• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Jo ovocne kupuju i ja.
testoviny muze...a kdyz jste treba meli to zeli ,tak jsi mu mohlaryzi k tomu masu,nebo tak...

smazak jasne ze ne....ale vetsinou se to da. mlety maso taky muze (kdyz muze normalni ze)
brambory kupuju vzdycky kdyz vim,ze budu delat neco z brambor (jinak teda ja z novych delam i kasi,i bramboraky,vsechno)nemam je kde uskladnovat.
a ty nemas ten mrazak no,tam by ti stacilo hodit par kousku masa pro Jonaska.
24. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura kac ale ani v roce mu asi ten smazak nedas..:slight_smile:)))))myslim, ze i po roce se to resi tak nejak stejne...porad nesmi moc soleny,moc koreneny o smazenym nemluve (ja sjem v tomhle hrozna,mal uz mela i hranolku)
24. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě mrazák.... kdyby byl mrazák tak to asi tolik neřešim a sem tam mu něco uvaim i na víc dní... zmrazim to a je to..... ale neeee... prostě neni mrazák tak je to v p......... a brambory taky nemám kde uskladnovat jak je do třídnů nespotřebuju tak už mi kvetou....
24. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
¨ja je davam do lednice.
a male jidlo nemrazim,varim na dva dny a cerstve
24. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám kámošku a ta taky dávala hranolku asi V devíti měsících... nebo desíti.... jako v roce toho pořád nesmí tolik, ale už toho smí víc.... a musej mít každej den maso???? já bych potřebovala nákej seznam co se v roce může a co nemůže
24. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No já teda vařím každej den pro nás, takže vždycky odkrojím kus masa hodím to do papiňáku s nějakou zeleninou a třeba bramborem nebo hrstí rýže, nechám to vařit a za hodinku to všechno naliju do robota a rozmixuju...nestojí to o nic víc času, protože to dělám zároveň u vaření pro nás.....
24. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin taky,proste odeberu a hotovo.uz se snazim nemisovat,uvarene nastrouham na struhadle.

KAc nemusi, ale pisou ze by ho meli mit denne a jednou msito masa zloutek
24. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj jsem se přecpala......
24. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac jinak vlet do knihkupectvi a je spousta knizek o jidelnicku deti treba primo i s receptama. tak bys mela i napady
24. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajik, je dobře, že se to už lepší. Já jsem nikdy nikoho v tomto případě neodsuzovala, chápu, že jsou situace, kdy se to řeší špatně a stejně to vždycky nejvíc odnese ta žena sama (když není úplně prázdná), tak proč jí ještě přidávat.
Jinak Adam už má čtyři zuby, jez něj upír a vypadá, že se tlačí i ty horní dva. Takže já nemixuju, max to propasíruju přes sítko. Říkám si ale, ať už zkouší používat ty zuby, na křupkách mu to jde výborně, objevil, jak to funguje.
S tím rozuměním - Adam reaguje na hamí, sám to taky žblebtá a když mu chutná, tak vyluzuje mňammmm. Ví, když se řekne vodička a otevře pusu, když mu řekneme Vigantol a na kapičky ví, že jdeme kapat do nosu :grinning: Na prasátku umí ukázat očička a ouška a na otázku, jak se má Adámek točí ručkama jako tak tak všelijak. Což je hrozně srandovní, to ho naučila moje máma. Ta tu právě teď zase na pár dní je, tak si s manželem užíváme jak za mlada :grinning: Byli jsme na koncertě a včera slavit narozeniny našeho svědka, vrátili jsme se ve dvě ráno. No to vám byla euforie, že se zase vracíme nočním busem jako když jsem byla poprvé dlouho venku v pubertě :sweat_smile: Myslím, že nám prospělo být zase venku jen jako pár.
24. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,my zase měli noc..malý měl teplotu skoro 39 a nespal... ráno nic jen je protivný nevím co to je jestli zuby...jinak mu nic není...
24. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 nemůže mít nějaký slabší úpal? anebo neměl klíště? jinak mě nic nenapadá....
24. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
klíštěte jsem si nevšimla, jen je popíchaný od komárů...úpal asi taky ne venku moc nebyl..uvidíme ještě dneska už to byla druhá noc s teplotou a přes den nic jen je protivný
24. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 tak fakt možná ty zuby...ale poznat to nejde a člověk má strach, že? ale pokud jí a pije tak to nic vážnýho nebude....
24. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
to bude dobrý..... my máme večer malinko zvýšenou... furt má průjem.... :frowning2: .... ale nic si z toho nedělá... je normálně veselej... tak mi řekněte co to jak je teda....
24. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malý je teda pěkně protivný... uvidíme do pondělí. nevíte jak se dá zbavit octomilek? nechala jsem v kuchyni slupku od melounu a nějak se tam nastěhovaly :confounded: je horko, je to hned...
24. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli teploty asi 3 dyn a byl pořádně protivný,ale pak to přešlo a doteď nevím,co to bylo.Asi z toho horka,zuby ještě pořád nemáme a šestá nemoc to taky nebyla.Dr.radila hodně tekutin(černý čaj-ale jen slabounký a hlavně ledový)a paralen.čípky 4xdenně.To nám zabralo.
24. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo holky, mě to naše dítě přivede do blázince už 5 dní nechcce spát, po obídku vůbec, leda až odpolko v kočíku, na půl hodky, a to musíš jezdit, jinak nic, a v noci vstávám po hodině, někdy i po 30 min,su už na mrtvici, jak na něj mám mít náladu, když se z celé noci vyspím 2hodiny, na dnešek teda 4, co já dělám špatně, že to tak máme :grinning: přitom do 8mm, to bylo v pohodě, a pokud zlobil, tak jen 2krát za noc, a odpolko spal, a tedka už tak 3týdny bojuji, nejdřív odpadl odpolední spánek a tedka ta noc :frowning2: Nurofen na zuby mu dávám, a stejně nespí
24. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox ježiš marjá.... a jak to potom děláš když spíš takhle málo??? ě stačilo jeden čas (asi 14 dní), že sem spala jenom 4 hodiny denně... ale se dvoouma si to už vůbec neumim představit....
@pavlazabka hezky si to užijte... ses taky prospala vid :slight_smile:....
no já tu pobíhám a balim a tak.... jedeme pryč zejtra teda budu zase zpátky...
24. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já když chci aby spal tak spim s nim...jinak v kočáře spí tak půl hoďky teď ani to společné spaní nezabírá :cry: to mu mám dát paralen i když přes den nemá teplotu nebo má jen 37,5?
24. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli se ti zdá, že ho třeba bolej zoubky tak mu ho dej.... já dávám když to vypadá na zoubky....
24. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura no popravdě mně se zdá, že ty dáváš malýmu panadol hodně často....vždyť ho nemusí ani nic bolet, může být prostě přetaženej, mít hodně vjemů anebo se mu třeba jen stýská.
Holky já bych to s těma lékama tak nepřeháněla...ono se všechno ukládá a za život do sebe ještě narve chemikálií víc než dost.
Panadol bych dala při horečce nad 39 stupňů.
24. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7
octomilky žijí jen tři dny...chce to vydržet aneo koupit takové ty lepové pasti...
24. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 za 3 dny se stihnout zmnožit :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem do láhve trochu vína snad tam vlezou já panadol moc nedávám, teď měl 38,3 tak jsem ho dala ať to neleze nahoru
24. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 ale prd...množit se nebudou....já to nikdy neřešila a do dvou dnů byly pryč. Je teda ale pravda, že my máme na baráku hodně pavouků tak možná je požrali :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 já to taky neřešila, vždycky zmizly...teď už mi to ale leze na nervy...to samé mravenci už byli skoro pryč chlap nechal otevřený sirup a jsou zpět...ptala jsem se zubaře na tu teplotu a prý to ze zubů nebude je to moc vysoká teplota na zuby
24. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura no nedělám to nijak, musím přežít, ale už si připadám zralá na Bohnice, jsem protivná, vztekla, Matýskovi nadávám, přitom za to nemůže, je mi to líto, ale já už fakt nemůžu, a když ležím, tak usím stím, že za hodinu znova, a on se vzbudí třeba za 30min., a manža lituje jeho a já si mám zvyknout, on se vyspí, ale já ne
24. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox ono to přejde, ale občas je dobré malého někomu dát a vyspat se aspon přes den...my ty noci máme podobné zaspí mi na rukách když ho položím je vzhůru k rámu jsem spala v pololehu a držela malého.. to nadávání znám občas mi taky ujedou nervy i když za to nemůže je to náročné...
24. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
malý je bez teplot, ale zase se potí.....třeba se z toho vyklube šestá nemoc
24. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 tý jo, to jsem ráda, že to nadávání postihlo i někoho, já si fakt připadám jako matka co vůbec neměla mít děti, také spíme na rukách vypodložená polštářem, ale nic moc, bolí krk a záda, estvillovu metodu zkoušet ani nemůžu, to by mě manža snad odvez do blázince, on stím nesouhlasí, a když je člověk na to sám, tak to nejde, prostě bud usne na prsu nebo na rukách a jen se zvedneš, že ho dáš do postýlky a konec, řev, a nanovo,holky opravdu to jednou přejdee??????? :frowning2:
24. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek