• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
lenkar1: zkoušela si na tu hlavičku imazol??? ten nám pomohl za tejden to bylo pryč... ted to má teda zase trochu ale to bude pryč raz dva.... sprut je jako, že najednou hrozně rychle vyroste a chce víc jíst, nebo aspon tak jsem to pochopila... jinak mě nic neteče ten asi má hlad a nechce flašku a nechce a co ted :cry: ....
3. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampusik77 - si muzem podat ruce, my dneska cely den rveme taky - nevim co se stalo, ale mala nechce spat v kocarku ani v postylce - jakmile ji polozim, tak je rev a dneska teda cely den.napadlo me jestli ona nahodou uz v kocarku nechce videt, proste nalezacky ani omylem. Kdy je vhodny cas jit do sportaku? zatim sedi jen s oporou, takze to este nema vyznam. Jinak my vlastne nicim nemazem, koupeme v Delfinkovi od Eone a to nam staci, akorat budu muset koupit nejaky krem proti slunicku. Kdyz je zle tak mame jeste z porodnice Infadolan a ten je teda na vsecko :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura. ty se asi hodně trápíš,že má hlad???Jak vůbec víš kolik toho od tebe vytáhne?????
pampusik snad to vzládnete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám s Johnsonem taky ty nejhorší zkušenosti u dcery.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Olejíčky by se neměly moc dávat, protože naopak vysoušejí kůži. Já přidávám do koupele Weledu, jen malinko a občas použijeme Excipial, nebo Leciderm na namazání (Leciderm je hydratační, takže suchou kůži okamžitě zvláční a je po problému)
pampu - nás ty zuby taky teď trápí :frowning2: , ale jí pořád jak protrženej :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty žlutý šupinky na hlavičce, když se mu začnou dělat, tak mu je normálně oddělám a je to. Ale moc se mu to nedělá :wink:
3. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem zkoušela sporták a malé se to vůbec nelíbilo :angry: :angry: :angry: Sedět ještě neumí,to mi klouzala dolu,takže pomalu ležela :grinning: :grinning: :grinning: Takže mi ještě budeme brouzdat s kočárkem!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že nevim... ale když mám plno tak nepije víc než deset minut a pak nechce tři až čtyři hodiny... dneska chtěl po dvou a pije dlouho a mě příde, že se nemá moc čeho napít... ono to teče ale malinko.... taky mi příde, že zhubnul... měl čtyři brady a pod krk jsem se mu vůbec nedostala... tedka má brady jenom dvě a už mu to ten krk můžu v pohodě umejt... mrkev došla... a UM ne a ne... uvidimjak se ude budit v noci... dneska se budil po třech hodinách
3. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala ty šupinky měla jen 2x a vždycky jsem použila ten jejich kartáč na vlásky vyčesala jsem ty šupinky a pak promazala olejíčkem
3. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jáuž sporták musim dát pže mě se do kočáru už nevejde má tam chudák skrčený nožičky... ale zatim ho nechám jenom ležmo až půjdem k doktorce tak se jí zeptám jestli už mu to můžu přizvednout dyštak
3. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacamura, vím, že to zní nelidsky, ale až bude mít opravdu hlad, vypije, co bude. Mně to Adam udělal někdy ve dvou měsících, nejedl přes den přes deset hodin. Volala jsem doktorce, říkala, že to děti někdy mají a že pokud nevypadá, že mu něco je, tak až bude mít hlad, rád si vezme.
Z kosmetiky používáme od začátku Weledu na koupání a na zadeček (dala jsem na kamarádky, které ji na děti používaly a všechny do jedné potvrdily, že stojí za to) a pokožku Adamovi závidím i já. Zatím zaklepat žádné reakce, stroupky, pupínky, fleky, prostě paráda. Za to já bych se mohla vrátit na základku :sunglasses:
3. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada taky někdy pije jen 5minut a někdy chce být u prsa třeba půl hodky.Vždycky je to jiný.Neřeším to.....
3. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím kolik Adam vypije, nikdy jsem ho nepřevažovala a neřešila to. Někdy pije deset minut, někdy je za dvě minuty hotovej....
3. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pim pim,takhle jsem ji tam tet našla :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Filip usnul před 8 a zaím spí,tak jdu taky hajat.Jinak my mažeme Bubchenem jeden den a druhý den Sebamedem hydratačním a pokožku má perfektní.Jsem zvědavá,jak to budeme mít v noci a zítra,ale snad to nebude tak zlé jak dneska,by mě piclo.Takže všem přeju dobrou noc a hlavně klidnou.
Jo a kacamura-mě malý pije tak 10-15min.jak kdy a jí až po 4 hod.A dneska měl i žízeňa vypil mi 150ml čajíku za celý den-to je rekord,ale bylo fakt dost dusno.
3. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu lahvičku nechci rvát násilím... asi to budu zkoušet odpoledne když nebude unavenej a bude mít dobrou náladu... mě tedka hrozně znervoznuje, že prostě nevim kolik pije a kolik vypil, UM je drahý a náročnější na přípravu, ale zas víš kolik pije a vypije a jestli pláče, že má hlad nebo chce něco jiného... já to večer většinou svádim na hlad ale je možný, že se chce uklidnit u prsa nebo se zlobí, že nemůže usnout.... ale jinak je to moc hodnej brouček... nechci vidět jak to bude vypadat až mu polezou ty zuby... je to chlap a chlapi prdlajs vydržej takže si myslim, že i růst zoubků snášej hůř než holky... zdenka: jonášek spí tedka furt odkopanej tak ho pak přikrejvám aspon plínkou (má holé nožičky) a peřinku má pod sebou tak se bojim abych ho nevzbudila kdž jí z pod něj budu vyndavat... máme v bytě hrozný vedro a vyvětrat to skoro nejde... nechci tam na něj tolik otvírat okno když je věčně odkopanej... a ty už dáváš polštářek??? já slyšela, že by ho do roka mít neměli.. tak je zatim na druhé straně postýlky a čeká na využití :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ránko

my se chystáme na plavani

polstarek jsem dala starsakovi myslim kolem roka,jezdime uz asi 3 tydny v peg peregach,mala v hlubokem rvala jak pardal a nechtela tam byt, ted je klidek
4. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky polštářek má kuli rýmě aby se ji lépe dejchalo.Až to přejde tak půjde polštářek zase do roho postílky k míšanům!!!!! :grinning:
4. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo tak u rýmy jsem ji pokladala na muj velky,aby byla poradne ze sikma.a nebo podlozila cele nohy postylky za hlavickou
4. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Romča hajá na poštářku už asi měsíc, prože bez něj nezaspí.Dneska spala celou noc. akorad se ve čtyři vzbudila na jídlo.
4. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka: jo aháááá.... Jonášek se budí po třech hodinách v noci, ale spali sme do osmi :grinning: ... tedka si bude dlouho hrát a předpokládám, že takkolem jedenácté půjde zase hají :grinning: :grinning: ... sem včera po dlouhé době vzala byt vysavačem (předtim neluxoval a nevěděla jsem proč, pak jsem na to přišla) a po chlupech od psa ani památky :slight_smile: ... ale, že toho bylo.... :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to já se taky musím pochlubit už asi týden malá spinká od 8 večer do 4-5 ráno.Ale je to jen kůli tomu,že už nespinkám s malou a spí s ní tatínek!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka - tiše závidím.....malej dneska vstal ve tři a rozhodl se, že už to stačí, řehtal se, kulil na mě očička a když jsem ho uspávala, tak ze sebe sundával peřinu, chytil dudáček a mrsknul ho přes celej pokoj a dával mi najevo, že jako neee, spinkat rozhodně neee :sweat_smile: :sweat_smile:
teď chrní jak štěně....a já už nezaberu....chjo... :cry:
4. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spali od desíti do dvou, pak do čtyř a pak až do půl deváté takže celkem pohodička
4. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večery máme tet pohodový,ale zase bojujeme s uspáváním přes den.Nejde nám to.....nebo spíš mě.Ada byla totiž naučená na kočárek 3x denně :frowning2: A tet neví jak usnout :unamused: Takže bojuje!!!Holky jak uspáváte přes den.
4. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-u nás to bylo přes den taky o ničem a zvyknul si na ruce,ale teď už usíná sám v postýlce a tak do 10 minut spí.Sice se kapku vzteká,ale ví,že je mu to prd platné,tak to vzdá.
4. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes den jsem dřív uspávala u prsa, teď už neteče takže ho položím k nám do postele, otočím ho na bok, lehnu si k němu a dělám mu ššššššššššššššš do ouška....do pěti minut je po něm. Ale podmínka je aby se mu chtělo spát jinak je to marný :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snažím vychytat tu správnou chvíli, když začne být ospalej. Dám do postýlky, do ruky mu dám plínu, on se k ní přitulí a chrní hned. Přes den problémy nemám, na postýlku je zvyklej, mám záda v háji, tak se snažím chovat co nejmíň...spíš při hraní a mazlení, než při uspávání
4. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už spinká.....konečně!!!!Zkoušela jsem to jak lin18 a trvalo nám to 20min...no na poprvé to docela jde!!! :wink:
4. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda přez den takky dám do postýlky dám mu plínu (poslední dobou musim i hračku) chvíli si hraje nebo se vzteká (i půl hodiny) a pak usne, ale musí bejt unavenej jinak nemám šanci... taky už chovám vpodstatě jenom když si hrajem jinak moc ne taky už mě bolely záda
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma z vanicek...

usinani mame v pohode. jen pres den to ma tedk nejaky rozhozeny,spi mi i 4x za den,ale sotva po pul hodince.musime to vypilovat na dve delsi spani at reba jedno kratky.

a v noci nevim od kdy do kdy spi.ona jak se zacne mrvit,tak ji strcim flasku,a jsem u toho v polospanku.
4. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek