• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox :grinning: :grinning: Já taky čekám u našich srarších hochů....a ono nic................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to si musím dát bacha a nenechat se napálit :grinning:
29. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ale holčičku,to by jsi si dala říct,ne?? :wink:
29. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no, s mím štěstím by to byl kluk, tak si nechám zajít chut :grinning:
29. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky jsem chtěla moooc holčičku :dizzy_face: sem si říkala,že to musí vyjít na potřetí,ne??a misto Katušky máme kubika :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no tak to máte hezké, člověk doufá, ale holt si kluci řekli, že brácha bude lepčí, sousedka z baráku od babičky pořád dělali holčičku a výsledkem jsou 4 kluci :grinning: , kluci mají také co do sebe, jen kdyby byli méně náročnější, zat to tu na mě vříská, ach jo, já snad také půjdu do práce
29. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox mi sama naše náměstkyně řekla,že si můžu vybrat,kdy chci jít do práce...pro začátek si beru noční :wink: uvidím jak to budou doma zvládat hoši :confused:
29. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Děkuju i za Kubíka :wink:

@ktr no děs ta váha....ale dr nic neříkal, prý je Kuba pevnej a má to dobře rozložený, tlustej prej není. No ale když sedí tak má pěknej pupek...jak kdyby pil každej den tři točený :grinning: :grinning:

Jen midělá starosti jiná věc...má na nožce takovou bílou skvrnku...už asi půl roku a doktor říkal, že by to mohlo bejt vitiligo...ach jo :frowning2:
29. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a další dítě nikdy...to bych napřed musela trpět amnézií.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 kuba právě zlikvidoval poslední zvířátko na zdi....ted už tam má jen oloupanou omitku :frowning2: :frowning2: chudák krab už má utržený nohy :frowning2:
29. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 třeba to je jen nějaký znamínko...u takhle malýho dítěte to není až tak obvyklý...nebo to máte v rodině??
29. črc 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a malej už docela chápe,že ne je nesmíš :slight_smile: většinou se zarazí ,podívá se na mě a nechá to být
29. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi máme dneska den D.Tomášek je vzhůru už od pěti od rána a za celý den toho zatím moc nenaspal,před chvílí snědl skoro dvě krajanky tak snad bude chvíli spát.A toho staršího,Stáníka,včera nejspíš něco štíplo a do rána mu oteklo ucho,teď vypadá jako slon s jedním uchem.Přikládám i fotku :grinning:
29. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 co to je vitiligo???
já taky furt přemejšlim jestli si druhý pořídim... ten začátek byl fakt utrpení a nevim jak bych to zmákla ještě s jednim dítětem...
jinak Jonášek dneska srajdu neměl, ale kadil jednou a to hovno bylo zelený... nevim co to znamená, le včera se mě doktorka ptala jestli je nemá zelený.... když ono to má pokaždý jinou barvu podle toho co jedl... jenže ted nic zelenýho nejedl tak jestli to má kvůli tomu prášku proti průjmu???
29. črc 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 teda chudáček! To je sloní ucho!! Petrušku dnes popíchala mrcha vosa, vlítla jí pod triko a píchala a píchala a neteř dostala jebanec včera do ruky :confounded: , a to tady vosy vůbec nejsou...mamka tu má včely, ale ty si nás nevšímaj..
29. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no jo ale jeho včela nebo vosa nejspíš neštípla protože to by řval,koukala jsem ale že za uchem má asi dva štípance a jak tam má studený obklad tak mu z toho teče taková vodička,tak nevím snad to bude v pohodě
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 hmm...tak asi komár, nebo něco takovýho.. :unamused:
29. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já oteču když mě píchne komár, ale jen některý mívala jsem to i týden, jednou kotník to jsem nemohla chodit a podruhé oko to jsem neviděla...
29. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73
v rodině to nemáme nikdo...ale prej je to dědičný jen ze 40%. No nevím...mám to sledovat jestli se to nezvětšuje, ale nechce se mi to nechat jen tak, prý čím dřív se začne s léčbou tak tím je to účinnější.

Kac...to je ztráta pigmentu postupně se to rozšiřuje...ty lidi pak mají bílý fleky na rukách, těle, někdy i obličeji. :frowning2:

jajik...týýý jo...to vypadá fakt děsně

ktr...jak se mu to podařilo otrhat? On už stojí?
29. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý se na ne a nesmíš zarazí a potom začne smát takže účinek žádný....už jsem ho plácla přes ruku když tahal kabel a taky se nechápavě díval a smál...nebo když otvírá šuplík a skřípne si ruku chvíli řve a za chvíli to zkouší znovu...
29. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ouško fakt nevypadá pěkně.... čim se to těm malejm dětem maže???
lin no to by nebylo hezký :frowning2: ... ale bála jsem se aby to nebylo něco horšího... já jak mám atopák tak na některejch místech taky moc pigmentu nemám.... když se to začne opalovat hnedka po tom jak to zmizí nebo když to mizí tak to vypadá hrozně.... a do ted mám někde pozůstatky... a ono se to teda dá nějak zmírnit??? nebo úplně vyléčit???
já když jonášovi řeknu, že něco nesmí tak se mi vysměje....
29. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo, to u nás jde taky, jít do práce kdy chci, a na jakýkoliúvazek, ale ještě kojím, tak pro mě konečná, je to moje první dítko, tak se mu budeme věnovat, a uvidím jak se holky ozvou, pokud budou potřebovat tak půjdu, a pokud nebudeme potřebovat penízky, tak bych šla třeba ve 2,5letech
29. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste nějak hrrrrr do práce holky..... mě se ani nechce... jsem ráda s malým doma.. i když mezi lidi občas ráda zajdu.... ale do práce semi teda neece.... chci si udělat živnosták a pracovat doma a nebo externě pro někoho...
29. črc 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro mě byla práce jediný kontakt s lidmi, ale při představě, že se tam zase člověk bude dřít, a doktoři mě buzerovat, od září budeme chodit na baby cvíčo, tak třeba to bude Matýska bavit, jsem sním také ráda, ale když na mě ve dne v noci držkuje, tak bych nejraději prchla :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no ono se to právě věkem spíš zhoršuje, léčit se to nedá jen zmírnit aby se to nešířilo tak rychle. Skvrny od ekzému mám taky ale tohle je něco jinýho....
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.indiandermatology.org/images-1/Fig26.jpg/image_preview&imgrefurl=http://www.indiandermatology.org/images-1/Fig26.jpg/view&usg=__GnnglXMUtonUezeeCCuKJ6jg2UU=&h=275&w=400&sz=37&hl=cs&start=21&tbnid=7qO_Nra19fIT0M:&tbnh=124&tbnw=159&prev=/images%3Fq%3Dvitiligo%26hl%3Dcs%26biw%3D1308%26bih%3D560%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C420&itbs=1&iact=hc&vpx=519&vpy=131&dur=16&hovh=186&hovw=271&tx=170&ty=120&ei=esFRTKP7DZX9sQa2rKzYAQ&page=2&ndsp=23&ved=1t:429,r:3,s:21&biw=1308&bih=560

na ne Kuba reaguje stejně jako Martínek od @pett ...chvilku se zarazí a pak se začne smát...když ho plácnu přes ruku tak se chechtá jak blázen a chce ještě :D

Mně se do práce taky nechce...teda chtělo by se mi, ale když si představím, že bych přišla domů a ještě lítala kolem malýho tak bych byla asi úplně vyřízená. A i když jsem měla peněz hodně tak pokud bych musela platit chůvu na celej den tak bych měla měsíčně jen o pár tisíc víc než mám na rodičáku....
29. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to ošklivý... pár lidí sem s tim viděla, ale tak hrozný jako na týhle fotce to nikdo z nich neměl...
jinak Jonáš se mi taky hrozně směje když ho plácnu přez ruku... strašná sranda je to.. a pak mi to ještě musí oplatit :grinning: .... nevim jestli teda chápe co to to NE znamená a nebo jestli to chápe a prostě je mu to jedno...
práce nenenenenene....... nechci tam.... líbí se mi představa vlastní pracovní doby... toho, že nademnou nedohlíží žádnej šéf a tak.... jako kolikrát sme v práci seděli a dělali sme hov.... páč nebylo co dělat a venku hezky.... to pakjednoho naštve.... tak jsem si pak řikala, jestli by šéf nechtěl abych tam jako pracovala na živnosták (měla bych volnější prac dobu) a nemusela bych tam sedět jak trubka když nic neni a zase bych byla placená od párce a ne od hodiny a on by za ě nemusel platit.... nevim pro koho by to byla výhoda... ale kdyby mi slušně zaplatil práci tak si myslim, že bych měla víc než jsem tam měla.... s tim, že bych si hold musela dávat měsíčně nějaký to zdravotní a asi i sociální
29. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to mi hned všichni vymluvili at s tim za nim vůbec nechodim... že by mě s tim vyhodi, že nikoho na živnosták nechce.... jenom nechápu proč
29. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no ona to taky není kdovíjaká paráda děla na ŽL. Musíš platit zdravotní, sociální, někoho kdo ti udělá daně, daně a přitom nemáš žádnou jistou práci. Když budeš nemocná dostaneš cca 20 Kč na den a ještě tě můžou kontrolovat z finančáku. Navíc ti nemůže jeden člověk dávat práci při které by tě mohl zaměstnat...to je schwarz systém a to je trestný....
29. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, tady se ta pracovní debata pěkně ujala :slight_smile: já dělám ve zdravotnictví, tam snad ani nemá spěchat, práce byla,je a bude :grinning:
29. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek