• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no on usíná sám v pohodě... tohle dělá jenom občas, ale stojí to za to... a když jsem u něj tak kolikrát brečí i víc... tak nevim... ale dnska jsem byla trpělivá... jindy se u toho hrozně vztekám... já furt skoumám ty zuby... a skoro se bojim jestli mu nakonc nerostou třeba stoličky páš tam na konci má takový hrbolky, ale to asi taky jenom blbnu.... fakt nevim... já už ci aby měl ty zoubky ....
28. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam tohle taky nedělá. máme asi velký štěstí, ale dáme do postýlky, lehne na bok, zavře oči a spí....díky bohu... :grinning:
28. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to -matýsek dělal jen co byli horka, tedka nám stačí prsiko a maminka, jinak pokud měli děti v práci hysterák, například matek kuřaček,tak jsme je otřeli vlhkou žínkou, na někoho to zabralo, pak chování, a šlo to, oni za svoje matky nemohli, chudinky
28. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý spí...ted mi spí přes den třikrát, ale ne moc dlouho když s ním nespím
28. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, holky, ted se mi adelka brutalne poblila pri kojeni-myslela jsem, ze rve kvuli tem zubum, ale tlacilo ji brisko...tak ted mam konecne predstavu, kolik si ode mne vezme mlika-byly jsme durch obe dve i postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz se ji ulevilo, trochu si cucla a usnula :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se mi v noci pri tech vedrech zacala budit, tak se budi porad :unamused: Na 10 hodin spanku :frowning2: bez kojeni jen nostalgicky vzpominam :frowning2:
28. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nespali deset nikdy, jen 8 a taky jen vzpomínám :cry:
28. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta včerejší noc byla vyjímka...dneska zase klasicky...23, 3, 6....ach jo
Za chvilku jdeme k dr na 8 měsíční prohlídku...tak zas bude mít zohozenej režim...normálně dopoledne spí....
29. črc 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak u nás se dneska konal zázrak... spal od tý doby co ho přešel ten záchvat až do šesti do rána.... takže spal celou noc bez přestávky :slight_smile: ...
29. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska taky zlobily, 3krát za noc, z toho jednou jsem ho hodinu chovala, než usnul a šel do postýlky, no jo, musim vydržat, ještě rok a půl, teda podle toho jak budeme kojit
29. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska volali z práce,jestli nechci vzít nějakou službu u nás na JIP,sem řekla ,že jo :slight_smile: se těším jak malá holka :slight_smile: my dneska spali v pohodě,asi 2krát se mi vzbudil,takže dobrý :slight_smile: hlavičku máme 45 cm a zuby nemáme....
29. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky klasika....22 usnul, a budil se 23, 1,2, 4...spal do 8...to měl večer kaši....teď tady jezdí po obýváku s krabicí od bot
29. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš si hází po zemi míčky a kroužky :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr téda, to máš fajn, se odreaguješ :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my měli v 6 měsících obvod hlavy 44.... tedka fakt nevim... musim se nák probrat a začít uklízet... včera jsem se naprdla a v obejváku udělala pořádek :slight_smile:... tak dneska musim pokračovat... to manžel přišel a nevěřil svejm očím když to viděl :grinning:
29. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou kontrolu...váha 10,16 kg!!! měří 73 cm a obvod hlavy 45 cm. hrozně se divil, že ještě nemáme zuby, to že neleze je prý v pohodě...prý to přijde samo. A v noci se prý budí proto, že mu nedávám kaši...ale vy většinou dáváte, ne?...a stejně se budí...Já nevím...on je dost těžkej a kaše je zase cukr a navíc má pořád zácpu tak ho nechci ucpat úplně....
29. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin zkus tu rýžovou od hippu ta není sladká vůbec, proti těm ostatním..dávám do ní trochu přesnídávky. u někoho to na spánek zabere u nás se zázrak nekonal
29. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já vím, že jsem to zkoušela cca v 5. měsíci a mám pocit, že se budil ještě častěji...asi spíš žízní. On ten doktor zaskakoval za naši doktorku a je důchodového věku a dřív prostě bez kaše ani ránu...stejně tak se mě ptal jestli dávám "polívečky" :grinning:
29. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý mi nechce jíst příkrmy ani přesnídávky ach jo
29. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak Adam by zase jedl pořád a cokoliv :slight_smile:

@lin18 máte krásnou váhu!! Pořádný chlapák!! :slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 a všechno nejlepší k 8. měsíci kubíčkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaši občas dám, aby měl změnu, ale spí snad hůř než když mu dám ovocnou přesnídávku, jako žádný zázrak :frowning2:
29. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox měla jsem stejnej pocit po kaši...myslela jsem si, že ho třeba pak bolí břicho, spí po ní prostě hůř... Měli jsme Nutrilonovou a tak jsem koupila od Hami, ale je to stejný, tak nevím. Doktor mi říkal, že jí mám dávat aspoň 2x týdně...
29. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak tvůj Kubík předehnal mýho Kubíka :grinning: :grinning: :grinning: my jsme 10kg neměli!!Já kaši dávám jen někdy,ale že by potom spal líp ,tak to určitě ne... :frowning2:
29. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak mě Mudra řekla, že záleží na mě co mu budu dávat, že pokud se mi zdá, že nyevyhovuje, tak ji dávat nemusím, stím Nutrilonem, to nás strašně bolelo břicho, tedka máme Hami, no kroutí se ale ve srovnání s N.je to lepší
29. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý by jen pil jinak moc nesní a to byly doby co snědl co mohl..
29. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox však jo, prdím na to, občas jí dám a jinak jí to co mu chutná a spí pak dobře... :wink:
29. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já bych byla také moc ráda, kdyby spal dobře, když už nespí ve dne tak at v noci, zase jsme porouchaní :frowning2: no mě někdo říct at si pořídíme další dítko, tak by mě akorát namíchl, mám obavy, že Matýsek bude jedináček :slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Kubík by byl taky jedináček,kdyby byl první :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
si to nechali na potom, u nás je první, tak pokud bude chtít někdy sourozence, tak bude muset odčinit skutky :grinning:
29. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek