• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
zmizela mi odpověd :frowning2: byli jsme v Ostravě, ale nic moc.
4. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko

Kac tak ty hrbolky a ze strany vypadaji na zoubky. ony ty zoubky nelezou rovnou ze spodu dasenka. prave ja na te strane krasne vidim,kde ten zoubek je.

Jinak Colette nechodi ani na tu jinou diskuzi, tak spis nema cas nebo uz ji to nebavi.

My jsme cele odpoledne venku, po obede jdem na zahradu a chodime domu kolem pul sedme,to tady vetsinou nikdo neni,tak zaleham k tv.

Misko synovi k 18. vše nej
5. srp 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tak já nevim.... tak se mi asi z hodnýho dítěte stává malej vzteklounek nebo nevim :confounded: ...
jinak collette jsem viděla nedávno hnedka na dvou diskuzích, takže na koníka chodí...
5. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak sem mozna jo.
5. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my máme zese noci..budí se co hodinu, jde spát v jedenáct a vzhůru je v 7 :unamused: :unamused: :unamused: když chce dokáže spát celou noc
5. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz nevim, co male uvarit. porad tocim bramborovou kasi s masem, spenat, rajskou...
mix mrkve,cukety,brokolice....

Premyslela jsem nad koprovkou, ze bych ji to treba jeste upln eprecedila od tech snitek kopru
5. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme první cuketu ze zahrádky :slight_smile:
5. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuu, ja mam od maminky ze zahradky jen brambory (dovezla jsem plnou igelitku),cibuli a cesnek teprve bude. jo a rajcatka
5. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla vaši diskuzi o dětěch, mám sestru 10 a bráchu 14let od sebe, a můžu říci, že mi nikdy nevadilo, se o ně starat, ale je fakt, že já nechodila nikam juchat, jenm o víkendu rajtovat na koně, řekla bych, že máme dobrý vztah, samozřejmně nemůžeme spolu vyrážet na mejdany, či kávové dýchánky, bo jsou to děti školou povinné :slight_smile: , ale nemůžu si stěžovat,Matýsek je má rád, asi vnich cítí mladou krev :grinning: , prostě jak to přijde tak to bude, mi uvažovat ani ne,ůže, až si dostavíme, tak po tom, jak říká náš tatínek, nejdříve povinnosti potom zábava :grinning:

@raakosnicek vy už máte rajčátka, to se máte, nám teprve červenají, cuketku, bramburky, nám už také rostou
5. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkac jooo plno rajcatek. mamka je ko,likrat obere i min zrale,dodou za oknem....

k sourozencum,ja mam starsi segru o 7 let a nikdy jsme si moc nerozumely,ted je to lepsi,ale tim jak jsou daleko...hm nic moc
5. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek ty mi ale děláč chutě, přímo ujíždím na rajčatech, letos máme jen 10 rostlinek, no přští rok asi sadíme 20, s manželem jsme na ně jak kyselina

ono je to težké, zvolit správný rozestup, znám i také,manža je se svojí ségrou jen rok a půl, a vídáme se minimálně, 2 krát do roka je hodně, a to spíš bylo jen tím, že se Matýsek narodill, před tím jsem ji neviděla rok, takže také nic moc,je to těžké, bud ten vztah tam bude nebo ne :frowning2:
5. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem s rozdilem maximalne spokojena.....teda ted a doufam,ze se deti neodcizi
5. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raakosnicek však jo, každý jak mu to vyhovuje
5. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych nepotratila,meli jsme rozdil asi dva roky.
Ted jsem rada,ty tri nam sedi,maly je docela sobestacny.....
5. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ...tak dneska zůstáváme doma.Malá má teplůtku....bobíšek malinkatej. :frowning2: :frowning2:
5. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jeeej, bobik. at je brzo fuč.
5. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
od tří ráno to začalo budila se mi každou půlhodinku,ale nebrečela....lezla v postílce.položila jsem jí dala čajík.Stávali jsme kolem 6 hod protože už jí to tam nebavilo!!!!Pak usnula kolem 8 a tet jí tatka dal do postílky a spinká....to ta horečka :wink: :wink: jinak by takto nevyspávala.To jsem zvědavá co se z toho vyklube...doufám,že zoubek :wink: :wink:
5. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí

@raakosnicek naše první teplůtka...hned to na těch dětech poznáš,že nejsou OK
5. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam,ze nic jinyho.
pokud ji nic jineho neni (ryma,ucpany nos,kasel),tak me vzdycky napadji zuby a nebo sesta nemoc.
5. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je ta šesta nemoc?
5. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to infekcni nemoc,prenasi se vzduceh, vetsinou tri dny horecky,ktere nejsou moc srazet, a ten treti az ctvrty den je vyrazka,na krku a trupu. vysevem vyrazky teploty ustoupi.

je to nejco jako treba nestovice...prodela to ditkoj en jednou.
5. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím, že bych malé zkusila uvařit červenou čočku. mně už fakt dochází inspirace
5. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme co se z toho vyklube...je mi jí mooooc líto :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo nejhorší je, že jim krom nurofenu, nemas jak pomoct. a nemužou ještě říct, cov je bolí.
mně je líto i malýho,když je nemocny a už si řekne, co mu je.
vzdycky ty jeho kalne,smutne ocicka
5. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to vypadá, že Kuba se konečně naučil spát celou noc...už asi pátý den spí od 11 do cca půl šesté v kuse....to je oddech...kéž by to vydrželo. Jinak my ještě zub žádnej...no však někdy vylézt musí.
Zdeni to je mi malé moc líto....ale snad to nic nebude...děckám lítá teplota nahoru docela snadno ...stačí když je trochu ofoukne. Pokud není nic jiného tak to snad do zítřka přejde.
Já dneska vařila malému poprvé růžičkovou kapustu...s bramborem a žloutkem...docela mu chutnalo.
A na zahradě už máme taky hromadu věcí...rajčata, okurky, cukety, brambory, mrkev, petržel...jen nevím kdy to budu zpracovávat...nějak teď je málo času
5. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to máš moc fajn, tak snad se lepšího spaní dočká i zbytek populace :grinning:
5. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 at se ti kočinka brzy uzdraví :wink:
5. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no dle chytrých knížek už po půl roce spí celou noc všechny děti...takže jsme se jen dostali do normy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi ty vaše děti tu knížku nečetly nebo co.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no mi ji máme přečtenou už dávno, jen náš chytrý potomek na to kašle z vysoka :grinning: ale je fakt, že už v 19hod spinká
5. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no Kuba chodí kolem osmé...pak se v 11 vzbudí na jídlo a pak už durch až do rána...pak dá ještě 2 hodinky dopoledne a hodinu odpoledne. Tak snad k nám zapadne...my jsme s chlapem takoví spáči...bylo by blbý mít nespavý dítě :grinning:
5. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek