• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@raakosnicek a když si vezmeš kolik lidí žije dvojitej život, nebo dělá podobný hnusárny, tak mám fakt husí kůži... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
také to tak pozoruji, někdy si říkám, zda je možné mít takové štěstí :slight_smile: třeba zatím :frowning2:
3. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono je to fakt jiný o tom slyšet a když se to pak týká někoho koho zná člověk půlku života a myslí si, že ho zná...a navíc mu na něm i záleží je to fakt síla a já jsem z toho úplně špatná.
Ale nemůžu to říct pochopitelně nikomu známýmu a můj se o tom se mnou odmítá bavit...tak dobře že vás mám...muselo to prostě ven...děkuju, že jste mi dělaly vrby :wink:
3. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no já hlavně nechápu důvod...pokud je někomu líp jinde tak ať se tam odstěhuje a jedná na rovinu...tohle je podle mě nejvyšší projev zbabělosti. Kdybych se to dozvěděla hned třeba já tak bych to možná i odpustila...ale pokud bych zjistila, že ze mě dělal úmyslně několik let debila a lhal mi doma o tom kam jezdí a vůbec ve všem....a hlavně že naše dítě nebylo pro něj první jak mi tvrdil....to bych neodpustila nikdy....
3. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no je to strašný...není k tomu co říct! :confounded:
3. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 bude to hnus, až na to jednou přijde, chudák ženská, dělá mu prvníposlední, a on takhle :unamused:
3. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 máš pravdu,to je zbabělost... :frowning2: bohužel se to děje kolem nás dnes a denně....takže nebude první ani poslední :frowning2: :frowning2: prostě mu to tak vyhovuje....a dvojí život je tak trochu adrenalin... :frowning2:
3. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kdybych zjistila,že manž. má někde dítě,tak bych do minuty ho vyrazila...přes toto nejede vlak.....
3. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... nák nemám čas.... jonášek je den ode dne aktivnější a aktivnější tak musim bystřit oči na všechny strany... a stejně to nepomáhá.... už leze :grinning: ... ale pořád dává přednost plazení... takže popoleze třeba pár centáků nebo metr... a když chce někam rychle tak se spustí na břicho... je hrozně rychlej tak furt musim dávat bacha... taky mám návštěvu tak tu večer nemůžu vysedávat.... tak zatim ahoj
a co se týče toho člověka s tim dítětem tak teda nemám slov.... je pravda, že o nevěře bych já osobně vědět nechtěla a ani se po tom nepídim... ale jak by měl někde dítě tak je to horší a to se prostě jenou provalí....
3. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouším malého učit paci paci a pápá vždycky se tomu řehtá, ale jinak nic. dneska jsme mu koupili papučky místo capáčků tak velké nebyly
3. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my už paci paci umíme a je to krásný, jak se snaží :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak Kuba paci nesnáší....jemu se celkově nelíbí když s ním dělám co chci já...má vlastní hlavu už takhle malej...pápá zatím neumí ale to zkoušíme..to mu kupodivu nevadí
my máme hrozný uspávání....už 45 min...zkouší se posadit jak se to naučil včera a dnes chce sedět v postýlce...jenže je tak strašně unavenej že mu to nejde...ale spát prostě nebude...
3. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Adam je na tohle hodně chytlavej, má to rád a opičí se po Petrušce. Co dělá ona, tak napodobuje :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po nás Kuba napodobuje asi jenom vztekání...jsme oba s chlapem cholerici :grinning: :grinning: :grinning: Děti má Kubík moc rád...ty větší...kdybysme měli doma tak by se asi taky opičil...ale takhle si chce prostě vymýšlet zábavu sám...resp. on vymyslí a já musím udělat....naopak neexistuje :grinning:
3. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jóó jsou to hlavičky :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nasr... koupila jsem krmivo ptákovi a z misky lezli malí brouci...tak to hned letělo z baráku pilouse jsem tu ještě neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jim to zítra donesu zpátky do obchodu :angry: :angry: :angry:
3. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čím víc zvířat tím víc problémů...
3. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to jsou potvory!!! Jetě si něco nasadit do baráku, jak kdyby nestačilo co tam vleze samo...
S těma zvířatama je fakt kříž...kočky si zvykly chodit čůrat do garáže...fakt nechápu...máme 1000 metrů zahrady...navíc stavba takže i hromady písku, záhony...ale ne...oni budou chodit na deseticentimetrovej kousek garáže kterej není vydlážděnej....smrdí to tam jak v zologický.... :angry:
3. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to by mě nikdy nenapadlo...myslela jsem, že z toho lezou klíšťata
3. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jééé klíšťata...blééé :angry: A ty pilouse jsi identifikovala? No ono každopádně to byl nějakej skladištní škůdce...jinak by se tam v tom krmení tak nenamnožil....tady těch potvor je strašně moc a zbavit se toho je pak skoro nemožný...
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne, hned jsem s tím obletěla barák co to je...
3. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá...a kdo je doma odborník? :wink: Ale tak mě napadá...nesežral by je ten papouch? Třeba by byl za živý krmení rád....
3. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
děda to zná z práce, pták by to asi nežral :slight_smile: dneska spí v přepravce klec se desinfikuje
3. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý už spí, asi se utahal :wink:
3. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme uspávání čím dál horší...dřív trvalo tak 20 minut...kdy si povídal a houpal na kolínkách, pak začal mrčet, tak jsem ho položila na bok a hladila a za chvilku spal. A poslední dva dny si nepovídá ani nic, jen se přetočí na břicho a na kolena a řve, když ho položím na bok a hladím tak řve ještě víc. A ráno to samý...dřív si broukal a smál se...teď se budí řevem. Ještě je nějakej nastydlej...furt pokašlává a kýchá...no ty změny počasí jsou na mrtvici....už aby se to ustálilo..
3. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu dala flašku a usnul u toho..teď má zase rýmu a taky pokašlává, jsem zvědavá co bude
3. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdy se taky zadaří a usne u jídla...ale to je pak za půl hodiny vzhůru a ječí, protože ví, že nebyl uspanej :grinning: . To počasí jim fakt nedělá dobře....
3. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska moc nespal, včera usnul kolem devíti, kolem jedné si pobrečel a spal dál, v 6 jsem ho vzala do postele a spal do 9.30...to jsem chtěla ráno na nákupy...vždycky když se někde chystáme tak si takhle vyspává
3. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo...tak takhle dlouho mi ještě nikdy nespal...mezi pátou a šestou je vždycky vzhůru a už spát nechce. Ale taky to dělá naschvál....když jede můj do práce třeba na šestou tak naschvál spí až do šesti...a když je víkend a můj může spát tak řve už v pět....jak kdyby na to měl radar
3. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byla jedna noc...taky jsem nechápala
3. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek