Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
xkacatkox
5. srp 2010
🙂 @lin18 tak to ti spí fakt hezky, my v těch 7, kolem půlnoci kojení, pak mezi 4-6kojení, a spinká tedka 3 dny až do devíti, super, dopolo nespí vůbec , po obědě spí různě 30min-2hodiny, a pak spinká až večer, on je asi tak trochu po mě, já neposedím, pořád bych něco dělala, tak si za to můžu asi sama 🙂 jen večer, to bych si ráda pospala 😃 nejlépe v kuse
lin18
5. srp 2010
@xkacatkox no tak vpodstatě to máš stejné jako já...akorát mně v těch 6 vstane a tobě ještě spí až do 9...to má asi místo toho našeho dopoledního spánku. No každopádně je to furt zlatý...já když si vzpomenu na šestinedělí...kdy jsem snad nespala v kuse dýl než dvě hodiny....a furt řev...teď už je to pohoda....i když teda zase náročnější na vymýšlení zábavy...to si člověk nevybere
kacamura
5. srp 2010
lin.. taak si myslim, že sme si vyměnily děti nebo co 😃 😃 😃 .... jonáš je tadka hroznej protiva a strašně miluje společnost a musí furt nákou mít... šílený... chvilku si hraje a pak se začne dobejvat za mnou na sedačku .... ani usínat v postýlce se mu nechce, ale v tom teda nepovolim.... jenom u něj třeba zůstávám dýl nebo tak
xkacatkox
5. srp 2010
@lin18 to jo, člověk si nevybere, to vymýšlení zábavy je náročné, jsme zvědavá na to cvičení v září,já ne 6nedělí má krásné vzpomínky, spal celou noc, a přes den jsme kojila po 3-4 hodinách., pro mě pohoda, jak porod a podobně
raakosnicek
5. srp 2010
tak ja mela sice problemove tehu,sice krasny,ale holt brzzky porod,ale jinakl zlate dite,vlastne obe
kacamura
5. srp 2010
tak to mě tedka stojí v postýlce a řve... nějak rychle si zvyknul, že mu furt stojim za zadkem.... a přitom mi usínal u jídla jak je unavenej,ale ted najednou usnout nechce, a takhle už to mám třetí den..... :-| bomba!!!!!! ale nepovolim... prostě tam usne....
raakosnicek
5. srp 2010
Kac tohle nám dělala vcera mala,az jsem povolila a sla s ni spat
kacamura
5. srp 2010
Jonášek nakoec vždycky usne... aspon večer teda.... přez den většino musim vzít kočár a v tom spí raz dva....
raakosnicek
5. srp 2010
ja se uz spani v kocarku vyhybam,odpoledne teda musi,neda se,kdyz jsme na zahrade, ale dopo a tak se ji snazim udrzet az domu do postylky.
jiffy
5. srp 2010
ahoj holky, prisly mi penize za dovolenou za lonsky a letosni rok a mam skoro o pulku min, nez jsem cekala 😞 😞 😞 Jak jste na tom vy?
jiffy
5. srp 2010
Byla jste nektera v tehotenstvi delsi dobu na nemocenske?
xkacatkox
5. srp 2010
@jiffy já byla na neschopence od 8tt těhotenství
jiffy
5. srp 2010
@xkacatkox ja taky od 8tt a ty penize za dovolenou mi krati-tobe taky?
raakosnicek
5. srp 2010
ja prechazela z rodicaku na materskou. ale ja mela materskou od 14.9.
za dovolenou prislo tehda cca 16 000. s platem,ktery byl cca 12 000 hrubeho.
Äle vyplaceli mi dovolenou 14 dnu za lonsky rok a plnou, tedy 20 dnu za tento.
raakosnicek
5. srp 2010
jinak neschopenku jsem mela od 21.8 do 13.9
xkacatkox
5. srp 2010
@jiffy o ničem mi paní ze mzdovky neřikala, ale mám pocit, že kolegyni krátily, o ta měla neschopenku napsanou o měsíc dříve, tak mě třeba teprve zavolají
raakosnicek
5. srp 2010
hmmm...jen vim,ze se dovolena krati kvuli castecne odpracovanym dnum....ale kvuli neschopence???
jiffy
5. srp 2010
@raakosnicek tobe to asi odpovida, ale tu neschopenku mas kratkou...
@xkacatkox tys jeste vyuctovani nedostala? To by me zajimalo, pac jsme na tom uplne stejne...jo a za minuly rok mi zkratili dovolenou asi o 2 dny kvuli te nemocenske...
raakosnicek
5. srp 2010
mne tehda jen kamaradka upozornovala at si dam pozor,aby mi tu dovolenou nekeratili,psala mi i nejaky paragraf a kdyz mi ucetni rikala ze za tento rok narok nebudu mit,ze se bude kratit,psala jsem ji ten paragraf a zakonik,kde bylo psany,ze na celou narok mama a nekratili mi nic
xkacatkox
5. srp 2010
@jiffy ještě ne, minulý rok mi nekrátly nic
jiffy
5. srp 2010
ach jo, kdyz to ucetnictvi je tak slozity, prase aby se v tom vyznalo 😞
jiffy
5. srp 2010
@xkacatkox me rekli, ze kdyz jsem na neschopence vic nez 100 dni, tak se dovolena krati...ale to tys musela taky byt
raakosnicek
5. srp 2010
treba tady nekdo ucetnictvi dela,myslim to nekdo psal. tak poradi.
jiffy
5. srp 2010
@raakosnicek ja myslim, ze pampusik
jiffy
5. srp 2010
a to na me ucetni koukala i s tou letosni dovolenou-ocividne to slysela poprve, ze mam narok pri materske 8-(
xkacatkox
5. srp 2010
@jiffy to učitě také, jsem z toho celá tumpachová, tak snad nám pampu poradí
raakosnicek
5. srp 2010
@jiffy nooooo asi je treba to nekdy pripomenout.
jiffy
5. srp 2010
@raakosnicek to teda...a zajimalo by me, o co vsechno jsem prisla tim, ze neznam zakony ]-(
xkacatkox
5. srp 2010
@jiffy to teda jo, ale kdo to má k sakru pořád sledovat ]-(
raakosnicek
5. srp 2010
nevim...ja je taky neznam,jen obcas brouzdam a ctu,a zbytek jsem dopidila a poptala se.
nekteri zamestnavatele nekdy na narok na dovolenou neupozornuji zamerne,kdyz nevis a nehlasis se.kdyz nezazadas do urciteho data, tak propada
zdenka33
5. srp 2010
ahojky holky,jdu spát.....Adrianka zatím beze změn...stále horečka,tet už máme i stajdu 😞 😞 Tak uvidíme jaká bude noc....dávala jsem jí v 7 spát a zatím spinká 🙂 bobíšek malinkatej...ach jooooooo

Začni psát odpověď...

Odešli