• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ježiš marjáááá lin mě trochu příde, že to tý tvý tchýni moc nemyslí..... vždyt miminka pokud možno nemaj chodit na sluníčko vůbec.... a když tak maj mít čapku a bejt namazaný opalovákem... a s tim pitim to je hrůza teda... bych se už asi neudržela... nevim jakej s ní máš vztah, ale kdybych s ní neměla zrovna dobrej tak jí asi seřvu... a moje tchýně je maminka furt a furt má náký miminka takže ta ví takže když u ní malej je tak se nebojim, že by umřel :slight_smile:... jenom se jí musim zeptat jak ho donutila pít....
26. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin jeej, to by bylo neco na moji svagrovou. ja jsem blba,ze drzim hubu,ale Luca by vylitla hned
26. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba od svagrovy malej ma trubicky v usich kvuli castm zanetum a nesmi si nacakt ani se potopit,tchyne ho vzala do bazenu a Lucka ji rika,drz ho,nesmi s epotapet a maly (dva roka)sedel v kruhu a hup ho potopila...
26. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek my jsme měli taky den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek taky dobrý..... tosnad neni možný....
26. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo tchyne je obcas na ranu.
nemluvim o tom,ze jsem s ni bydlela dva roky v 3+1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se teda snažím držet hubu kvůli dobrým vztahům v rodině a kvůli manžovi...jenže jí je to evidentně jedno...kdýby měl malýá úpal tak kdo s ním bude celou noc vzhůru a lítat po doktorech? Když ho jednou hlídala tak mi prej zavolá až bude řvát, že si pro něj mám přijet...tak jsem jí řekla, že to už je pozdě, protože já ho ještě musím odvézt domů a máme to tak deset minut cesty a když on přitom řve na zadním sedadle kde já na něj nevidím tak se furt otáčím a jsem nervózní to je tak na vybourání. No a ona na to, že jenom ať jí ho tam nechám dokud to půjde...že mi jde jenom o tu cestu aby neřval a v podstatě jí teda nedopřeju aby s ním byla dýl.
My s nima bojovali už od začátku...teda hlavně já...ona třeba přijela hned z práce kde obsluhuje lidi v prodejně bufetovýho typu a malej měl dva týdny a ona si ani po příjezdu neumyla ruce. Já sama jsem si myla ruce snad každou půlhodinu a ji to ani nenapadlo...no a fakt mi přijde blbý říkat ženské jejího věku ať si umyje ruce...třeba i po použití záchodu. Anebo jak ho furt pusinkuje...to mě berou čerti...ne na tvář ale rovnou na pusu. Se vsadím, že ten průjem co měl ve dvou měsících měl taky z ní....
26. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám tchyni zlatou,protože ji vidím 5 krát do roka...ona stejně nikdy se celkem k ničemu nevyjadřuje... :confused:
26. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin tohle je holt boj...
jsem vdecna,ze jsme od nich pryc, i kdyz kvuli tomu nemame doreseny dalsi zavazky,ale nedelalo by to dobrotu
hlavne s dvema detma bydlet v jednom pokiji 3x4 metry
a taky vždycky jak přijedem k nim tak mi ho hned ve dveřích vydrapne a jde s ním pryč...samozřejmě malej začne řvát....už jsme jí i s manžou tisíckrát říkali, že na něho nemůže tak rychle...musí se napřed rozkoukat a pak si bude hrát ale je to marný. Dokonce když jsme u nich byli na první návštěvě to měl malej asi dva týdny tak ho normálně otočila zády ke mně, že aby na mě furt nekoukal že mě vidí doma a ať se dívá na ni. Fakt nechápe, že to dítě potřebuje jistotu a že i když se s ním vidí každý týden tak je pro něj v podstatě cizí?
ktr jako Tadika ji dam bez problemu, v sobotu mela asi na hodku i malou,kdyz jsme meli tu becku
no lin ty si evidentně užíváš.... já mám naštěstí hodný dítě a tchýně s tchánem mě maj pomalu jako vlastní... prostě mazec...
26. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 noo malou kdyz si chce nekdo vzit,rekne pojd za dedou a ona hup hlavu ke mne na rameno a ani ranu
26. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek Kubík dělá to samé..
26. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona tchýně není zlá ženská...jen prostě je z dědiny a je zvyklá, že prostě mají mladí ve všem poslouchat starší a jinej názor než ten svůj prostě nebere. Ne že by se hádala ale mi přijde, že ona ani neposlouchá co jí říkám...protože proč taky když ona ví všechno nejlíp. Ale ona třeba neposlouchá ani když jí můj teď vykládal jak mu hořelo to auto...to mě fakt překvapilo...vždyť je to její syn a jí evidentně vůbec nedochází, že se mu mohlo něco stát...ani ho to nenechala doříct a už začala vykládat o něčem co četla v Blesku jak komusi taky cosi hořelo. Jenže manželovi tohle všechno říkat nemůžu...holt je to maminka....
26. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOnáš je u kohokoliv.... když ho aspon chvilku vidí... potřebuje jenom společnost a už je mu jedno kdoo to je... tuhle se tady prolejzal po jednom strejdovi :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin treba kdyz jsme jeste bydleli u nich,dum,zahrada,maly necele tri roky ona ho tam nechala samyho a sla si domu na cigara,na wc,ja byla doma
ji rikam,kde je Tadik a ona no venku...ja hruzu,ze nekam odejde,ze si otevre branku....tolik tehda bylo pripadu jak deti odesly....
26. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr
buď ráda...to aspoň potěší...když někdo chce Kubu tak on hned se rozzáří a je rád...má hrozně rád lidi...všechny...vždycky jenom očkem zkontroluje že tam jsem a už si zase hraje s kýmkoli. Separační úzkost se u nás jaksi nekoná. A mě by občas potěšilo kdyby dal najevo, že mě má rád.
Holky tulí se kvám děti? Já když se chci ráno s Kubou mazlit tak mě normálně odstrkuje a nebo mě začne tahat za nos...úplně nesnáší pusinkování a mazlení...to hned začne mrčet a vztekat se...
26. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek .. no takhle mamka ve školce musej mít vrátka zamčený páč by jim ty děti utekly.... ale když je zamčená branka nikde žádnej potok tak ych si na wc zašla
26. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve skolce mozna,ale doma???

Lin jooo tuli,maly i ted ve skoro 4 letech je mazlivec
26. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura potok je pod zahradou,kdyt utece ven je tam cesta a jezdi auta...sakra ona dite ve 3 letech nesmi nechat venku samotny,mela za mnou prijit a rict bez za nim
26. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no Jonášek má taky lidi rád a ostatní z něj taky bejvaj úplně naměkko :grinning: .... a mazlení má rád... mu vždycky dávám pusinky a on se tomu směje a zkoušim jestli by mi taky nedal něco jako pusu a nastavim mu tvář a řeknu pusinka a ono nic jenom se směje :grinning: ..... taky má rád beranyy duc, nebo když ho lochtáme a škádlíme a on zase naoplátku strašně rád šikanuje maminku :grinning: :grinning: ....
26. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pokud bych měla zamčenou branku, a věděl bych, že nemůže nikam spadnout. tak si na záchod dojdu, ale nic víc jenom ten záchod
26. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
oo jenze branka neni zamcena,on si ji otevre od dvou let
26. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tose nedá zamknout??? já to řikám jako kdyby, že jo.... ale dostalomě jak nechali dítě bez dozoru když tam maj na zahradě potok.... vždyt to je hned... Jonáš jak vidí vodu hurá za ní....
26. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Adam jde taky ke komukoliv, od miminka je pořád kolem něj dost lidí, protože máme byt v domě, kde je ještě byt tchánovců a švagrové. Takže úplně nejlíp, když je kolem něj tak 5 - 6 lidí, to rozdává úsměvy a všichni z něj sedí na zadku, jak je hodný. On je pozoruje, flirtuje jak tatínek za mlada, největší spokojenost. Za to když je doma sám se mnou a já musím něco udělat (třeba ten oběd), tak nuda největší. A separační úzkost má na tatínka. Ten odejde na záchod, Adam pověsí oči na dveře a je smutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už to neřeším, mě bere jako samozřejmost, tulit se dá, ale taky ne vždycky. Jindy se na mě pověsí a jde vidět, že jsem maminečka, prostě jak kdy je naladěn.
Jinak u nás zuby jedou ve velkém, takže podle toho máme i veselo. Čtyři máme venku, další dáseň nateklá, máme se ještě na co těšit. Ale největší sranda je, že do toho roste zub i mně :grinning: To je tak svinská bolest, že já se těm dětem nedivím a hned jsem k Adamovi chápavější :sweat_smile: Jídlo hltám, protože kousání bolí, teď jsem učila, no po půl hodině jsem myslela, že mi ta pusa uletí. Měla bych se teď živit rukama a ne pusou :unamused:
26. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac neda,navic se blbe zavira
26. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda no.. to by to potom šlo aspon na ten záchod....
26. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale úroc skoda??
byli jsame v jednom baraku,otevreny okna,stacilo zavolat leniiii
26. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně.... já to chápu... já to brala z pohledu kybych byla oma třeba sama... nebo tak... já jsem unavená... jestli se mi podaří odtrhnout od televize jdu spát
26. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek