• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak mně přes den stejně nespí víc jak půl hoďky.Dneska prší,tak ven nepůjdeme,tak jsem zvědavá jak to bude se spaním-myslím,že bída :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě spí pez den jak kdy někdy 4x po dvaceti minutách, jindy 3x po půl hodině a včera dvakrát jednou asi dvě a půl hodiny a podruhý půl hodky... tedka usnul tak jem zvědavá jak dlouho... ale už se mu zase moc v tý postýlce spát nechce...
4. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to jeji spani stve,jak se ted rozhodilo.spavala kolem devate tak 45 minut,po dvanacte dve i tri hodinky a pak treba kolem pul setse ještě+ pul hodinky, zato tedka je to bida
4. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně spinká dopoledne tak 1,5 hodiny a odpol to samý, to většinou venku v kočáře a občas si schrupne ještě večer na půl hodiny...ale radši bych aby spal víc v noci. jenže nemá cenu se ho snažit přes den držet vzhůru...když se mu chce spát je stejně protivnej a nic ho nezajímá
4. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosníčku-my jsme to měli taky tak,ale už to není ani pravda.Ale teď už spí hoďku-mám navaříno :wink:
mě to taky edka štve, že už nemám svojí odplední pauzu to spal třeba od jedné do pěti :slight_smile: .... ale tedka když jdem na procházku a jdeme třeba jenom na chvíli a pak jdeme domů já si říkám to bude ještě spinkat pak přijedem domů já otevřu dveře od výtahu a je po spaní už na mě mrká :dizzy_face: ... ale štěstí je že je hodnej... jinak fakt nevim kdy bych jedla a tak předtim jsem to dělala prostě tak, že jsem vařila a všechny vci dělala v době kdy spal tedka už to můžu naštěstí děla i když je vzhůru... akorát nevim jak to budu dělat až poleze :confused: .....
kac budeš muset koupit ohrádku :wink:
4. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to tak vidim :grinning: .... akorát už nevim kam jí dám... už takhle se tu pěkně mačkáme a na cození po bytě mám jenom takový cestičky... asi ale budu muset odsranit tu hrací deku a nějak to uspořádat a dát ohrádku... jenom doufám, že se brzo přestěhujem aby měl svůj pokojík a místo kde si bude moct v klidu hrát...
4. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame byt docela velky, mame malou loznici a maly ma mensi pokojicek,ale obyvak je docela velky.
4. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme předsín kde je počítač a skřínky s věcma na malýho, pak ložnici kde spíme všichni a obejvák s kuchyní... ale nedá se tu ani pořádně uklidit nevim kam všechny ty věci dát... a když luxuju tak je to na hodinu než odstranim všechny překážky :frowning2: ... mít větší byt tak tu mám líp uklizeno, ale takhle :frowning2: .... ani se to moc nedá.... nevim kam mám ukíze žehlící prkno tak je furt rozložený a když zrovna nežehlim tak slouží jako další odkládcí plocha
4. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky byt 2+1,ale obývák je velký a ložnice taky není malá.A z porodného jsem koupila velkou skříň i s nástavcema a už je to mnohem lepší.Ale taky plánujeme do budousna měnit,páč bych chtěla ještě tu holčičku :wink:
4. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malou položim do postýlky zakryju, hodim jí přes obličej plenku a malá se pošudlí a je klídek. přes den mi spí tak dvakrát, a nemáme problém že by spát nechtěla. Teď spí a je aspoň trochu klid. :grinning: Teď si dám kafíčko po dobrém obědě, a pujdem odpoledne na prochajdu :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tomu s manželem s tou plínkou už řikáme, že je jak papoušek... hodíš přez něj plínu on má noc a usne :grinning: :grinning: :grinning: .... já ještě zkusim vyžehlit a taky půjdeme ven....
4. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zatím domeček 2+1 ale už dostavujem novej 4+1 tak se těším, že bude mít Kuba svůj pokojík a manža pracovnu a já klid v ložnici. A hlavně bude velká kuchyň. Jinak Zdeni jak ho uspávám tak má ještě dudel a poplácávám ho při tom po zadečku, takže se tak jako houpe...možná mu to připomíná kočár.
Holky já dostala od porodu první menses a bolí mě břicho a záda a všechno....už jsem tomu nějak odvykla :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin mně právě první od porodu dneska končí, bleeee.
4. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Dekuji vsem co mi radili cim mazou. Vcera jsem uz musela jit spat abych se vyspala a zase bylo rodeo a rev nekolikrat za noc. K ranu uz jsem ho po piti nechala u sebe v posteli, ale moc pohodlne to nebylo. My spavame bud v kocare nebo ho uhopsam na balone a nekdy pul hodky a nekdy aj 2 jak kdy. Obcas se stane ze zaspi sam v postylce.Asi jakou ma naladu.
4. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle mi to sluší v kloboučku :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle nám :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
superr fotka :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se potrebuju naucit hackovat.nechci poraotravovat babicku,at mi hackuje malym cepicky
4. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já bych taky chtěla umět pléct a háčkovat :slight_smile: ale na tohle jsem levá :frowning2:
4. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lkoboučky fakt sluší,my máme taky klobouček a ten má Filip fakt rád.
4. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri ja taky,presto to zkusim
4. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
slušej slušej :slight_smile: ... já teda na kloboučky nejsem ale má čupr čepičku na léto :wink: .. už jí páárkrát měl tedka jak bylo vedro.... tedka se zlobí v postýlce nechce usnut... ale on vždycky usne... já akorát nevim jestli se zlobí, že nemůže usnout, nebo proč... břich má k prasknutí dneska
4. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám také Adrianku v kloboučku......bohužel jsem musela otravovat ségru at mi ji uháčkuje!!!!Bohužel to taky neumím :frowning2:
4. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se teď taky přehazuje v postýlce a ne a ne zabrat, dala jsem jí mléko tak snad to bude o.k. Dneska to holka měla divoké, byla u nás švagrová se stejně starým chlapečkem. Ten zjistil že má Romes barevné pompy(ponožky) tak se ji snažil vyzout. :grinning: Ségřin klučna říkal ponožkám pompy, když se učil mluvit a tak nějak se to chytlo a už ponožkám u nás nikdo jinak neřekne než pompy :grinning: Podařilo se mi to vyfotit :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný klobouček Zdeni, malé mos sluší :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé to je fakt skvělí.
Moc mě mrzí že nemám nějakou kámošku která by byla ve stejným městě jako já!!!! :unamused:
4. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko ty dáváš Romanku sedět???Já to sem tam zkouším,ale na Adě je vidět,že ji to ještě nebere!!!!!
4. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jsme byli na vítání občánků a místo hračky jí radči zajímal pytlík :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek