• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox: no užili jsme si svoje s tím spaním a zatím je to furt jak na houpačce, ale v poslední době je to lepší než horší. Manža taky nejdřív nechtěl, ale uspává on a když mu ječí jak na lesy a on neví co s ní, tak sám řekl, že toho má plné zuby a je potřeba změna, takže to prostě v novém zkusíme. Už je na to stará dost a já si konečně oddechnu, protože u toho uspávání chytám takové nervy a strašně mě pak mrzí, že jsem na ni hnusná, ale jak jsem tak četla, to jsme občas asi všechny :frowning2: :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: Kač Barča neměla vůbec nateklý dásničky a zub byl najednou prořezaný....
26. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinecko nooo hnusna,dneska ode me mala dostal dvakrat pres plinu,kolikrat jsem houkla,radeji ani nepocitam a pak me to mrzi a pomalu brecim s ni.

Ona porad leze pod ty nohy do te elektriky,tak jsem ji soupla jinam a zas rev,a zpatky a furt dokola. dneska fakt mela den
26. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: souhlas, my s tím jinak problém nemáme, ovšem občas tcháni by dovolili něco, co my ne, takže tam možná bude nějaká třecí plocha, ale to tak asi je skoro vždycky
26. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: no je to na palicu, já vím
26. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je nejhorší když jeden řekne nesmíš a druhej můžeš... samozřejmě, že de o dohodu, ale u nás doma, ani jeden nebudeme ten co dovolí všechno... takže v pohodě...
raak jestli se podaří vyfotim ale moc mě tam nechce pustit tak nevim jesti se mi to povede...
uvidíme... jednou ty zuby vylézt musej :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasi respektuji nas,tchani obcas ne,ale kdyz jsem u toho,nechaji to na me,kdyz tam nejsem,at si to resi jak chteji
26. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě když tchýně hlídala Jonáška, tak dostala přesné instrukce (hlavně co se týče uspávání) a dodržovala, akorát jednou jí prej usnul v náručí, páč nechtěl ani v kočáru a ani v postýlce...ale to bylo přez den tak dejme tomu... ale mě toještě neudělal, že by nechtěl usnout v kočáru...
26. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo instrukce jsou jedna vec a dodrzovani babicek ta druha
26. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo... kouká na mě občas divně... příde mi jako by si řikala, že jsem na něj taková zlá už od mala... le já zlá nejsem jenom nechci bejt otrok.... a taky bych ráda aby z mejch dětí nevyrostlo to co z jejích a to co ze mě a co roste z mojí ségry... doufám, že se mi podaří mu dodat zdravou sebedůvěru aby nedopad ve škole jako já a martin....
26. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice nevim, co mas na mysli...
ale kdyz slysim,co treba rika tchyne za zady svagrove,jak porad jeci po detech a deti dostavaji (je pravdou ze oni nedomlouvaji,vzdycky hned pleskli po zadku,pak jsou decka agresivcni taky)by me zajimalo,co rika o mne
26. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, my žádné instrukce nedáváme, ne že by jsme nechtěli, ale jaksi nikdo nechce hlídat to naše dítko rozmazlené :slight_smile: asi ani třecí plochy nebudou :frowning2: a když to tak vezmu, máma nás šoupla k babi na 14, a to bylo segře 9mm, a jeli si na Malllorku, a nám nikdo nepohlídá, ani na odpolko, či večer, máme holt babičky co nebabičkuji :slight_smile: prababička by asi chtěla, ale děda má alzhaimera, a tak má dost práce sním, takže nechat jí tam Mátu by bylo pro ni těžké, nu což, počkáme si na školku
26. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka no já počkám do roka, a pak si zkusím znova prosadit svou, třeba si to rozmyslí, asi by nebylo od věci kdyby ho uspával on, tvůj manža to chtěl dělat sám, nebo jste se na tom dohodli?
26. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi malyho chteli i driv,nedala jsem. prvni vikend u babi byl v roce a 10 mesicih,zvladli to (ja hur,nez maly)pak na tyden,od te doby si ho tata bere co chvilku...jsou neskutecni partaci. deda ho doveze domu a maly breci u dveri ze chce s nim
26. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox: no nám taky nikdo nehlídá, ty občasné třecí plochy vznikají, když jsme u tchánů na návštěvě :slight_smile:, oni k nám nepřijdou, musíme my k nim :slight_smile:. Moje maminka je relativně radikální co se týče výchovy, ta by ji nechala kliďo řvát a na to zas nemám nervy já :slight_smile:. No to si nevybereš :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek to je krásný :slight_smile: budou mít hezký vztah, já mám krásný vztah se svojí babičkou a dědou, dalo by se říci, lepší než s rodičema, holt je to tak děvčata, dalo by se říci, že to jsou moji rodiče, vychováli mě odmalička, a pořád jsme byla u nich, kdybych se nevdala, tak bych asi měla pořád s nima pupeční šnuru :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to řešim a budu řešit hodně slovně, ale když to jinak nepude tak taky dostane.... ale myslim, že se tchýni nelíbí, že ho prostě nechávám brečet když usíná.... příde jí too drastický... ale já zase divně oukám na to, že malo ještě v roce uspává u prsa... taky se jí asi moc nlíbí, že sempřestala kojit... a tak.. je hodně nábožensky založená a vidí spoustu věcí jinak než já
26. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox: já mám zlatého manžela, jak přijde z práce, tak mě většinou střídá - hraje si s malou, jde ji okoupat, nakrmí a uspává :slight_smile:. Na tom jsme se shodli, já bývala úplně mrtvá po celém dni s malou a on si ji chtěl užít. A je to obrovská výhoda, bere ho skvěle a skoro mezi námi nedělá rozdíl, je u něho prostě v pohodě, takže jsem za to strašně ráda :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka moje mamka má radikální rady, ale když tam Matýsek je, tak je z něj poprděná a zásady padají, prostě řekne, že z toho stejně jednou vyroste, a určitě se vyspím, každé období má něco, kámoška se nevyspala do 2,5let co kojila, tak si říkám, když už to někdo vydržel, vydržím taky
26. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka tý jo, ty máš fakt poklad mezi chlapama, tiše závidím
26. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi ja jsem rikala,ze maly nikdy nebude dostavat....haaa,skutek utek.holt to nekdy jinak fakt nejde.

X joooo maji nadherny vztah,takovy jsem nemela ani ja s mym tatou,jako ma s mym tatou Tadik.
ale my jsme dve segry,on cekal na vnuka, segra ma rok po nas holcicku a tam to je jiny (mozna i tim,ze jsou 350 km od nasich a my jen cca 50)ale i malou docela bere.
jen me to mrzi vuci segre ze dela rozdily.
Kdyz se maly narodil a prijeli za mnou do porodky, porpve v zivote jsem zazila to,ze muj tata ke mne prisel a dal mi pusu
26. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox: jasný, že vydržíš, vždyť pro ty naše drobky vydržíme věci, o kterých se nám ani nezdálo :slight_smile:. Zvykneš si nespat, nebo spát přerušovaně, zvykneš si jíst podle toho, jak máš zrovna volné ruce :slight_smile:, zvykneš si i na neustálý řev, nervy na pochodu.... Jednou to bude dobrý, až z toho vyrostou a my budeme zas o něco moudřejší, otužilejší, zkušenější. Tak to prostě je :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
xK: to že nám hlídali tak to bylo tedka prvně... jako na dýl... jinak nám přišel hlídat tchán ještě třeba na výročí, ale jenom když malej spal... já si ho uspala a všechno a tchán měl jenom hlídat jstli se nevzbudí a kdyby jo tak at mu vrazí flašku do pusy on si jí vypije a spí dál... takže to je pohodička... no a my sme přišli a Jonáš prej celou dobu spal, takkže tchán řikal, že se aspn kouknul pořádně na televizi :grinning: ....
26. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox: mám, je fakt skvělý, přála bych vám všem takovýho chlapa, podle toho co čtu, tak to leckdy není jednoduchý. Však taky jsem si předtím užila svoje s jinýma, tohle je balzám na duši :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac my jsme byli u nasich v unoru,maly mel pul roku,mamka jezdila s kocarkem po venku a my sli na pivko a vecu,pak mi psala kamaradka,ze dojedou,tak jsme sli domu okoupat a uspat malyho a deda s nim lezel v pokoji
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak babičky to je na dlouhý povídání. Naši teda absolutně respektují co řeknu já...třeba mamka mi řekne, že si myslí, že něco dělám blbě ale když trvám na svým tak to dodržuje. Zato tchýně má ve všem svou hlavu...ona přece vychovala tři děti tak co jí já budu vykládat....Ona mě neposlouchá ani když jsem u toho a klidně jí to můžu říkat desetkrát...za týden přijede a dělá to zas....takže mám úplně hrůzu co se děje když tam nejsem. Jak byly ty vedra tak byl u nich odpoledne na tři hodiny...a já jí říkám, že najedenej je, ale, že hlavně musí pít. No přijela jsem pro něj on už byl protivnej...ale podle tchýně v pohodě a ještě si chtěla vykládat. V autě po cestě domů dostl šílenej hysterák...doma jsme ho s mojím tišili snad půl hodiny a byl úplně nepříčetnej...Pak mě napadlo se podívat do kabely a z čaje nebylo vůbec upito! Tři hodiny nedostal napít když venku bylo snad 40 stupňů...pak mi vypil na ex skoro 150 ml čaje. A hlavně že mu dala banán když byl najezenej! Anebo ho furt staví na nohy...tisíckrát jí říkám ať to nedělá, že mu ty nohy ničí a nevím proč by si měl stoupat...ne...za pár dní přijede a udělá to znovu. Anebo jak byly ty horka tak byla u nás s malým na zahradě...a furt ho tahala...on už byl zpocenej a ona si s ním klidně stoupne na slunko bez čepice...tak jí říkám ať jde do stínu a protože byl od ní úplně propocenej tak jsem mu sundala tričko a ona říká že to už teda na slunko může když je nahej.... :angry:
No a takovejch věcí by bylo....
26. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecka: toho chlapa taky závidim :slight_smile: .... manžel už jako vidí, že je s nim docela sranda tak se k němu občas má a je ochotnej ho na pár minut i pohlídat.... ale jinak mi upřímně sdělil, že pohlídat by ho neuměl....
26. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sme vzhůru :frowning2:
26. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem sla spat nejak po devate a v pul jedne me vzbudil zvonek,dole od hlavnich dveri,zvonila trikrat hned za sebou....jsem se vystrasila,co to je.
26. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak stari teda lochta strasne a sam si rika,to je dobry. a i u male tchyne mi rika,davej ji pit vic
26. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek