• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Dobré ránko

Pampu vše nej k narozkám.
4. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska sice vstával opět o půl šesté...ale v kuse spal od 11ti večer. V osm zase usnul a spal až do 11. Víc takových dní!
4. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jééé, to máš fajn, také by jsme chtěli :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lin18 snad to Kubíkovi vydrží...držím pestičky :slight_smile: už si potřebuješ odpočinout :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 kdepak ses toulala?
4. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
byli jsme na houbách, ale vypadá to zase na bouřku, tak jsme to otočili zpět na chalupu... :frowning2: , ale už rostou a krááásný :slight_smile:

@lin18 tak to jste pěkně spali :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jééé závidím...taky strašně ráda houbařím...ale s Kubíkem to nejde...a taky je tu letos hodně klíšťat tak bych o něj měla stejně strach....Ale booože...co já bych dala za pořádnou smaženici
4. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já dojedu golfáčema do lesa, nechám je někde u stromu a Adama nosím na ruce a nebo v manduce :slight_smile:
Roste plno druhů hub a tak je smáža výborná :dizzy_face: :dizzy_face: . Klíšťata máme spíš na louce pod lesem, než v lese a mám z nich taky strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jejda...tak já bych jednak měla strach o kočár a jednak bych Kubu na ruce moc dlouho neunesla...natož ještě se s ním ohýbat pro hříbky...a manducu nemám :unamused:
No myslím zaúkolujem babičky a vyrazíme...přece nebudeme celou zimu jíst žampiony.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tady v lese nikdo není...jsme tu téměř sami :slight_smile:
Ale vy jste jiná váhová kategorie :slight_smile: Adam má něco přes 8kg a i tak mám dost a ohýbá se za mě Petruška :grinning:
Určitě vyražte do lesa...stojí to za to :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My do lesa neee, ale babi bere decka vsechny. vcera nasli par hribku
4. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 lin vůbec nestíhám,jak tady máme ty folkovky tak jsem celý den na městě a užíváme si :slight_smile: :slight_smile: a večer jsem tak utahaná ,že zalézám brzy do postele.Už nemám sílu nic číst ani psát :wink: Tak se moooc omlouvám,ale snažím se aspon vás dočítat!!!!Ada už je moc šikovná jak se naučila sedět tak mi začala i lést po kolínkách no a samozřejmně se snaží zvedat :slight_smile: :slight_smile: Takže pohodička zkončila.Ale je to boží moc jsem se těšila až bude lést jak pejsek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .naučila jsem jí zdravit takže ,když někdo řekne ahoj tak zvedne ruku a děla ahoj..... :grinning: .Jediné co mně zaráží tak už jedeme jen na jedem spánek :confounded: :confounded: :confounded:
4. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 joooooo taky tady máme mooooooc hub,ale jsou moc dobrý :wink: jenže nechodíme z Adou vždycky vyšleme tatku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to má být, dělba práce :slight_smile: ty hledáš, já uvařím :grinning:
máte šikovnou slečnu tak za lenocha, už je jen náš Matýsek :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox neboj Matýsek to brzy dohoní...vždyt Ada začala teprve před týdnem sedět...no a tet leze.To víš,že to ještě není to pravé ořechové,ale snaží se.....jo a těch pádůůůůůůů :confounded:
4. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

@xkacatkox jinak děkujeme za pochvalu :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 však si ji prďolka zaslouží, máš zlaté dítě :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kde jste?????Tak já jsemtady po dlouhé době a nikdo tady není :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jdu se osprchovat ....snad někdo přijde :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... hu to je starost o toho našeho prdolu.... dneska sme na něj byly dvě a stejně nešel uhlídat živočich jeden :grinning: :grinning: :grinning: .... dokonce jsem na chvíli vytáhla cestovní postýlku, že bude s náma v pokoji ale v ní... no vydržel tam asi půl hodky, tak jsem jí zase zbalila a asi to budu muset zvládat nějak bez ní... pořád leze ke dveřím od uchyně a otvírá je a leze pryč (zavřít na kliku nejdou, páč tam vede kabel) ..... no mám s nim tedka zábavičku... a myslim, že mu ty zoubky rostou, páč je vzteklejší a kdž večer usíná tak je to zlý a ještě špatně spí furt se vrtí a děsně slintá a taky hrozně vztekle žvejká plínku při usínání i při spaní... ale červený dásně nemá má tam jako dva hrbolky tam co budou zuby ale ze strany ne tam co vylezou tak furt nevim....
4. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
k houbám :slight_smile:... ty teda nejim a tak ani tedka nesbírám... du si udělat pár palačinek pak se přídu mrknout :wink:
4. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jsem tadýýý ahojda :wink:
4. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura taky zoubky ješte ne ne...ale slintá o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady mám fotečky jak už pěkně sedíme a lezeme.....
4. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahojky tak co jak jste si užili o víkendu...co rybička určo byla výborná.Jooooo my jsme s Lukym přišli domů až o půl 4...jo a malá stávala kolem 6 hodiny :angry: :angry: :angry: Tak to bylo veselýýýýýý :wink: :wink:
4. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 pěkný! :slight_smile: Adámek frajeří a sedá si i z lehu... :grinning: a zuby má dva a další už se klubou :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci zoubky už,aby mohla kouset.....s těma dásničkama to není ono :frowning2: :frowning2:
4. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 pstruh byl výbornej, moc jsme si to užili a Adam tam usnul, tak jsem pak šla pěšky s kočárkem z Polska do Česka...je to krásná procházka a krásná příroda :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holt si budeme muset počkat....jo a včera jsme konečně koupily golfky :slight_smile: Jupí dneska jsme je už vyzkoušeli,ale holt tam neusnula....takže uvidíme jestli pojedeme už jenom na jeden spánek,nebo to byla jen vyjímka
4. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jůůůů já chci taky na nějaký výlet...budu muset tatku ukecat....za týden má dovolenou :wink:
4. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam spí dvakrát denně a je to pěknej divočák. Pořád po mně rajtuje, že jsem večer úplně hotová :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek