• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox já se uklidňuju tím, že věčně to tak nebude...kdybych s ním nespala tak asi nespím vůbec, at si každý říká co chce spíme spolu..jednou se mi stalo, že jsem ho plácla po plínce když vyváděl sice to ani necítil, ale přišlo mi to hrozně líto, že za to nemůže protože tomu nerozumí...někdy je to náročné
24. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak se budeme uklidnovat společně, snad ty naše dítka dostanou rozum, a budou crnět o něco lépe, mě nechce spát ani se mnou v postýlce, leda tak nad ráne, ale musí být manža v práci, jinak se tam nevejdeme, přes den mi ho nikdo nepohlídá, není kdo, tak holt musím tužit nervy a snad toto období ve zdraví přežijeme :wink:
24. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani přes den s tebou nechce spát? já mu dám napít a on usne tak spím taky...jenže než já usnu tak on za chvíli vstane..
24. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani přes den, leží a lumapačí a nechce usnout, někdy se zadaří a usne mi na prsu, jenže jak ho položím na postel tak se vzbudí, někdy to vyjde, ale tak na 10min-
25. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes den mi usne u prsu položím ho když je moc unavený tak se napije a usne...včera šel spát v 9 do půlnoci byl 3x vzhůru, já šla spát v 1 a ve 4 jsme vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 6 ještě na hodinu usnul
25. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme podobně, tedka jsem ho uspala, a dala do postýlky čumím jak péro z divanu, ale dávám tomu 10minut a určitě bude vzhuru
25. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7
@xkacatkox holky,přidávám se do klubu,taky malému občas vynadám a už jsem dala i po plínce.Navíc teď se rozpláče i když jdu na záchod.Chce to pevné nervy a ty moje někdy selžou.
25. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu nuuu jsem rada,ze beu neni jedina,ktera dostala pres plinu.
25. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak-co nadělám,když už to fakt nešlo po dobrém....A dneska kocourovi misku nerozlil,tak snad to zabralo....
25. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
raak tak to opravdu není jediná...malý už taky dostal...od včerejška je bez teplot, vyrážka taky žádná tak nevím co to bylo..asi nám začnou veselé časy, protože se staví u gauče na nohy a už mu to jde....
25. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne porad leze pod stul, kde je elektrika,ale porad,kdyz ji oddelam a dam jinam,vztka se
25. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky vede elektrika... jen vidí nějaký kabel už se tlačí k němu...teď mi zase nechce jíst příkrmy nic jen mléko...
25. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jak bych zakryla ten prepetovy kabel a prodluzku....neni kam...tak ma hold kocicka smulu.
25. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na elektriku bacha...pokud to má adaptér tak dostane ránu i když je to vytažený ze zásuvky...sama jsem to teď zkoušela...pokud se to teda dá do pusy.
Jinak já taky občas zvýším hlas...myslím, že je to normální...nemůže být zvyklej, že máma je furt usměvavá a v pohodě ať udělá cokoli...horší je se držet a nenadávat mu za věci za který nemůže....já mám největší chuť na něj křiknout ráno když si hraje v posteli a vykládá a je krásně vyspinkanej zatímco mně třeští hlava.... :grinning:
25. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vetsinou první říkám ne ne )durazne a hlasite), mrkne na me,chvili se zarazi a pak jde badat dal,znova ne ne, kdyz od tama nejde, vezmu ji,reknu ne,nesmis a odendam ji pryc,kdyz se tam ale porad vraci a pak uz rve,dostane pres plinky (teda spis placnuti)

Adapter zadny nemame, jen klasicke zastrcky,ale vsechny jsou v zasuvce. ona spis za ty kabliky taha
25. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba ten drát co vede do chůviček má u nás zrovna adaptér...a pokud vytáhne ten konec co vede do přístroje (jack) tak dostane ránu...
25. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chuvickyj o,ale ty uz jsou u kac a uziva je jonda.
Ale tam byla v zasuvce jen detska jednotka a kty se v loznici nedostala
25. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky omlouvám se už jsem tady dlouho nebyla.Přijela sestřenice z Německa,takže jsem měla zábavu..... :wink: :wink: :wink: tet koukám,že tady probíráte plácání po plíně.....ani nemluvit já se musím přiznat,že mi ujeli nervy kolem šestinedělí :frowning2: :frowning2: :frowning2: holky byla jsem zralá na psychyatra :angry: jak pořád jen a jen brečela!!!!Nabacala jsem jí ...no samozřejmně,že to bylo ještě horšíííííí...pak už jsem to řešila tím,že jsem předala tatínkovi...aby mi ty nervy neujeli :confounded: :confounded: :confounded:
jinak Ada už dělá pokroky...už si nepomáhá polštářkem,ale šmejdí do bříšku a měkdy si klekne na čtyři...takže už musím dávat pozor kam leze.od pondělka má máža dovolenou tak snad konečně někam vyrazíme na nákupy...musíme koupit ten golfáč :slight_smile:
Jájíku....neboj bude lépe a tady tě nikdo odsuzovat nebude...jsme tu pro tebe :slight_smile: Máš krásný kluky.....a netrap se tím,že to mohla být holčička.
@xkacatkox ..krásný fotečky...opravdu pěknej smíšek :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k Jaji, ona ta holcika na vas treba jeste ceka.....udelal si to, co je pro vas v tuto chvili nejlepsi.

Manza ma dovcu az kolem 1.8, ale jen ctyri dny.
A ja v utery jedu za prckem k rodicum,bud do nedele nebo pak manza prijede za nama. uvidime
25. črc 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky... tak jsem tu.. malej šel spát až kolem desáté.... předtim nebyl unavenej tak jsem ho nenutila... jinak lin nedávám panadol často... hodněkrát jenom vyhrožuju, že ho dostane.... minulej tekden byl fakt nevrlej a mě přišl, že ho něco bolí tak dostal a byl klid.... a od tý doby zase nic nedostal.... tak průjemuž nemá... nebo spíš už kadí tak dvakrát za den... ale mám pocit jako by to bylo z toho Jogurtu.... jinak u nás taky dráty vedou, ale k zásuvkám bud nemá přístup nebo ho k nim nepustim takže to de, ale hlídám ho... taky musim někam přemístit tu misku s vodou promufa páč Jonáš je furt mokrej.... a já abych ho furt převlíkala.... jinak když nechci aby něco dělal tak taky řikám důrazně ne, ale on si ze mě dělá šprtouchlata, tak ho nakonec vezmu (většinou když se hrabe v tý mufový misce, plácnu ho přez ručičku (to plácnutí je jenom symbolický, nebo lí to) a odnesu ho... jinak začíná bejt pěkný číslo... dneska se naučil když byl na sedačce se chytit toho opěradla, klekne si pak s na těch kolínkách dostane až k opěradlu a hurá stoupnnout si a nejlíp to opěradlo přelézt :grinning: :grinning: :grinning: .... taky ve vaně dovádí víc než dřív a ještě se naučil sedět.... tak tedka v kočárku když se mu nechce spát a má to zvdnutý na ten první stupen tak se snaží si sednout a too je sranda... páč na to opěrátko nebo jak se tomu řiká nedosáhne tak se snaží zvednut jenom pomocí břišních svalů a podepírá se ze zadu rukou... což mu zatim nejde tak je vždycky chudák úplně rudej... tak ho nachvilku teda zvednu a on se drží tý věci před nim a sedí a kouká a je strašně nadšenej... takže super :slight_smile: ... spaní máme lepší než ještě před pár dněma tak jsem ráda... a holky co vám špatně spinkaj ti drobci držim palce at je to co nejdřív lepší... my sme tedka fakt v pohodě... až na ty občasný výkyvy, ale to neni nic hroznýho... jsemfakt ráda, za to jak je hodnoučkej a přeju vám to samé :slight_smile:
25. črc 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek díky snad máš pravdu a ještě na nás čeká :slight_smile:
26. črc 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem to včera psala pozdě už mi to nemyslelo tak né opěrátko, ale držátko :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no jo, ty nervy, to je síla, mě tatínek nepomůže., ještě na mě držkuje, že se mám uklidnit, no to mě vytočí ještě víc, to, no nic, dneska jsem vstávala po dvou hodkách , lepší než po jedné, asi to lepší nebude, přemýšlím, že si nechám nabrat hormony na štítnou žlázu, moje mamka s ní taky měla problémy po dětech, si pamatuji ta vysklená dveře, ale myslím, že to je hlavně nevyspání, a že nemám na nic čas a do toho chlap buzeruje
26. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my to s tím spaním máme taky špatný...dřív jsem si ho nechávala u sebe v posteli,ale ted to nejde...mám strach,že mi odleze a spadne.... :frowning2: takže musím počkat až u mě usne a pak ho dám do postýlky...ale když k němu stávám co hodku tak někdy fakt usnu a probouzím se s hrůzou kde ho vlastně mám :frowning2: my to aspon dospáváme přes den,spí hezky 2 krát denně po hodce a půl :slight_smile: tak aspon něco,že?ale mám doma Jarečka takže spát se jít nemůže :frowning2: a velkej Roman má bud brigády nebo nějaké svojé aktivity, takže mi moc nepomůže :frowning2: ach jo.... :frowning2:
26. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox bože ty chlapy...bych je chtěla vidět,kdyby si to s námi aspon na den vyměnili :angry: :angry: :angry: doufám,že by pak změnili názor,že to opravdu není jednoduchý.U nás je to v noci docela v pohodě kolem 11-12tak jako by zaknourá...brečet a vyžadovat se čajíku je kolem 4-5 no a kolem 7 stáváme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky malá mi začíná odmítat mlíčko....už kojím tak jednou dvakrát...no už vidím jak se odrhuje!!!!ach joooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já chodím spát v 1...dřív to nemá smysl malý usne v 10 a do 1 je tak 5x vzhůru...dneska jsem spala v kuse celé 3 hodiny....teď je protivný, ale spát nepůjde :angry:
26. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme předevčírem spali od 11 do 4,30....zázrak!!! :grinning: Ale jinak po třech hodinách...a přes den spí taky dvakrát...jenže to já se chci najíst a udělat spoustu věcí který s ním nestíhám takže když si konečně lehnu tak on za půl hodiny vstává a to je na zabití.
Kac...no podle mě ten panadol nemá smysl...pokud pláče a uklidní se když přijdeš tak to není bolest...při bolesti se dítě utišit nedá. A navíc pokud se zklidní po tom co mu ho dáš tak možná chtěl jenom něco dobrýho (on je panadol sladkej), protože proti bolesti zabírá tak za hodinu. Příště mu zkus dát normální sladkej sirup a uvidíš že se uklidní taky a bez chemie :wink:
můj mě taky napomíná, že jsem vzteklá...ale já už fakt osm měsíců pořádně nespala...on je protivnej když nespí jednu noc....
26. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

...tak ja se docela vyspim, ale nekdy, jak mam blbou naladu a mal ji citi,ze nevrla a vztekla taky, to pak stoji za to...a jeste do toho kdyz je i maly doma a neco provede to je pak mazec
26. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, chci zaplatit telefon a nemůžu se dostat do té jejich samoobsluhy.....
26. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho dávám pouze když nejde nijak jiinak utišit a sladkej sirup žádnej nemám a čeje mi nepije strká mi do toho a nechce.... prostě řve a řve a řve.... ježiš marjá... já když si vzpomenu jak sem si vytrpěla ty první tři měsíce... a ted ted mám pohodu...jsem ráda, že zlobil první tři měsíce a ted je hodnej... :slight_smile: .... to se musí nák zlepšit.... já vůbec nevim jak bych to dělala mít to jako některé z vás.... bych už asi visela někde na lampě... a spát jenom 2 hodiny denně??? to bych neměla sílu dojít ani s pejskem.... tedka už delší dobu spim tak po pěti hodinách denně a už jsem hoodně vysílená... nevim co bych dělala po dvou... ty jo někomu je vražte at s nima jdou na dvě hodky ven (kamarádka, kdokoliv) a děte spát....
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek