• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak holky už opravdu jdu tak se tady mějte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou no :slight_smile: .. jonáš toho moc nesněd takže předpokládám, že se zase za dvě hodky vzbudí a vztávat budeme v pět páč usnul v půl sedmý :confounded:
30. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kuba jedl ještě ve 23 hod...pak se vzbudil ve 3 ale stačil mu dudel a pak až o šesti...takže noc bez jídla....já ho to snad ještě naučím... :grinning:
31. črc 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,my měli taky premiérovou noc.Usnul po 19h a vstával až v 5.15 a to vše bez kojení v noci!!!!!!!Pak jsem v 6 dala prso a vytuhnul pak až do půl 8.Paráda :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsme posnídali,Filip dostal sladkou housku a je spokojený.Teď už si ale jdeme hrát.A pak hurá na tu kolaudačku.
31. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to my měli bouřlivou noc...malý se vždycky šprajcl v postýlce a začal řvát :angry:
31. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak dneska bylo vše o.k Celou noc hezky hajala :slight_smile: Dneska sem už si stihla uklidit tak mám veget páč mamka vaří :grinning:
31. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tak my noc docela v pohoě... akorát dnešní ranní vycházka se moc nepovedla a nejhůř jsem dopadla já... jonáškovi ani mufovi nic neni naštěstí :slight_smile:.... mufíček se nám totiž porval a na zem sem spadla já i s kočárem... naštěstí se jonáškovi nic nestalo a ani nebrečel.... já mám odřenej loket a koleno a pejskům ani tomu pánovi kterej mě neposlech když jsem mu řikala at si zavolá psa, že mě tam zrovna někde lítá ta at se neprvou.....
31. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...pomoc??????Jak se uspává mimčo které se naučilo sedět?????Zkouší mi to i v postílce takže né a né spinkat...ach joooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni já ho dávám spát prostě když je unavenej... no a on se většinou sám přitulí k plínce a zachvilku chrní... když je unavenej nakonec i prostě lehne sám.... páč ví, že postýlku má na spinkání a když ho tam náhodou někdy dám když ještě neni unavenej tak ve tak dlouho dokud ho nevyndám aby si zase mohl hrát.... nevim máme to prostě takhle... popřípadě za nim sem tam přídu a položim ho
31. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdeni to dělala romča to samé. Chce to ji hodně utahat. Nedávám ji spat dokud se nežmolí. Jinak je to k ničemu. :slight_smile:
31. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uspáváme u prsu, u flašky nebo v kočárku....
31. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zajímavé, že když se jim jednou něco povede tak to dělají furt....malý stojí u gauče...musím dát postýlku úplně dolu než na to příde i v ní
31. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky jsem dneska dala postílky dolůůůů...nebudu riskovat karambol :frowning2: ...Tatínek né a né to dát dolů tak jsme to zmákli sami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme konečně židličku
http://www.detatko.eu/zbozi/739/Zidlicka-Patron-Troll-c--823P.htm

ale byl to teda boj něco vybrat...u většiny se mi hlavn zdál hrozně málo hluboký sedák...a jak je Kuba velkej tak by se tam prostě za chvíli nevlezl. Jo a prvně jsme byli v Chiccu a tuhle tam měli za 3150 Kč....už jsme skoro koupili ale nakonec se jeli podívat ještě jinam a tam ji měli za 2450 Kč...v Chiccu jsou fakt zloději. To samý hračky...to co tam mají za 800 mají v Tescu za 300.
Jinak noc hrozná...sice jedl až 5,30 ale dudel jsem do té doby dávala snad pětkrát. Dneska jedeme do Brna do zoo, tak uvidím jak se mu tam bude líbit....
1. srp 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... já se včera zase trochu cinkla :sweat_smile: ... ale bylo to super... jinak máme od včera nové pokroky... Jonášek se snaží o lezení a občas se snaží přijít na to jak si sednout no zatim používá to, že jak je na čtyřech tak se prostě jenom napřímí a nohy nechá tam co byly a kecne na zadek... jinak v kočárku dělá hrozný horolezecký kousky... no kdybyste ho včera viděly.... :grinning: :grinning: ... no a dneska ráno si poprvé stoupnul v postýlce... byla to sranda páč to je pro něj docela vysoko a tak tam tak šilhal těma očima :grinning: :grinning: :grinning: .... no a když si stoupnul podruhý tak jsem ho šla radši vyndat... páč si myslim, že to zatim neumí jinak než spadnout jako dostat se dolů
1. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my měli celkem normální noc akorát jsme brzo vstávali :angry: malý už chce jenom stát u gauče a začíná i chodit kolem tak nevím kde ho budu nechávat zatím byl na zemi na puzzle. Jinak židli mám antilop z ikei myslím, že to stačí stejně v ní bude tak do ruku a půl a když sedí tak je polohování zbytečné
1. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík si právě poprvé sám sedl!!!

pett...no já jsem ráda, že to má polohování kvůli pití...při obědě chce po každým soustu zapíjet a vsedě mu to ještě moc nejde...nechce se mu zaklánět hlava :grinning:
1. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zase vstávali 6krát za noc, ale v sobotu vydržel spát, a vstával jen jednou, no jak na houpačce :grinning: tedka nám zase spinká tatínek, :grinning: to by se jeden posesouval, člověk kmitá jak vzteklej a někdo si múže hajat, chci být týden jako chlap :grinning:
1. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si dojdu na wc a malý si stojí u křesla...už ani na zemi nemůže být...
1. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsme doma...

jen nakukuju,vic budu asi vecer.

Mame proriznuty dalsi zoubek, umime si poradne pritahnout do vysokeho kleku,snazi si stoupat...skoncil klidek :slight_smile:
1. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin jen k ty zidli,nasi nam j kupvali v detskem raji,za 2450 a v chiccu byla jak pises kolem 3500
1. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli další úraz malý narazil do stolu a bouchl se do hlavy, dostal histerák a byl celý modrý nevěděla jsem pomalu co s ním :confounded:
1. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett tak snad je ok.
1. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo???ja se na Vás tak téééšila
1. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dobrý, ale měla jsem strach abyse rozdýchal bylo mi z toho zle
1. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7: to se nedivím, nevím, co bych s naší malou v takovém případě dělala....tak snad ok
Jinak mi taky už nějaký ten den stojíme, staví se u všeho, nejradši v postýlce a u schodů :frowning2:, skončila mi pohodička, i na záchod musí se mnou, nelze nechat bez dozoru...
1. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my, ne mi, asi mi na mateřské někam odkráčel mozek....:slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett snad ano,chudatko maly.
Ttinecko nooo mala za nama leze porad a vsude,jen se vzdalim z obyvaku.
A ted jak si kleka a vzpira se o stul,snazi se stoupnout,ale nekdy ji to proste nevyjde,to je mazec....ji nasadim helmu a bude.,
1. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek. no to je dobře, že aspoň za váma přileze, já jak ji nechám bez dozoru, tak se u všeho staví a padá.....,takže bude muset se mnou úplně všude....
1. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka nooo neee,leze za nama vsude
1. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek