... a navíc mě skleničky zatim stojej 24kč masový a asi 14-15 ovocný... a kyž jsem si tuhle počítala že bych musela ob den kupovat maso... k tomu spoustu zeleniny... tak se mi to vážně nevyplatí.... až mu bude tak ten rok tak to už toho bude smět víc... ta taky bude jíst s náma....
24. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek