• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 tak přeji příjemný večer :slight_smile: :slight_smile:
@terezka87
@terezka87 dobrouuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 dobrouuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky půjdu do hajan jen vysprchovat...a šupky hupky do postílky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda to je pátek...omladina na diskotékách a maminy v posteli... :grinning:
30. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zabrala do jedný hry.... ormálně to luštim jako křížovku ale tedka už to několik měsíců nemůžu nikde sehnat... tak jsem hrála na kompu a koukám jak ste se tu rozpovídaly...
já dávám 4 plínky ted jsem koupila první.... golfky budem kupovat až asi příští rok.... a na botičky taky nespěchám.... snažim se Joáška učit nový věci, ale moc se nedaří.... furt má všechno jenom v puse... tak doufám, že už mu konečně ylezou ty zuby a třeba přestane ty věci tolik žužlat.... taky se ho snažim naučit aby si uměl sednout sám ale vůbec semnou nespolupracuje a do lezení se mu taky nechce i když už by to zmáknul... tak jsem z toho tedka taková naměkko :(
jinak já jsem z nestlé tedka přešla na hami.... akorát ted má tu rýžovo mrkvovou ta je taky od estlé, ale nechce jí tak nevim .....
30. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ..dneska si Ada poprvé sedla...hned jí to začalo bavit a pořád to zkoušela :grinning: :grinning: :grinning: Jinak se netrap u nás zuby ještě taky nejsou....včera v noci jsem si myslela,že jí snad leze .....protože se pořád budila a moc brečela :frowning2: :frowning2: :frowning2: nebylo možný jí utěšit
30. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ručičky už si do pusinky moc nedáváááá....tak nevím....no prostě až vyleze tak si myslím,že si toho ani nevšimnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ten golfáč taky nehrotila docela dobř umí už i ve sporťáku jenže já jezdím všude autem a ten sporťák váží 20 kilo a to už fakt nezvládám....navíc to zabere celej kufr auta a pak nemám kam dát nákup.
Kaši my nedáváme vůbec...on je tlustej dost a zbytečně by ho to ucpalo...
A navíc myslím, že teď když už můžou lepek je zybtečný vahazovat peníze za hotový kaše...přijde mi, že ty firmy jen tahaj peníze,....vždyť může mít klasickou krupici...třeba s marmeládou...
30. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 a jak si sednula? Jako byla na čtyřech a pak kecla na zadek? Kuba když je na čtyřech tak podsunuje jednu nožičku ale furt se mu nějak nedaří.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo a ručičky do pusy taky nedává...zato všechno ostatní....hlavně to co nesmí.... :grinning:
30. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu klasickou krupici chci začít taky dávat...ale jaké mlíko tam budeš dávat????
30. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no jeho mlíko...my teď pijeme Hipp 2....udělám to hodně řídký a třeba jen trošku cukru nebo vanilky...
30. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 už na to přišla sama!!!!Je na čtyřech a pak si sedne :wink: Neboj Kubík na to taky přijde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 když si vezmeš kolik stojí pytlík krupice a kolik ty hotový mlíka...a složení je vpodstatě stejný....oni už neví jak vydělávat....stejně tak většina těch sušenek má stejný složení jako klasický piškoty...akorát že piškoty stojí 10 Kč a sušenky 50 Kč...
30. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no u nás je problém,že mlíčko odmítá...jen to moje,ale v té kaši to určitě nepozná!!!Máš pravdu ty kaše jsou hrozně drahéééééé.....
30. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 fakt šikulka...já jen jestli takhle anebo se za něco přitáhla...Kuba se zkouší přitahovat ale vyletí mu nohy do vzduchu a je konec. A nebouchla se při tom zkoušení? Já mám strach, že se převáží a praští se....
30. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lin18 všechno co se točí kolem dětí je hrozně předraženýýýýý...jo prostě ví jak na nás :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Kuba jak dělá tohle tak to začal dělat jen na jedné noze...balancuje a padá...jak kdyby se chtěl postavit a přitom ještě ani neleze...a na jedné ručce se neudrží...
30. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak to Ada taky tak dělala...no a dneska to zkusila jinak a ono to šlo...tak uvidíme jestli ráno bude vědět jak to dělala včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě doktorka na rehabilitaci ukazovala jak mu to mám ukazovat a on na to pak příde... je to lenoch tak mu musim všechno ukazovat.... i když plazí se zdatně... ze sedu na čtyři umí.. a taky si hraje na horolezce... furt se někam škrábe... když sedim na zemi tak mě přelejzá a když sme na sedačce tak hurá stoupnout si k opěradlu.... už se vidim jak vařim krupicovou kaši jé..... no to by to dopadlo.... ale asi se o ní časem pokusim :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no on je člověk tak masírovanej reklamou, že má pocit, že to potřebuje...ale pak si kolikrát doma nadávám že jsem vyhodila peníze...A ani to není nijak víc hlídaný když je to pro děti...vím, že ve skleničkách od Hippu je třeba už od 4. měsíce sůl....
my měli dnes poprvé jogurt a Kuba se oblizoval...no ale jemu chutná všechno. A nevím proč bych mu měla kvůli lepku kupovat předražené kaše...stačí krupoice nebo rohlík. A když není alergik ani ekzematik tak není proč tak zybtečně hlídat
30. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jůůůů ty děti jsou stejný to tet Ada taky dělá,protože neumí ještě lést tak dělá most....jinak se po místnosti plazí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura mírnej plamen a míchat a míchat....kdyby tam náhodou byly hrudky tak to přecedíš přes hrubší síto...hlavně hrnec se silným dnem ať se nepřipálí...na tom nic nezkazíš, neboj...
30. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonáš tohle dělal taky.... a na čtyřech se normálně udrží v pohodě i když zvedne ruku nebo nohu... nevim proč ještě neleze... myslim si ale, že nemá potřebu a že mu plazení prostě vyhovuje....
30. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 naštestí taky nemáme na nic alergiiiii.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no Kuba se taky plazí...ale hlavně dozadu....a to ho štve...chce za harčkama a místo toho se vzdaluje...
Taky už zjistli jak ze sedu na břicho aniž by se přitom praštil...tak už ho nemůžu nechat ani sedět...dneska byl se mnou v kuchyni...posadila jsem ho a vařím a njednou vidím jak je u kořenek a vytahuje skleničky a chystá se olíznout tu s kajenským pepřem...ten by hleděl :grinning:
30. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, že je vzhůru :frowning2:
holky jdu nakrmit chlapa...dneska ještě nejedl a už chlastá se sousedem tak ať mě tu v noci nebudí třískáním nádobí.... :grinning:
já ho na puzzlích sedět nchávám... tak když spadne tak je to pohoda
30. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky moc neleze...vždycky se trochu posune a pak se mu šprajcne noha tak raději stojí to mu jde nebo cestuje po zadku a šmejdí aspoň se zabaví a neřve, ale budu muset udělat přestavbu věcí všechno bere do pusy
30. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek