Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
miska73
30. črc 2010
@kacamura možná jsem to někde přehlídla, ale co máš za školu? Nebo co je tvůj obor? Dneska se pustit do podnikání chce docela odvahu.... Neřeknu, když je někdo pracháč a má prachy do základu... Já jsem ráda, že jsem zaměstnanec a s tím co vvydělám jsem spokojená a jsem u jednoho zaměstnavatele už 19 let (to je hrůza jak to utíká!!)
ktr
30. črc 2010
Kubík nám začal tancovat 😃 😃 😃 řeknu tany,tany a on začne hopsat 😃
nehty stříhám,když spinká
@pett7 botičky jsme koupili,takový roztomilý tenisečky maskovaci..ale Kubík je nechce :-S neví co s tím na nožkách =-) tak stojí v botníku a malej chodí v ponožkách
miska73
30. črc 2010
@ktr a kde jste kupovali a za kolik??
pampusik77
30. črc 2010
ahojky,tak bráchanec se už přesunul k našim 🙂 Koupili Filipovi chodítko a malucha to mooooc baví.
@kacamura teda já jsem účetní a vím přesně jaké odvody zaměstnavatel dělá a tak.Já bych prostě do toho nešla.U nás v ČR to pro malé podnikatele není moc dobré.Já bych chtěla mít stálou práci a příjem a pak něco dělat k tomu.Jsem ten typ,že potřebuju mít jistotu,asi je to i tí,že už mám přes 30 a mám ráda svou jistotu.Ale klidně to zkus,jsi mladá a můžeš mít štěstí.A rozhodně ti to i přeju.Já jsem spíše srab na tyto věci.

Botky už budu kupovat ve spec.obchodě,máme tu kousek ty se žirafou a ty si chválí.
anelka001
30. črc 2010
Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími🙂

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?...

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😃
kacamura
30. črc 2010
já mám vystudovaný propagační výtvarnictví (jako střední... chtělo by to ještě něco k tomu, ale zatim se budu samoučit doma.... problém je že s touhle školou můžeš dělat málo věcí.... bud jí na vejšku a tam se zdokonalovat v oborech který dosud člověk studoval a nebo dělat grafiku.... nebo jít prodávat do krámu páč prostě nic jinýho tě v týhle škole krom umění nenaučej, ale byla to super škola nestěžuju si.... grafika mě baví a je to to co bych ráda do budoucna dělala... ted de o to jestli se uchytim... zkusit to můžu a taky to udělám... když se nepovede můžu hledat ... navíc manžovi se začíná dařit (trochu) tak by se snad nic nestalo kdyby mi to prostě nevyšlo a já byla chvilku bez práce....
jinak jsem musela Jonáškovi koupit kašičku mrkev s rýží od nestlé a hádejte co on jí nejí ]-( ... ale dneska byl unavenej spal jenom jdnou přez den.... tak to zkusim ještě zejtra jestli když bude třeba mín unavenej, tak jí třeba sní.... tak dostal mlíko na noc no 😞 ... to bude furt vzhůru....
pampusik77
30. črc 2010
pett7
30. črc 2010
já nevím jestli už mám kupovat boty, nebo jen nějaké capáčky do kočáru...chlapovi strašně vadí, že nemá boty...stejně to na té noze nechce...
terezka87
30. črc 2010
Tak hlásím že si asi před hodinkou Romes sama sedla. Dneska samé pozitivní věci 😃
zdenka33
30. črc 2010
Ahojky holky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@ktr promin manžel měl tento týden dovču tak jsem tady moc nebyla 😞
@pett7 capáčky už máme asi od půl roku.....Adrianka si na ně pěkně zvykla,ale když už neví co by tak jdou taky dolů 😃 😃 😃 😃 😃 ,botičky budeme kupovat až se bude snažit o chození...takže zatím mámečásek,protože teprve objevila jakse sedíííí :-p :-p :-p
zdenka33
30. črc 2010
@terezka87 super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jo a stříhání je u nás zatím v pohodě jak říkala miska taky jí zabavím nějakou hračkou 😃 😃 😃 😃 😃
pett7
30. črc 2010
my měli nechodící capáčky, jenže malý má valkou nohu takže jsou malé...
zdenka33
30. črc 2010
dneska jsem byly ve městě se podívat na golfky....horor co se líbilo mně tak manželovi néééé :-p :-p :-p :-p :-p :-p Takže zbalím ségru a v útery vyrážím na výlet do Budějovic 🙂 🙂 🙂 🙂
zdenka33
30. črc 2010
@pett7 taky jsme měli už malé tak jsem koupila dneska většíííí 😉
pett7
30. črc 2010
@zdenka33 to máš ty nechodící s měkou podrážkou
zdenka33
30. črc 2010
@pett7 jo jo víš má to jen do kočárku...jinak jí to nedávám...to víš doma radči na boso,aby se nohla plazit 😃 😃 😃
miska73
30. črc 2010
@zdenka33 ahoj Zdeni 🙂
a jaký golfáče se ti líbí?
zdenka33
30. črc 2010
@pett7 už chceš Martínkovi kupovat botičky???
zdenka33
30. črc 2010
@miska73 Ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pett7
30. črc 2010
já to chci taky do kočárku, doma je nepotřebuje i když začíná obcházek křeslo. v pondělí vyrazím do obchodu. v tescu jsem mu koupila takové pěkné s hlavou krávy 6-12m a už je má malé
zdenka33
30. črc 2010
@pett7 já jsem je koupila v Pompu za 75 Kč 🙂
zdenka33
30. črc 2010
@miska73 tak co chalupářko jak si užíváte...já mám zítra hlídání a vyrážíme do města 🙂 🙂 🙂 🙂 Už se těším doufám jen že malá bude hodná 😉
miska73
30. črc 2010
@zdenka33 my kupovali chicco liteway a jsme spokojený. Zvládli jsme s ním kameny v Chorvatsku a teď s ním jezdíme do lesa a to ne jen po cestičkách 🙂 a drží!! A je prostornej, lehkej a skladnej 🙂
miska73
30. črc 2010
@zdenka33 no užíváme...jen počasí je takový divný :-| , ještě tu týden zůstaneme 🙂 . My jedeme zítra do Polska na večeři na pstruhy mňam, mňam 😃 😃
zdenka33
30. črc 2010

@miska73 jůůůůů tak ty bych si taky dala... x-) x-) x-)
lin18
30. črc 2010
tak boty zatím neřeším...do kočáru mi přijdou zbytečné akorát by mu to vadilo..stačí froté ponožky
u kočárů jsme se dneska taky pohádali...a pak znova u židliček...a teď jsem extra vzteklá protože už hodinu uspávám a furt je na kolínkách a povídá!!!
k nehtům pouštím televizi...sice se mu stříhání nelíbí ale už myslím ví, že to stejně udělám tak ani moc neprotestuje...
zdenka33
30. črc 2010
@miska73 a jakou barvičku jste si vybraly????Když jsem tam dala malou tak se jí mooooc líbil takže si myslím,že u nás taky vyhraje 🙂 🙂 🙂
miska73
30. črc 2010
@zdenka33 máme loňskou kolekci (tmavomodrooranžovou) a tak stály 2300...teda myslím... Ty letošní jsou dražší
zdenka33
30. črc 2010
tak to mi vyrážíme na Gyros a pivčo.U nás totiž začínají Folkové prázdniny v Telči...takže si budeme užívat 14 dní....stánečků,pěkný hudby,dobrýho žrádílka....a hořké moku pivíčka 🙂 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli