• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Dobré ráno holky dneska v noci to bylo o.k. Romes si zatím čistí zoubky :grinning: tak mám chvilku veget. lin- já huggisky používám a nikdy se mi nestalo že by celou noc nevydržela plenka. Akorad ty oražové levné pampersky ty nevydrží malá je dycky i přes den pročurala.A nejlepší jsoou stejne coop:slight_smile:
2. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

ja noc taky ok, u maly spal manzel.
2. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, noc celkem v klidu akorát vstal v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: my huggiesky máme a zatím neprotekly, ale blbě se mi zapínají...malý jenom stojí a stojí všude kde to jde a už u toho i chodí nic jiného ho nezajímá a řve :cry: :cry:
2. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 no nevím...mně se zdají oproti pamperskám hodně tvrdé...a když má načůráno tak jakoby u bříška odstávají. Ale možná jsem je málo utáhla...jenže právě pampersky mi přijdou že se moc utahovat nemusí...jssou takový měkoučký a krásně kopírují tělo. No každopádně jsem dneska v Lidlu koupila dva megapacky...ale bylo tam lidí a důchodců až hrůza...tak zas do další akce tam nepáchnu :grinning:
2. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já je koupila v akci a ještě k tomu hooodně velký balík, tak co teď s ním...tak nezbývá než je dobrat proti tomu zázraku z tesca jsou zase super, ale pampersky to nejsou :cry: příště zkusím ty z dme co jsem měla možnost jednu zkusit tak jsou hodně jako pampers
2. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dm tam mělo být , nějak se mi tam vloudilo e
2. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pampersky sou dobrý jen nee ty sleep and play. já jinak používám coop pleny, hugisky, a z dmka. :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám vyhovují jen huggies, pamprsky nám protekly, a ty active, na tý má brouček šílenou alergi, vživotě jsem neviděla tak osypaného pindika, no děs, ještě štěstí, že to byl vzorek, Helen Harper také nejsou špatné, Happy ty mě težce zklamaly, albert a tesco též, měl opruzeniny, dm jsem ještě neměla, tak uvidím, zda je někdy koupím
2. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý sebou praštil ze sedu na zem, protože se vztekal, že má sedět a nechci s ním chodit bouch se do hlavy a řval, teď mi spí na ruce...to bude náročné období jen stojí a zkouší chodit
2. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak nás to teprve čeká, my jen sedíme, nějaké chození se nác netýká, a jak to tak čtu, jen at nespěchá :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox je to hrozná vzteklina :wink: včera dostal ochutnat nanuk když jsem mu nechtěla dát víc tak začal řvát a snažil se mi ho vyrvat z ruky
2. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tý jo, tak lepší před ním nejíst, co? :slight_smile: Matýsek se zatím takto neprosazuje, asi to přijde ze zálohy :grinning: , akorát si řikám co mu nebudeme chtít dát jest, tak holt si pochutnáme, až bude chrmět :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ty huggisky taky doberu když mám doma velkej balík....ale asi zůstanu u osvědčených pampersek.

Kuba dneska přes den vůbec nechce spát...dopo hodinu a odpo tři čtvrtě...to bude dlouhý do večera.
Teprve se snaží lízt a sedá si už krásně sám naštěstí ještě chodit nechce....kdyby ho teda tchýně nepostavovala kdykoli je s ním :angry:
Zmrzlinu mu včera dal ochutnat chlap v ZOO...taky chtěl ještě, ale neječel. Jinak já před ním vůbec nejím...na jídlo mám ráda klid...jím když spí. Potom je ale hrozně fascinovanej když vidí lidi jíst...od nás to nezná :grinning: ...a pak na ně hledí jak hladovej pes co všechny znervózňuje :grinning:
2. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to ti spí ještě dobře, mě dopolko vůbec nespí, po obídku 30minaž hodku, dýl ani ťuka, a pak spí až večer, ale naučil se se mnou uklízet, tak je to fajn, že člověk něco udělá, zítra si dám veget pro sebe, pokud mi dítko po "o" usne, také před ním nejíme, klid mám také ráda, jediné co máme jsou společné snídaně :slight_smile:
2. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romes zaspala pře obědem do jedné, teď zase chrupe a pak pude až večer :grinning:
2. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dáváte dětem do přesnídávky piškoty?mě Matýsek bojkotuje jogurty, tak 2 lžičky a konec
2. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox někdy jo, dneska měl namačkanou nektarinku a banán a v tom pár piškotů :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 prosím tě, a tu nektarinku vaříš?
2. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

mam tu neterinku na noc a na zítra,tak moc nebudu.

Do presnidavky davam bud piskot nebo ty detske susenky
2. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ty klasické piškoty? někde jsem četla, že ty až od roku protožetam jsou vajíčka.a močíte je nebo je tam dáte tak?
2. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ne dávám jen tak...dávám jen hodně zralý ovoce. Dří bylo myslím na piškotech napsáno, že jsou od 8 měsíců
2. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 v těch dětských sušenkách jsou taky vajíčka, v rohlíku taky....v tak minimálním množství to podle mě nevadí. Já teda piškoty nedávám, protože cukru má podle toho jak přibývá až až...ale tchýně mu holt podstrkuje :angry: . Jinak jopgurt jsme zkoušeli před pár dny poprvé...bílou holandii a krásně baštil, dnes jsem mu to smíchala s přesnídávkou a olizoval se...i mně by to chutnalo :grinning: . Jenže on se holt olizuje po všem kromě brokolice tak to je těžký :grinning:
2. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo...a včera jsme byli v Brně v ZOO...Kubu teda zajímaly spíš děti než zvířátka ale jinak pěknej výlet...dostal od táty líznout vanilkovou zmrzlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s tím vztekáním jak jsme se bavily dopoledne...poslední dobou se mi vzteká když ho vytahuju z vany...on si moc rád hraje se sprchou...ale podle mě deset minut stačí..teda jako deset minut hraní po tom co ho umyju a opláchnu....jak dlouho koupete vy?
2. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 mě totiž mudra říkala, že mám veškeré ovoce, krom banánu převařovat :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox x jeeej to slysim prvne??ja neprevaruju
2. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek no já na ni taky hleděla jak z jara :slight_smile: hlavně koho to má bavit koupit ,převařit, zchládnou a dát papat, to by se moc nenajedl
2. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
piškoty jsou sladké i na mě... malý když chodí tak má levou nohu vytočenou tak divně do boku
2. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky jsem to ještě neslyšela...možná tak tvrdý jablko že bych povařila, aby změklo... Já když mu dám ovoce jen tak, tak řve za hodinu a půl hlady...
2. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak jste měli pěknej výlet :slight_smile: , my koupeme taky asi 10 minut, začíná se stavět i ve vaně, tak je to mazec :confused:
2. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my stojime, koukam na tv a pak na ni a ona si stoupla. uz zadne pokusy
2. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek