• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak postupne docitam a zkusim reagovat...i kdyz s krizkem po funuse.

k jogurtu jsem myslim psala.
k mixovani,nemixuju,bramor, mrkev vlastne vsechno varim v celku,bud rozmackam,treba pridam trochu mleka, maso krajim na pidi kousinecky.....a nebo jsem driv strouhala na hrubem struhadle.
ovoce davam jakekoliv (bud do cucaci sitky)nebo banan ji proste odlamuju,ted uz ukusuje,jahody jsme davali taky,merunky a v pohode.

kac kostky a komin uz stavime,a boura s nadsenim...:slight_smile: a s mackanim ma po malym telefonek a ted jsem ji od nasich dovezla po malem mluvici hrnec od fp,porad mu macka ten nos

k obvodu hlavicky,posledni akt. mereni z neurologie je 45cm. a dr nam ji fakt blbe zvazila,kdyz jsem ji vazila doma pred mesicem mela 8400, dr pak navazila 7950 a dneska u nasich mela 8900.divny no.

k praci, rada bych zacala s necim, co mi po navratu z materske umozni pracovat doma a sama,ale nevim no,asi se vratim bud na prodejnu nebo nevim....
nopci jsou desny,porad jeci....derou se dalsi spodni zuby

Kac - nehty u nas v pohode,v leze ji proste drapnu rucicku,ona prstiky obtoci pres ukazovacek a striham.

botky uvidim kdy bude chdoit. pokud ne do podzimu,kupovat budeme az na jaro

1. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... já žehlila, tak jsem tu nebyla... ještě přemejšlim, že umeju nádobí, ale nevím.... ale asi tu moc nebudu dneska je tu manža...
jinak sme byli dneska na oslavě prvních narozenin Jonáškovi tety :grinning: .... je to super když jsou u sebe... hrozně se na sebe smějou jsou rádi u sebe a ani se moc neničej :slight_smile: ... takže pohoda :wink: .... bylo to dobrý no....
1. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac divny ze je to teta vid??,a jous kousek od sebe.
ja mam pc dneska volny,po abstaku od uterky. neco jsem docitala na mobilu,ale k netu jsem se dostala,jen kdyz byli nasi pryc,mati to nesnasi,kdyz tam vysedavam.
1. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už začínám uvažovat o helmě taky....
1. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela na hlave malyho, co ma na kolo.....fotky jsou na fejcu, vypadala bozsky.
1. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ji půjdem kupovat taky
1. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste nevim, maly se bez ni obesel....a kdyz se prastil,aspon si pak daval bacha
1. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to divný, ale aspon si bude mít Jonáš s kym hrát....
já o helmě neuvažuju teda :grinning: ... jonáš je takovej jenom otukávací je opatrnrj jako taky se semtam majzne ale jenom malinko neví kam se mu ta hlava vejde tak de a když narazí (jako, že se malilinkato tukne, spíš se tak opře) tak hledá kudy jinudy toteda de... a když se někde zasekne tak volá maminku :slight_smile: ... ale jak si stoupá tak už u něj taky musim bejt víc
1. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň si malý nenabije nos
1. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett je zase rozdil kdyz se tuhne nekde do rohu stolu(pak si to bude pamatovat) a kdyz nekde spadne,kdyz je poradne neudrzi nozky(tam je to horsi)

Kac ja vim,jak je to super, mame T. blizko (o 14 dnu)s neteri od svagrovky.
T. je o rok se segrinou malou.
Svagrovka ma deti zari 2006, brezen 2008.
Segra cerven 2007, a ted duben 2010.
takze relativne vsichni blizko
1. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to lepší :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo je.
akorat u T. a neterinky )o 14 dnu) bylů problem,kdyz byl oba ve stejnym veku a prochazeli obdobim,kdy se neumi domluvit,kazdy chce svoji hracku,kazdy chce toho druheho,a nepujci ani jeden ani jednu, byl to docela mazec.
nebo kdyz meli kousaci obdobi,to byl porad rev (kor kdyz jsme od roka maleho do tri let bydleli u tchanu a svagrovci nahore)
1. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda no to muselo bejt :slight_smile:.... jonáš vůbe nechce tedka dávt hračky z ruky.... no taky na tom musi zapracovat
1. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo ono to je jejich obdobi a musi tim projit
1. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: naši malou hračky skoro nezajímají, všechno, co není hračka, je lepčí :slight_smile:, takže by je asi z ruky dala. Jinak všecky držkopády neuhlídám ani náhodou, takže když se občas ducne, tak snad si to zapamatuje, že třeba na schody neee, že z nich sletí, tak uvidíme, snad má tvrdou kebulku :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej schody,mala u nasich porad lozila do schodu (maji je v obyvaku)a pak nevedela jak dolu,pustila se po hlave
1. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
oj... po hlavě.. no tak to teda muselo bejt hodně o strach.... hračky Jonáše tolik taky neberou,ale když už jí má v ruce tak jí nedá :grinning: ... se s nim musim prát vždycky...
1. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky vede mobil, ovladac,pet lahev a T. kostky od lega(ty velke)
jinak fotky tech schodku jak se splha nahoru jsou na fejsu,jsou jen dva,ale dolu to byla slusna supa,kdyz se zvrchu odrazi rukama dolu
1. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek: jj, kukala jsem :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttinecko zapomnela jsem doma fotak,tak jsou takove mazle a focene jen z mobilu
1. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jsem taky viděla :slight_smile: ... pěkné....
1. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
na veskerych fotkam se smeje a od pohledu je ceert.
muj tata je porovnava a rika ze uz ted je certik bertik a bude pekne cislo
1. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to Jonáš je taky... dělá mu hroznou rdost když něco provede :slight_smile:... a tchánovci mi tvrděj, že sice nateklý dásničky nemá, le jinak má všechny příznaky růstu zubů... tak já doufám, že brzo vylezou.... :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti zitra u maly vyfotik nateklou dasen a uvidis.
ono priznaky k zubum se kolikrat shodujou s necim jinym.

co prujem,uz nema?
1. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
on to má takový zvláštní... ráno mívá takový celkem normalní hovínko... a pak se bud už nepokadí a nebo kadí jednou až dvakrát a to je o něco řidší.... nevim jestli se tomu dá řikat průjem... ale slintá hrozně v něktterý dny... kdy je vidět, že ho to trápí... dneska byl v pohodě kakal jenom ráno ale včera kadil třikrát a tchán mi pak řikal, že hrozně moc slintal pak brečel pak se pokadil... a že to bylo lepší, ale furt plakal už mín... ale že slintal teda příšerně... a že to vidí na zuby
1. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac brečet a pak se pokadit přece není příznak rustu zoubku....

Uvidis zitra tu nasi fotku.

Jinak kdo ma zacpu a chce zaruceny projimadlo pro dite,jablecnej dzusik. maly jsem davala 20 ml jablecnyho a 100 vody a srajdila snad 5x za den,zapruzena.....a porad srajdila. dala jsem caj, pohoda......
1. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
on kadí dobře, le jak má tedka všemožný zácpový věci tak věřim tomu, že ho bříško bolet mohlo....
1. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem unavená du spáti dobrou noc :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrouuu
Ja si uzivam po skoro tydnu pc a telky. a manza spi s detma,ted jsem slysela malou jecet a jeho psssst. at si uzije,jeji jeceni v noci skoro porad jsem mela skoro tyden
1. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás na zácpu nepomáhá nic, švestky, džusy, šťávy, jogurt nic...pořád dělá bobky jak srnka.
Včera jsem koupila v Tescu plínky Huggies...měli v akci tak jsem si řekla, že vyzkouším než budou v Lídlu ty pampersky....no paráda...ráno 3,30 řev v postýlce a byl úplně durch...včetně peřinky....takže převlíkání všeho...to ho báječně probralo....zlaty pampersky...ty vydrží celou noc
2. srp 2010 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek