• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@kacamura možná jsem to někde přehlídla, ale co máš za školu? Nebo co je tvůj obor? Dneska se pustit do podnikání chce docela odvahu.... Neřeknu, když je někdo pracháč a má prachy do základu... Já jsem ráda, že jsem zaměstnanec a s tím co vvydělám jsem spokojená a jsem u jednoho zaměstnavatele už 19 let (to je hrůza jak to utíká!!)
30. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík nám začal tancovat :grinning: :grinning: :grinning: řeknu tany,tany a on začne hopsat :grinning:
nehty stříhám,když spinká
@pett7 botičky jsme koupili,takový roztomilý tenisečky maskovaci..ale Kubík je nechce :confounded: neví co s tím na nožkách :confused: tak stojí v botníku a malej chodí v ponožkách
30. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr a kde jste kupovali a za kolik??
30. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak bráchanec se už přesunul k našim :slight_smile: Koupili Filipovi chodítko a malucha to mooooc baví.
@kacamura teda já jsem účetní a vím přesně jaké odvody zaměstnavatel dělá a tak.Já bych prostě do toho nešla.U nás v ČR to pro malé podnikatele není moc dobré.Já bych chtěla mít stálou práci a příjem a pak něco dělat k tomu.Jsem ten typ,že potřebuju mít jistotu,asi je to i tí,že už mám přes 30 a mám ráda svou jistotu.Ale klidně to zkus,jsi mladá a můžeš mít štěstí.A rozhodně ti to i přeju.Já jsem spíše srab na tyto věci.

Botky už budu kupovat ve spec.obchodě,máme tu kousek ty se žirafou a ty si chválí.
30. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími:slight_smile:

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?ix=655

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:grinning:
30. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vystudovaný propagační výtvarnictví (jako střední... chtělo by to ještě něco k tomu, ale zatim se budu samoučit doma.... problém je že s touhle školou můžeš dělat málo věcí.... bud jí na vejšku a tam se zdokonalovat v oborech který dosud člověk studoval a nebo dělat grafiku.... nebo jít prodávat do krámu páč prostě nic jinýho tě v týhle škole krom umění nenaučej, ale byla to super škola nestěžuju si.... grafika mě baví a je to to co bych ráda do budoucna dělala... ted de o to jestli se uchytim... zkusit to můžu a taky to udělám... když se nepovede můžu hledat ... navíc manžovi se začíná dařit (trochu) tak by se snad nic nestalo kdyby mi to prostě nevyšlo a já byla chvilku bez práce....
jinak jsem musela Jonáškovi koupit kašičku mrkev s rýží od nestlé a hádejte co on jí nejí :angry: ... ale dneska byl unavenej spal jenom jdnou přez den.... tak to zkusim ještě zejtra jestli když bude třeba mín unavenej, tak jí třeba sní.... tak dostal mlíko na noc no :frowning2: ... to bude furt vzhůru....
30. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím jestli už mám kupovat boty, nebo jen nějaké capáčky do kočáru...chlapovi strašně vadí, že nemá boty...stejně to na té noze nechce...
30. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že si asi před hodinkou Romes sama sedla. Dneska samé pozitivní věci :grinning:
30. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@ktr promin manžel měl tento týden dovču tak jsem tady moc nebyla :frowning2:
@pett7 capáčky už máme asi od půl roku.....Adrianka si na ně pěkně zvykla,ale když už neví co by tak jdou taky dolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,botičky budeme kupovat až se bude snažit o chození...takže zatím mámečásek,protože teprve objevila jakse sedíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jo a stříhání je u nás zatím v pohodě jak říkala miska taky jí zabavím nějakou hračkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli nechodící capáčky, jenže malý má valkou nohu takže jsou malé...
30. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem byly ve městě se podívat na golfky....horor co se líbilo mně tak manželovi néééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zbalím ségru a v útery vyrážím na výlet do Budějovic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky jsme měli už malé tak jsem koupila dneska většíííí :wink:
30. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to máš ty nechodící s měkou podrážkou
30. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jo jo víš má to jen do kočárku...jinak jí to nedávám...to víš doma radči na boso,aby se nohla plazit :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj Zdeni :slight_smile:
a jaký golfáče se ti líbí?
30. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 už chceš Martínkovi kupovat botičky???
30. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to chci taky do kočárku, doma je nepotřebuje i když začíná obcházek křeslo. v pondělí vyrazím do obchodu. v tescu jsem mu koupila takové pěkné s hlavou krávy 6-12m a už je má malé
30. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já jsem je koupila v Pompu za 75 Kč :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak co chalupářko jak si užíváte...já mám zítra hlídání a vyrážíme do města :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těším doufám jen že malá bude hodná :wink:
30. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my kupovali chicco liteway a jsme spokojený. Zvládli jsme s ním kameny v Chorvatsku a teď s ním jezdíme do lesa a to ne jen po cestičkách :slight_smile: a drží!! A je prostornej, lehkej a skladnej :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no užíváme...jen počasí je takový divný :unamused: , ještě tu týden zůstaneme :slight_smile: . My jedeme zítra do Polska na večeři na pstruhy mňam, mňam :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

@miska73 jůůůůů tak ty bych si taky dala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak boty zatím neřeším...do kočáru mi přijdou zbytečné akorát by mu to vadilo..stačí froté ponožky
u kočárů jsme se dneska taky pohádali...a pak znova u židliček...a teď jsem extra vzteklá protože už hodinu uspávám a furt je na kolínkách a povídá!!!
k nehtům pouštím televizi...sice se mu stříhání nelíbí ale už myslím ví, že to stejně udělám tak ani moc neprotestuje...
30. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a jakou barvičku jste si vybraly????Když jsem tam dala malou tak se jí mooooc líbil takže si myslím,že u nás taky vyhraje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 máme loňskou kolekci (tmavomodrooranžovou) a tak stály 2300...teda myslím... Ty letošní jsou dražší
30. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi vyrážíme na Gyros a pivčo.U nás totiž začínají Folkové prázdniny v Telči...takže si budeme užívat 14 dní....stánečků,pěkný hudby,dobrýho žrádílka....a hořké moku pivíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek