• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 jaký jsou rodiče takové mají dětičky :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já takhle hlídala bráchu o 9 let mladšího a máme úplně super vztah a moje děti ho milujou a on je taky a pak mám o 3 roky mladšího bráchu a vidím ho jednou za půl roku a ani si nevoláme a bydlíme kousek od sebe :frowning2:
4. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no někdy člověk neplánuje.... já nevim co si po druhym dát za antikoncepci... já na prášky neustále zapomínám nechci je... je to sra.ka a všechno ostatní se mi zdá ještě horší... tak už to vidim jenom na jednu možnost, ale nevim.... já si s malou ségrou rozumim ono je jí teprv 9 takže ještě takový dítě a má mě taky ráda.... ale prostě sme vyrůstaly už každá jinak... já měla kamarády partičku a vlastně jsem doma moc nebyla a to oa byla hooodně malá.... a když už se s ní trochu dalo hovořit tak to už jsem domů chodila jenom spát... a v devatenácti jsem se odstěhovala úplně takže sem si jí nikdy neužila a ona je hrozně ráda když mě aspon vidí...
4. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 přesně tak holt záleží hlavně na povaze :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte kde je ktr :frowning2:
4. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem s ní dlouho nemluvila!!!!!! :wink: :wink:
4. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak povaha je důležitá, ale já jsem třeba taková, že se snažim vycházet úplně s každym a až když to nejde tak to nejde.... s tou druhou ségrou (která už neni) sme se dost hádaly ale taky sme si uměly spolu hezky hrát... a zajímalo by mě jaká by tedka byla a jak bysme spolu vycházely... ale myslim, že s věkem bysme se měly rády... chybí mi...
4. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 netuším...už nás sem moc nechodí....
4. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já si myslím,že je to kůli tomu létu...všichni nikde jsou...no a taky ty naše miminka dají čím dál víc práce!!!!
4. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim kde je víc lidí.... jájik asi ještě nemá náladu... ktr moc nechodí to je pravda... proč přestala chodit collette taky nevim :unamused:
4. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já jsem tak často nechodím...holt není čásek....musíme so užít lééééto než bude zima :frowning2:
4. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 souhlasím...léto miluju, my všichni ho máme rádi a hlavně děti nemusí do školy a já mám tím pádem míň povinností :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura proč collette???vždyt ta tady byla jen chviličku na začátku??? No ana je ještě jedna skupina,ale ta je uzamčená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no já taky tedka (hlavně přez den) nemám čas... snažim se tu přez den nevysedávat... a snažim se uklízet... no ale stejně abych tu měla uklizeno tak jak chci tak bych stejně nemohla od rána do noci dělat nic jinýho
@miska73 mín povinností?????Vždyt se musíš o ně starat celý den!!!!
4. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to já to tolik nehrotím...ve špíně nebydlíme,takže moc neuklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci svůj žživot věnovat jenom uklízení nebo starání o mimi.
4. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 naopak, trávíme spolu hodně času, nemusím se s Petruškou učit do školy, všechno podřizovat tomu, že je druhý den škola a tak...
4. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje zlaty jdu do postílky...mějte se moc a moc hezky...já se tu zase brzy ukáži :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 To jo lážo plážo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně si to užívejte
4. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jsme se rozhodli, že si ještě léto prodloužíme a máme v plánu v září ještě jednu dovču... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já chci taky nkam... Jonášek už by to skvěle zmáknul... ale abych to zmákla já páč pro mě by to zase až tak dovolená asi nebyla... jo takhle kdyby tam byla třeba hlídací služba... tak možná i trošku jo :slight_smile: ... i když jak toho člověka neznám tak zase nevěřim...
4. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak dobrou noc :dizzy_face:
4. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
du kouřit...
4. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura běž kouřit, já půjdu za chvíli pozorovat oblohu. Má tam být vidět polární záře...jsem teda zvědavá.. :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my byli dneska v zoo takže náročný den :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahoj :slight_smile: a ve který zoo jste byli?
4. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky plánuju ZOO..už se těšim, jak bude Jonášek vejrat na zvířátka :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizím. mějte se a dobrou noc :wink:
4. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek