• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73
@miska73 tobě spinkal Adámek vždycky dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...jooooo už to taky začínám pozorovat,že jsem více unavena.....to je dobrý a Adu snad unavit nejde..... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši někdo zvonííííí...probudííí mi Adu :angry:
4. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ach ty zoubky vid... ale už sme tu asi jediný co....
Jonáš po mě taky pěkně rajtuje... úplně mě bolí břich z toho.... páč se pomě furt válí no sranda fakt.... a v noci se včera budil zase hodně :frowning2: ... tak snad zuby... doufám :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Adam mi neustále skáče a péruje na klíně a teď po mě začal lozit! Vyleze mi až na ramena a skáče :grinning: ....jsem úplně vyřízená!
4. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak to snad už budou zoubky :slight_smile: :wink:
@miska73 tak to Ada po mně neleze...snaží se sama lést..připadá mi to jako kdyby chtěla něco dokázat...hlavně sama bez mé přítomnosti :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo, jak je chvilku necháš, tak se nestačíš divit, viď.. :grinning:
4. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme zpět po týdnu u našich na Moravě. Adam už taky sedí, hrozně ho to baví, akorát občas je jak po pěti pivech a padá na záda a na hlavu. Takže když sedne, letím k němu a dávám za něj aspoň nohu. Jinak rád hýbá dveřma, tak čekám, kdy mu to skřípne prsty, no máme taky veselo. Jsem unavená jen z toho, jak pořád dávám pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mu leze pátý zub, takže mu dávám celý banán a půl meruňky, ať si baští a učí se kousat.
Jinak k tomu, jak jste řešily živnosťák - není o co stát. Já jsem na ŽL přes dva roky a mám v plánu po rodičáku nastoupit někam do zaměstnání. Protože sice je fajn mít volnou prac. dobu, ale pokud si člověk chce aspoň nějak vydělat, tak ji má tak volnou, že ji má vlastně furt. Byla jsem vždycky utahaná jak kůň, nikdo nezaplatí dovolenou, nemocenskou, takže cena dovolené je + ztráta výdělku, a to už byla vždycky dost luxusní zábava :frowning2: Navíc je pravda, že člověk se musí hodně ohánět, aby měl práci a být v oboru dobrý. Já mám štěstí, že má za ta léta dost klientů, kteří o mě stojí, ale taky to znamenalo hned v lednu se opět aspoň částečně k práci vrátit, aby o ně člověk nepřišel, protože by taky nemohli čekat do nekonečna. Prostě otročina a peníze dost nejisté. u nás je na ŽL i manžel, a to je teprve chuťovka, když vám nikdo nezajistí, kolik za měsíc vyděláte, ale odvody musíte poslat, ať je jak chce. Toť má zkušenost.
4. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka ahojda :slight_smile: na to podnikání mám stejný názor....obrovská nejistota...
4. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka ...jůůůů vy máte zubůůůů :wink:
ty naše dětičky :slight_smile:...
no já to promejšlim,ale prej chce hodně lidí 3D tak bych se musela naučit ještě to....
@zdenka33 pěknej kočárek a barvičku máte jakou?
4. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v dnešní době moc jistotu nemáš nikde,ale taky se přikláním k názoru mít zamněstnavatele :wink: :wink:
4. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 přesně na obrázku...zelenou.Adě se strašně líbí ten pultíček.Dneska jsem jí tam dala čajík.....a byla sranda jí pozorovat jak si ho sama vezme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tet s manželem začínáme přemýšlet o druhém mimču....já bych chtěla ještě rok počkat.no tak uvidíme!!!!!
4. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 je s nima legrace :grinning:
to přemýšlení o mimču vám závidím....mně už nic takovýho nejspíš nečeká...
4. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejstarší syn slaví tento týden 18.narozeniny... :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 víš začínám zvažovat jestli začít brát vůbec antikoncepci.Po porodu jsem ji nebrala a vlastně do tetka neberu....no a když budeme chtít mimčo,tak bude lepší když nebudu zamořená chemií
4. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 týýýýý jooo tak všechno nej...to to letííííí...vid?
4. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to máš pravdu...nemá cenu se kvůli pár měsícům cpát chemií...
4. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no hrozně! ještě nedávno to byl taky takovej prcek jako Adam :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to že gratuluju k 18tinám... já bych ale nechtěa mít děti takhle daleko od sebe... já jsem se ségrou skoro o čtrnáct let a sme jako dva jedináčci... a ani jsem si jí jako ségru nikdy moc neužilaáč sem furt byla někde v háji.... nemyslím to zle :slight_smile: ... jenom už jsem taková... mám v hlavě docela jasně, dáno, že dál jak 4 roky od sebe děti nechci... jestli bude ještě jedno teda...
4. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já to vidím na těch našich dětičkách...bože vždyt jsme je nedávno porodili a ono klackům už bude 9.měsíců...no a zachviličku budeme slavit roček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo už to letí hrozně... ale můžu vám říct, že první měsíc mi přišel nekonečnej....
4. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura holka, to jsem taky nechtěla, ale ono se občas nadaří to co si naplánuješ....s prvním jsem byla v jináči hned a pak už to nešlo....a Adam byl tak trochu neplánovaně, ale je to naše obrovský štěstí a to bys koukala, jak nám s ním Matěj pomáhá a jak ho má rád :wink:
4. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to máš pravdu já mám segru o 10let starší...no a katastrofa...taky si moc nerozumíme.pak mám prostřední ta je o 6 let...no a to už je v pohodě...jenže ono záleží na povaze.Každá je uplně jiná :wink:
4. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 hlavně ,že jsou v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně třeba ségra pořád vyčítala,že místo toho,aby byla s kamarádkama tak musela hlídat mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako kdybych za to mohla....
4. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura první měsíc katastrofa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@zdenka33 to je důležitý! Nechci si to zakřiknout, ale mám hrozně pohodový děti.... :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek