• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no říkali jsme si, že pršelo, tak by houby mohly být, ale máme jich pár a ještě nic moc...
26. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek kam se chystáš?
26. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás blo tichoučko dokud hrála ryba.... tak já pustim kačera ten hraje dýl...
26. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu s malou k rodičum. Maly uz tam je(segra tam nechavala svoji malou)a nasi hudraj,ze jsem tam nebyla od kvetna
26. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějakou dobu jsem tu nebyla, tak se snažím dočíst, co jde.
Zdeni, knížku mám, čtu a začnem, jak se přestěhujem do nového (snad v srpnu), třeba jí ta změna pomůže zapomenout na staré uspávání a začít samostatným usínáním :slight_smile: :slight_smile:. Haha, jsem zvědavá. Zkoušeli jsme v jejím půl roce, ale to neprošlo, hlavně jsme s manželem nebyli zajedno. Teď jsme se dohodli, že je na to stará dost, a že už toho máme plné zuby, protože sama absolutně usínat nechce a neumí :frowning2: :slight_smile:. Chce to, aby s tím souhlasili oba a podporovali se :frowning2: :slight_smile:.
Jinak malá se plazí ostošest, rychlostí blesku a všude leze na kolínkách a začíná se stavět kolem věcí a v postýlce, takže máme o zábavu postaráno. V noci teďka spíme dobře, takže jsem ráda, aspoň se trošku vyspím. Stále ale kojíme 2x v noci, ale po cucnutí se dá odložit spící do postýlky a většinou se neprobudí, což je u nás pokrok :slight_smile:. Mějte se všichni moc fajn, jdu dočítat :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek tak si taky odpočineš a vaši si užijou prcky :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na tohle vážně nejsem zvyklá...
raak ty si to užij :slight_smile:.... na houby já nejsem ráda sbírám,ale kdo by to pak jed.... manžel si dá, ale já jak to nejim tak z toho nic nedělám, to by si usel vařit sám...
furt přemejšlim co mu schází jako???
26. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura a co m je Kači?
26. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 noo prave, jak jich tam je moc,tak ani neodpocinu....
26. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek tak třeba vaši pomůžou :wink: , já tu mám sebou taky neteřinku a tak jsme vzali mamku sebou a pomáhá....tak jsem ráda :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo tata bere malyho,mamak tim obstarava Amelii a na me zustava beu
26. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to kdybych věděla co mu je.... řve a nejde utišit vůbec nijak... :frowning2: :frowning2:
26. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura a nerostou mu ty zuby??
26. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych kaci mozna rekla, ze asi jo
26. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky myslím a kluci jsou poseroutkové, může být klidně takhle protivnej...
26. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim... tedka se mi ještě zakuckal čajem tak je u mě a čekám až přestane kašlat a pak de spát
26. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě plival takový obrovský sliny....
26. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak ať máte klidnou noc :wink: , my už máme pěkný dva klofáčky (jedničky dole) :wink:
26. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevim... furt řve... ale už se pomalu uklidnuje.... tak snad usne.... a zase kašle... do pí..... to se snad dusí svejma slinama nebo co....
26. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci mozna i ty zuby....
26. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no se máte... já kdybych aspon poznala jestli je má nateklý... nebo kdyby to aspon cinkalo o lžičku... nebo nco, ale já nevim prostě......
26. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych na stoprocent věděla, že to sou zuby tak jsem v klidu... takhle mě to ale se.e páč prostě nevim.... protože se zubama už mi vyhrožujou od jeho čtyř měsíců a furt nic....
26. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
natekly dasinky poznas. hledej nejspis spodni jednicky,ono je tam videt jak se ten zoubek klube,postupne od spoda dasenka az nahoru
to už bude ono Kačko :wink:
já teda nevidim nic.... nateklý mi nepřídou (nebo to prostě nepoznám), zub nikde... jenom jsou tam ty rejhy kde ten zub vyleze, ale ty tam má od narození
26. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to máš fajn, že ti dobře spinká, uvidíš, že to v novém půjde samo, to my si počkáme 2 roky, asi zešedivím :cry: je dobré, že jste s manžou za jednou, to ten můj to bojkotuje, a asi dlouho bude, tak četbě zdar :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryhy ne,ono je to natekly na dasenku vetsinou smerem ke rtu
26. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to mě ten můj do výchovy teda kecat nesmí.... nestará se tak at si svoje (většinou děsně blbý) rady strčí za klobouk... až se m začne věnovat tak at ho vychovává taky samozřejmě.... ale do uspávání mi kecal chvíli.. jak nenávidí ten dětskej pláč... a já ho učila usínat v postýlce... tak mi furt řikal vždyt tam chudák brečí di za nim ho pochovat... tak sem mu to vysvětlila co dělám jak dělám a proč a at mi do toho nekecá, že vživotě neuspával... a od tý doby mám pokoj .. a myslim, že sám musel uznat, že výsledek stojí za to :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud sem slepá, nebo to prostě nateklý nemá a myslim, že už spí... takže du kouřit...
26. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono o tu vychovu jde pak hlavne o spolecnej nazor potom.ne ze jeden rekne nesmis a ditko jde k druhymu a ten prvniho podrazi a rekne muzes
26. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura jsem ti chtela rict,tak to vyfot
26. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek