Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
pampusik77
4. kvě 2010
tak mně přes den stejně nespí víc jak půl hoďky.Dneska prší,tak ven nepůjdeme,tak jsem zvědavá jak to bude se spaním-myslím,že bída :-p
kacamura
4. kvě 2010
mě spí pez den jak kdy někdy 4x po dvaceti minutách, jindy 3x po půl hodině a včera dvakrát jednou asi dvě a půl hodiny a podruhý půl hodky... tedka usnul tak jem zvědavá jak dlouho... ale už se mu zase moc v tý postýlce spát nechce...
raakosnicek
4. kvě 2010
mně to jeji spani stve,jak se ted rozhodilo.spavala kolem devate tak 45 minut,po dvanacte dve i tri hodinky a pak treba kolem pul setse ještě+ pul hodinky, zato tedka je to bida
lin18
4. kvě 2010
tak mně spinká dopoledne tak 1,5 hodiny a odpol to samý, to většinou venku v kočáře a občas si schrupne ještě večer na půl hodiny...ale radši bych aby spal víc v noci. jenže nemá cenu se ho snažit přes den držet vzhůru...když se mu chce spát je stejně protivnej a nic ho nezajímá
pampusik77
4. kvě 2010
raakosníčku-my jsme to měli taky tak,ale už to není ani pravda.Ale teď už spí hoďku-mám navaříno 😉
kacamura
4. kvě 2010
mě to taky edka štve, že už nemám svojí odplední pauzu to spal třeba od jedné do pěti 🙂 .... ale tedka když jdem na procházku a jdeme třeba jenom na chvíli a pak jdeme domů já si říkám to bude ještě spinkat pak přijedem domů já otevřu dveře od výtahu a je po spaní už na mě mrká x-) ... ale štěstí je že je hodnej... jinak fakt nevim kdy bych jedla a tak předtim jsem to dělala prostě tak, že jsem vařila a všechny vci dělala v době kdy spal tedka už to můžu naštěstí děla i když je vzhůru... akorát nevim jak to budu dělat až poleze =-) .....
lin18
4. kvě 2010
kac budeš muset koupit ohrádku 😉
kacamura
4. kvě 2010
taky to tak vidim 😃 .... akorát už nevim kam jí dám... už takhle se tu pěkně mačkáme a na cození po bytě mám jenom takový cestičky... asi ale budu muset odsranit tu hrací deku a nějak to uspořádat a dát ohrádku... jenom doufám, že se brzo přestěhujem aby měl svůj pokojík a místo kde si bude moct v klidu hrát...
raakosnicek
4. kvě 2010
tak my mame byt docela velky, mame malou loznici a maly ma mensi pokojicek,ale obyvak je docela velky.
kacamura
4. kvě 2010
my máme předsín kde je počítač a skřínky s věcma na malýho, pak ložnici kde spíme všichni a obejvák s kuchyní... ale nedá se tu ani pořádně uklidit nevim kam všechny ty věci dát... a když luxuju tak je to na hodinu než odstranim všechny překážky 😞 ... mít větší byt tak tu mám líp uklizeno, ale takhle 😞 .... ani se to moc nedá.... nevim kam mám ukíze žehlící prkno tak je furt rozložený a když zrovna nežehlim tak slouží jako další odkládcí plocha
pampusik77
4. kvě 2010
my máme taky byt 2+1,ale obývák je velký a ložnice taky není malá.A z porodného jsem koupila velkou skříň i s nástavcema a už je to mnohem lepší.Ale taky plánujeme do budousna měnit,páč bych chtěla ještě tu holčičku 😉
terezka87
4. kvě 2010
No malou položim do postýlky zakryju, hodim jí přes obličej plenku a malá se pošudlí a je klídek. přes den mi spí tak dvakrát, a nemáme problém že by spát nechtěla. Teď spí a je aspoň trochu klid. 😃 Teď si dám kafíčko po dobrém obědě, a pujdem odpoledne na prochajdu 🙂
kacamura
4. kvě 2010
my tomu s manželem s tou plínkou už řikáme, že je jak papoušek... hodíš přez něj plínu on má noc a usne 😃 😃 😃 .... já ještě zkusim vyžehlit a taky půjdeme ven....
lin18
4. kvě 2010
my máme zatím domeček 2+1 ale už dostavujem novej 4+1 tak se těším, že bude mít Kuba svůj pokojík a manža pracovnu a já klid v ložnici. A hlavně bude velká kuchyň. Jinak Zdeni jak ho uspávám tak má ještě dudel a poplácávám ho při tom po zadečku, takže se tak jako houpe...možná mu to připomíná kočár.
Holky já dostala od porodu první menses a bolí mě břicho a záda a všechno....už jsem tomu nějak odvykla 🙂
raakosnicek
4. kvě 2010
Lin mně právě první od porodu dneska končí, bleeee.
lenkar1
4. kvě 2010
Ahojte holky. Dekuji vsem co mi radili cim mazou. Vcera jsem uz musela jit spat abych se vyspala a zase bylo rodeo a rev nekolikrat za noc. K ranu uz jsem ho po piti nechala u sebe v posteli, ale moc pohodlne to nebylo. My spavame bud v kocare nebo ho uhopsam na balone a nekdy pul hodky a nekdy aj 2 jak kdy. Obcas se stane ze zaspi sam v postylce.Asi jakou ma naladu.
terezka87
4. kvě 2010
takhle mi to sluší v kloboučku 🙂
lin18
4. kvě 2010
a takhle nám 🙂
terezka87
4. kvě 2010
superr fotka 🙂
raakosnicek
4. kvě 2010
ja se potrebuju naucit hackovat.nechci poraotravovat babicku,at mi hackuje malym cepicky
terezka87
4. kvě 2010
jo jo já bych taky chtěla umět pléct a háčkovat 🙂 ale na tohle jsem levá 😞
pampusik77
4. kvě 2010
lkoboučky fakt sluší,my máme taky klobouček a ten má Filip fakt rád.
raakosnicek
4. kvě 2010
Teri ja taky,presto to zkusim
kacamura
4. kvě 2010
slušej slušej 🙂 ... já teda na kloboučky nejsem ale má čupr čepičku na léto 😉 .. už jí páárkrát měl tedka jak bylo vedro.... tedka se zlobí v postýlce nechce usnut... ale on vždycky usne... já akorát nevim jestli se zlobí, že nemůže usnout, nebo proč... břich má k prasknutí dneska
zdenka33
4. kvě 2010
přidávám také Adrianku v kloboučku......bohužel jsem musela otravovat ségru at mi ji uháčkuje!!!!Bohužel to taky neumím 😞
terezka87
4. kvě 2010
Malá se teď taky přehazuje v postýlce a ne a ne zabrat, dala jsem jí mléko tak snad to bude o.k. Dneska to holka měla divoké, byla u nás švagrová se stejně starým chlapečkem. Ten zjistil že má Romes barevné pompy(ponožky) tak se ji snažil vyzout. 😃 Ségřin klučna říkal ponožkám pompy, když se učil mluvit a tak nějak se to chytlo a už ponožkám u nás nikdo jinak neřekne než pompy 😃 Podařilo se mi to vyfotit 🙂
terezka87
4. kvě 2010
krásný klobouček Zdeni, malé mos sluší 🙂
zdenka33
4. kvě 2010
jééééé to je fakt skvělí.
Moc mě mrzí že nemám nějakou kámošku která by byla ve stejným městě jako já!!!! :-|
zdenka33
4. kvě 2010
terezko ty dáváš Romanku sedět???Já to sem tam zkouším,ale na Adě je vidět,že ji to ještě nebere!!!!!
zdenka33
4. kvě 2010
Jo to jsme byli na vítání občánků a místo hračky jí radči zajímal pytlík 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli