• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 taky dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tet jsou v akci a dají se sehnat za 2800Kč takže to jdééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně,aby už byl doma...u nás je potíž jaká barvička ...ale to nějak pořešíme :wink: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodám dvě dvě celé balení a jedno rozdělané balení kaše od nestlé. Vyhrála jsem je a dneska sem chtěla dát malé na noc kaši a vůbec to nechtěla. Ztoho jednoho balení je jednou brané asi čtyři lžíce. Celé dám za 70 a to rozdělané zadara...
30. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nevíte jestli nejsou někde v akci Pamperky?????Už docházejííííí...jakou velikost plínek používáte??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Ahojky nesté nekupujeme :frowning2: ..má ráda Hami
30. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo, to jde a já byla z tý naší barvy nejdřív na rozpacích, ale zvykla jsem si a jsem spokojená a Adam taky :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 já dávám jen občas a od Hami, takže nééé :slight_smile:

@zdenka33 od pondělí mají v Lídlu v akci, my dáváme už 4 maxi
30. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodim to na bazar třeba se někdo ozve :slight_smile:
my zase hipp jím ho sama když ji nechce, teď celkově moc nejí
Romanka měla ráda sunarku, ale kaše už vůbec nechce. Nejradši loupák a chleba:slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 náš Adam se rohlíkem i chlebem dáví, ale hrozně ho chce :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
křupky nebo rohlík jí, ale jinak kojit kojit kojit....
30. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se dívím na mimibazar a narazila jsem na tyhle capačky, přijde mi to spíš jak boty http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30692021&tab=0 tak nevím jestli už nejít do něčeho takového..
30. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoja,pampersky jsem teď nikde v akci neviděla :frowning2: :frowning2: nám taky dochází.Vždy když dochází,tak není akce!!!!!!

@terezka87 my dáváme kaši z láhve a používám ty hotové tekuté a maluchovi moooc chutnají

@miska73 my jedeme chalupařit v neděli na týden,ale my tam budeme na samotě u lesa bez TV a PC,áme tam jen rádio-se taak těším

Zítra jdeme na kolaudačku a bude tam moc kaarádů a taky dětí,tak si to budeme užívat.Je výhoda,že kojím už tak málo a můžu si trošilinku dopřát
30. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naša jí všecko já jí dělám aj knedlu. :slight_smile: Jogurty má ráda no juráška a ostraváčka. Loupák jí všechno a krásně se snaží kousat :grinning:
30. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahojda :slight_smile: , ty mlíčka v krabičce už hotový nám taky moc chutnaj, hlavně od Nestlé :slight_smile:
@pett7 ty jsou pěkný, takový nějaký asi taky koupím :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad tu v obchodě na nějaké takové natrefím
30. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 šikovná holka :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo to jo
30. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 přesně něco takového budu kupovat,to jsou ty se žirafkou :wink:

Jo jinak holky jsem ostříhaná a jak jsem měla vlasy do půlky zad,tak teď mi nesahají ani po ramena :grinning: :grinning: :grinning: Zítra řeknu manžovi,ať mě fotne a šoupnu to sem :wink:
30. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 já dávám už taky všechno,maluch miluje kostíky svačinku,ostraváčka....včera prubnul i lasagne a mlaskal
30. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 hmm, tak velká změna, já jdu v půlce srpna, už vypadám jak příšera :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak dejte fotečku :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a hlavně mi dala spoustu barviček a ty vlasy jsou takové veselé :grinning: Filip zezačátku koukal,kdo to přišel domů,ale jak jsem promluvila,tak se začal smát a hned mi ty červené prameny chytal a posinkoval mě.Jsem byla úplně v prdeli :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 to jsou zlatíčka, Adámkovi stačí, když si rozpustím vlasy a prohlíží si mě, jestli jsem to fakt já :slight_smile: :slight_smile: . A pusinkuje mě, až mám někdy otištěný jeho zoubky na svým obličeji :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já když si rozpustím vlasy okamžitě se Romča sněma začne hrát :grinning:
30. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky čauvec, jdeme hrát žolíky a dáme vínečko :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to též balim tak dobrou :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampersky nám došly dneska taky...jinak my dáváme už 5ky. Téééda holky vám závidím, že vás miláčkové pusinkují, Kuba se ode mě odtahuje a maximálně mě chytne za nos nebo za pusu. A největší radost má když si uvazuju šátek na hlavu....to už ví, že půjdeme ven...doma nosím rozpuštěné nebo v gumičce.
Mně se žádný ty golfky v obchodě nelíbily...na všech jsem něco našla...většina se mi zdála málo hluboká a Kuba je velkej takže by mu za chvilku byly malý nebo by z nich klouzal. No a židličky...můj vybral plastovou...ty byly pěkný a velký ale já z nich mám strach aby se nepřevrátily a ty dřevěný byly všechny malý...jsem ho za ten půltík stěží narvala teď...za pár měsíců už by se tam nevešel...
30. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :wink:
30. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky hajat,dobrou
30. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek