• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahoj :slight_smile:
@lin18 my koupeme tak dlouho,jak to Kubíka baví :grinning: :grinning: ale asi taky tak...15-20 min..piškotky nedávám,ale má rád ty kukuřičný chlebíky,začli chutnat i mě :confused:
2. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to fakt nedělám :confused: ani jsem to neslyšela :confused: normálně pomačkám nebo mu to držím a on si to okusuje..má rád rajčata,merunky,švestky... :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se včera dozvěděla, že jeden z našich známých má jinde dítě...jeho manželka je moje kamarádka a dlouho se snažili o mimčo...teď mají skoro stejně starý jako je Kubík....a on už má jinde tajně taky rodinu se kterou je přes týden když je v práci...jsem z toho úplně špatná...hlavně jak se vydržím přetvařovat :frowning2: Chlapi jsou fakt hovada....
3. srp 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

lin nuu....na druhou stranu nevim jestli by nebylo lepsi, aby vedela, co ma doma zac....
ach jooo
3. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek no já jí to říct nemůžu...mně to řekl můj...resp. nějak jsme se bavili o Johnovi, který udělal to stejný a mně to nějak trklo...a on to ví přímo od něho...jsou nejlepší kámoši, takže by vypadal jako drbna....nikdo jinej kromě mýho to neví....Ona už mu odpouštěla víckrát nevěry...ale tohle je teda něco jinýho...o mimčo se snažili čtyři roky a pak se člověk ;dozví tohle...
3. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin ja jsem nemyslela aby si j ito primo rekla. Nejak ji treba pomoct se k tomu dopidit nebo tak....
ono taky kazdy na to ma jiny nazor.
ja za sebe bych takovou vec,i kdyz ne prijemnou vedet chtela....
3. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek No on tkej, že by to chtěl vědt,ale nakonec by byli všichni naštvaní na mě. že jsem jim to řekla. se chtěla jenom někomu svěřit aspoň takhle virtuálně...protože jinak to říkat nebudu. A je to fakt..nevěra se dá utajit, ale tohle prostě dřív nebo později prasknout musí a bohužel se na to nedá nikdy zapomto druhý dítě s nima bude už pořád i kdyby ona mu odpustila tak jí to bude pořád připomínat...to je děs....
3. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě....
tak at to ustojíte obě co nejlepe.
3. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek no doufám...mám strach hlavně o ni...
pett s tou nožičkou to podle mě může trvat než se naučí používat obě nohy stejně...vždycky mají jednu stranu dominantní...točil se taky napřed dlouho na jednu stranu, ne? A kdy jde na další kontrolu aby ses zeptala?

Jo a jinak ovoce jáb teda taky nevařím...ani nemačkám...dám mu to do ruky a on si to žužlá sám...aspoň má zábavu...banán, broskev, meruňku, švestku...tvrdší ovoce jako jablka strouhám
3. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin ono bohužel nic jinýho nezbývá a volba taky není.
nevím, nemyslim si,ze by se to dokazalo utajit....
3. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ahoj :slight_smile: a myslíš si ,že ona to opravdu neví???jak říká raak,stejně se to (pokud to vážně neví)doví....když ne od tebe tak od někoho jinýho..nic se neutají :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr ono ne treba ted,ale az to dítko bude vetsi,starsi...i kdyby s tou druhou zenskou kontakt neudrzoval
3. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidám se do debaty, stejně všechno jednou praskne, někdy to ten člověk ví, a jen si to nechce připustit, kolegyně žila v takovém vztahu 5let :confounded:
3. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
je to síla, ale mojí kamarádce se stalo totéž... Dozvěděla se to když bylo tomu dítěti 5 let a pak zjistila, že to věděla celá vesnice jen ona ne... Neustála to, vztah ukončila a do tý vesnice ani nejezdí a skončila se všema tamníma kamarádkama. Hodně jí to ranilo... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to je drsné je to hnus zvlášť když jim to tak dlouho nešlo a on si odskočí jinde.. s tou nožkou uvidíme k doktorce jdeme za měsíc možná ji zavolám dřív i když jsem četla, že by se to mělo srovnat do roku nebo do doby kdy bude sám chodit., že se tímhle stylem jistí, ale taky jsem narazila na to, že je potřeba cvičit uvidíme podle doktory
3. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett nedocitala jsem az tak poctive, co ma maly za problůem s nozkou?
3. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
když chodí tak má levou nohu hodně vytočenou špičkou ven
3. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, vim, ze nektere deti to delaji, jine zase chodi po spickach.....

tak snad to nic nebude a cviceni nebude treba.
Tak jako nekdy kdyz se uci lozit,vytaci ty nozicky a kolinka do boku a ven,az pozdeji je stoci dovnitr pod sebe, nektere deti to umi hned
3. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera už zkoušel jít bez držení....normálně se pustil a spadl :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 sikula. u nas se zatim jen stoji.
3. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapec se nám nějak přeceňuje každý den máme úraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni zkousi,to je ted takova etapa, pak bude urazu min.
ale vcera mala krapla snad trikrat,vzdycky rana jak blazen
3. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že se vždycky bouchne do hlavy a nebo do nosu a to je pak modrý jak řve a přestane dýchat....jenže to u něj můžu i sedět..dneska nic nevymýšlí a zatím si hraje chvíli sám
3. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly mi to delal taky,ze prestaval dychat.....mala to zatim neudelala az tak dlouho, ale nekdy jak zacne histericky jecet,ji taky chvili trva,nez se nadechne a jeci dal.
3. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, vy máte tak šikovné děti, to mi ještě nelezeme a vy už chcete chodit sami :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý se neplazil, občas zkouší lézt, ale většinou stojí a něco obchází
3. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napsala jsem to do uzavřené...nevím kdo to tu může číst.
ktr ještě k tomu spaní....Kuba spával hodně dopoledne protože my běžně vstáváme před půl šestou ráno...dneska vstával už o půl paté...tak to pak dospával dopoledne. A teď už nespí ani dopoledne...max hodinu a vstává furt brzo....
Prej když dospělej člověk spí míň než 7 hodin denně tak si krátí život o měsíc za každej rok....to nás ty děti přijdou pěkně draho :grinning:
3. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha tak muj musí mít predespano na 100 let, je jak medved
3. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 četla jsem to a je to teda pěknej hnus... Dělá z ní pěknýho vola... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fakt se modlím, aby mě nikdy nic takovýho nepotkalo :confounded:
3. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 kdyz to slysim a ctu, co se stava druhym, nekdy fakt premyslim, co me jeste nekdy ceka, jestli nas neco podobnyho nepotka
3. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek