• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
mě nejdřív chyběl spánek, už jsem si zvykla...u druhého bude hůř...když spím jen 2x 2 hodiny tak jsem jak mrtvola...přestanu kojit a začnu pít kolu v litrech
26. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdysi spal i celou noc....ale taky celou noc nespal prvních šest týdnů....
26. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 myslis vodafon???jim to v posledni dobe nejak blbne
26. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vodafone..hlavně že neposílají vyúčtování
26. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se tam chtela prihlasit a taky mi to nejde.
26. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no tak koukám, že vzteklinu tu nemáme sami :grinning:, jsem mu říkala, že at neprovokuje, že půjdu od žáří do práce a at si to užije, když je takový geroj :wink: , my čajíky moc ne, mlíčko zatím chutna, neboj, kámoška kojila 1.2krát denně do dvou let, přes den nic, jen v noci,
@kacamura no jo, ale ono když není komu vrazit prcka, tak to nejde, do toho si jetšě uvařit, moji mamku zvu k nám už bůh ví jak dlouho a ještě nikdy nepřijela sama,a u nich já se nevyspím

tak by mě zajímalo, kdy se vyspím, pokojíky budou nejdřív za 2 až 3 roky, takže metoda šoupnout jinak se nekoná
26. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule jsem platila pozdě, protože jsem zapomněla bez toho vyúčtování je to blbé moc to číslo nepoužívám tak zapomínám...
26. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych nevydržela spát jinde
26. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet mne chodili sms na mobil,ze je nova faktura
26. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox
@pett7 ..taky nejradči spím doma...kor tet jak máme malou.Pořád si říkám,že v domácím prostředí je jí nejlíp. :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě minule nepřišlo nic...
26. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme si říkali at ty vedra přestanou,že ty naši bobánci nemůžou spát....no tet se ochladilo a je to pořád stejnýýýý....nevím kdo vymyslel,že od půl roku mimiko spí celou noc!!!!!Asi nějakej chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinečka tady dlouho nebyla...bůh ví jestli už si objednala tu knížku...a jestli už to zkusily :wink: :wink:
26. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to jo, taky by mě zajímalo který blázen vymyslel, že děti po půl roce spí celou noc, mi to uměli do půl roka :grinning: po půl roce umíme v noci vstávat jedna radost :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox manžel je v noci pořád doma????že by jsi vyskoušela metodu vyřvánííííí
26. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox u nás taky tak...
26. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 manžel je v noci doma, ale s metodou vyřvání nesouhlasí, prý jsem tyran, takže toto u nás nehrozí, Matýsek jen kvikne a on už, běž k němu, a když třeba řeknu že si dojím oběd, tak na to řekne, že je chudák, když musí počkat, prý jestli to tak dělám v týdnu, tak je naše dítko neštěstníček
26. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkac myslim,ze by manzela vycvicil tyden s nim sam doma,kdy by se ani nenajedl
26. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to je nejhorší,jak malej ví,že hned přiběhneš!!!!škoda,že ti manžel trošku nepomůže :frowning2: :frowning2: ....ono se mu to kecáááá :angry: :angry:
26. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
měl by pochopit,že dítě taky brečí vždyt to k tomu taky patříííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no on to jaksi nechápe, co už nedělám, přes den si to dělám jak chci, a v noci , stím nic nenadělám, ono zase, já blbě slyším, takže když už usne, tak mě to chvíli trvá, než ho uslyším, musí se fakt ozvat, což nám docela jde
26. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hi hi hi...to je dobrýýýý...tak já si koupím špunty do ušíííí....a ty tatkovi dej nějaké uklidnující prášky...no a uvidíš jak se vyspíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ho nechávám řvát, ne moc to by zase modral jak to má ve zvyku, ale ať si počká...teď jsem snědla 2 banány, kručelo mi v břiše...
26. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska chci udělat malé rýžový nákyp...našla jsem recept pro kojence tak uvidíme....at chudák nejí pořád jenom jogurt nebo přesnídávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no uvidíme v zimě, to tatínek noruje :grinning: tak třeba bude méně akční, no nějak to stím naším spaním dopadne, co už nadělám, známá kojila 2 roky, a v noci vstávala po dvou hodinách, jak přestala kojit, ze zdravotních důvodu, tak malá slečna vydržela spát celou noc, ono to je asi fakt o tom kontaktu s mámou a stím asi nic nenaděláme
26. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ...to je jasný jak mimčo modrá...tak žádné vyřvání....no holky musíme to nějak vzládnout,však ono bude líp!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych i to vstávání a nevyspání vydržela...jenom kdyby mě nechal aspoň přes den chvilku v klidu....to jepro mě horší to mrčení a kňučení jakmile se mu nevěnuju....teď jsem vařila...po deseti minutách začal řvát....no samozřejmě jsem to připálila....a když teď prší tak fakt nevím co s ním doma furt
26. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo a včera jsme na hodech koupili balonky...můj koupil tři prej ať není jak chudák....mě málem odvezli...jeden balonek stál 70 Kč!!! Takže dvě kila za balonky....a Kubu vůbec nezaujaly...párkrát do nich bouchl ale nešly strčit do pusy tak nezájem....
26. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to známe, prostě nic neuděláš, když nejsi u něj , tak mě taky mrčí a držzkuje, takže kolikrát nestihnu ani uvařit, člověk má pak hlad, na mrtvici
26. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox
no já bych ani jíst nemusela....ale chlap dělá fyzicky a když večer přijede tak prostě musí jíst...on přes den jí max bagetu na benzínce...a já bych si připadala jak úplně neschopná ženská...neuvařeno, doma bordel a já nervózní.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek