• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
nikdyb ych dite neenchala samotne na zahrade,ani kdyby sla zamknout
26. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, včera jsem malému dala kaši ve flašce a spal od deseti do jedné a potom do rána se mnou protože jsem usla při kojení..
27. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
he... my tedka poslední dobou se budíme kolem půlnoci a půl čtvrtý a spíme do půl osmé :slight_smile: .... a já koupila novou kašičku od hami... a myslim, že u ní zůstanu jestli neobjevim nákou jinou.... nehrudkuje... stačí jí mín dát do tý vydy aby to zhoustlo a tak :slight_smile:... a Jonáškovi chutná :slight_smile:
27. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupuji rýžovou od hippu, ta je bez cukru a přidám do ní rýžovou z dm ta je sladká až moc...a potom tam dám přesnídávku
27. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak raak jsem se pokoušela bez úspěchu vyfotit ty dásničky... nejde to strašně se brání... ale mě nateklý fakt nepřídou... to spíš ty horní, ale to nevim jestli neni normální.... že je jako hodně široká... ale když mu jezdim rukou po dásničkách tak třeba bouli najdu na místě kde rostou stoličky... ale jinak mi to nepříde.... ale slintá o stošest teda....
27. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka však, jo, užívej si toho balzámu :grinning: a vydržíme všechno, pak na to budeme ještě s láskou vzpomínat, až v pubertě nám bude akorát ždímat peněženku :grinning: holky, dneska nevím co se mu vstalo, vstávali jsme 2 krát za noc super, a hajali do 9 :slight_smile: asi si řekl, že tu nemá moc dobrou vizitku :grinning: tak se chtěl polepšit
27. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jdu jen rozloucit.
27. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek ahoj a měj se....

@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: .. o je dobře :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dáváte už smetanový jogurty?
27. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim co je smetanovej jogurt.... já sem tedka začla dávat takovou tu svačinku od 8 měsíců....
27. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 také dávám tu jogurt,svačinku, no ale nic moc, sní dvě lžičky a nazdar bazar,a já zrovna taky nejsem moc jogurtová, takže kdo to má dojídat, ale chci mi koupit floriana, jak bude v akci, chocenák mě přijde takový dost kyselý, ještě zkusím sladkou aktivii
27. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky jogurtová nejsem ale malej si na tom šmakuje,má rád třeba toho floriana nebo krajanku ale kupuju a jiný záleží co zrovna je
27. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já dávám bílou aktivii....sní jí i samotnou,ale jelikož taky nejsem jogurtová tak jí tam vždycky přimíchám ovoce nebo přesnídávku,někdy i piškoty.....nebudu jí trápit samotným bílím jogurtem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @zdenka33 to jo, ssamotný bílí jogurt je pěkný očistec co?? :grinning:
27. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já dávám bílej smetanovej a do toho ovoce jaký mám..má to hrozně rád a sní toho docela hodně... :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to ovoce mixujete?
27. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no buď mixuju, nebo namačkám vidličkou. Už jsem dávala i jahodovou marmeládu(domácí) a jak mu to šmakovalo :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska koupila mrkev a jablka tak si udělaám mrkvovej salát a musim si vzpomenout že chci odeprat trochu taky prdolovi :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači a zuby zatím nic?? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a co tak nejčastěji dáváš, já pořád motám jablka, banány on nemusí, jahody se u nás nekonali,a broskev a merunky nevím?
27. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak my zase jedeme v banánech, ty má hodně rád a pak jablka, jahody, meruňky, broskve, nebo borůvky z přesnídávky, taky už zkoušel meloun, hrušky...
27. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
@miska73 , jak ráni snídáte, já kojím a pak ještě přesnídávku, nemám vynechat to kojení a dát rovnou jídlo?
27. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ale prosimtě.... ty vyrostou až bude velkej :grinning: :grinning: :grinning: .... já už s nima nák nepočítám.. ale doufám, že se klubou... a že tu srajdu má z toho.... a že zachvíli bude venku.... ale už na ně čekáme sakra dlouho....
27. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:u nás to saméééé zuby taky nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jinak ovoce jakékoliv.....někdy nastrouhám,někdy namačkám...podle toho jaké ovoce.Joooo a jahody už jsem taky dala....a nic,žádná kopřivka se nekonala...takže super!Už jí zkouším dávat kousky aby si zvykala.Už nic nemixujiI když nemá zuby tak to perfektně zblajzne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my dneska taky mooooc hezky spinkali :dizzy_face: byl přitulenej úplně ke mě a tak jsme hajali až do rána :dizzy_face: :dizzy_face: ani nelozil,tak jsme se krááásně vydadali do růžova!!
my máme moc rádi jogurty,střídám je,má rád ty jogurtový svačinky,ty sní 2 naráz,je to ale dost drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Activii dáváme ,ale je moc tekutá...on jí tu obyč bílou,no a pak nejradši mám Holandiu bílou ,do tý mu dávám přesnídávku :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura taky dáváme kaše Hami,zatím jen rýžové s příchutí a jsem s nima spokojena a hlavně Kubíčkovi chutnají moooc :slight_smile: Jak jste dopadli u dr???
27. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslim, že se nám to asi klube... nateklý mi to sice nepříde a třeba se klube úplně něco jinýho než spodní 1čky ale dneska zase měl záchvat a nešel uklidnit a to mi odpoledne občas dělá, ale když ho dám do židle tak se normálně nají... dneska neeee.... no a taky jsem mu chtěla dát ten mrkvičkovej salát, ale mám úplně debilní mixér... bych to mixovala tak dvacet let... tak jsem mu to zkusila dát... a neee byly to moc velký kousky....
27. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Adam baští bílou Holandii, bez ničeho a moc mu chutná. Akorát manžel, když ho tím krmí, vypadá, že to dlouho nevydrží :grinning: Ten bílý jogurt nezvládá. Z ovoce teď dávám meruňky, zrají nám na zahradě, tak trhám rovnou z balkonu. Taky mu jedou banány a jabka, škoda, že už nejsou jahody, to mu taky chutnalo. Akorát meloun plival.
Mě nakonec asi čeká ve čtvrtek vytrhnutí té osmičky, co mě teď zlobí, akorát že neroste rovně, ale leží, takže ji mám vrostlou úplně u tváře, tak jsem zvědavá. Prý pokud to nepůjde ambulantně, tak operace. Začíná mi být nějak blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuším, že porod vedle toho byla procházka růžovým sadem.
27. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek