• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 tak at jste brzo zdravoučký :slight_smile: myslime s Kubíčkem na Vás!!!!!
5. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy Když bys mi napsala bližší info do IP, můžu se zeptat mámy, je mzdová účetní, tak bude vědět. Ale já se v tom nevyznám, takže radši podrobnější info, ze které by mohla vyjít a já to nedomotala.
@zdenka33 Držte se a ať se Adriance brzy uleví! Adam má srajdu už třetí den, asi ze zubů, chudák má opruzeninu jak blázen, až do krve. Tak snad se u vás z toho taky vyklube zub a bude dobře.
5. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem, byla jsem teďka chvilku pryč, tak se snažím dočíst.

Zdeni, ať je broučinkovi co nejdřív dobře! :slight_smile:.

My jsme během asi 14 dnů začali lézt, sedět a stavět se kolem nábytku, teď se snaží přimět nohy, aby chodily :slight_smile:, ale ještě to moc nejde. Máme jeden zoubek venku, druhý se klube, neměla ani horečku, nic. Uvidíme, jak porostou další. No nezastavím se, musím ji mít pořád na očích, jinak háže děsné držkopády, no jako každé mimi tady asi :slight_smile:.
5. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlazabka budes hodna, kdyz se mamky zeptas...ja nepotrebuju konkretni cisla, stacilo by mi vedet, jestli se na penezich za dovolenou projevi nemocenska, kdyz byla hodne dlouha (cca 6 mesicu a pak jsem sla hned na materskou) - doufala jsem, ze se to pocita z predchoziho vydelku :frowning2: Mam zafixovane, ze za den dovolene je vzdy vic penez, nez za odpracovany, ale ja mam ted dokonce min, nez za odpracovany :frowning2: Nevim, jestli je to srozumitelne, ale lip to asi nezformuluju :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jiffy Jasně, já se jí zítra zeptám a napíšu někdy odpoledne, ju?
5. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Adamek at ma ten zadecek brzo v poradku a Adrianka at je bez teplotky-nam taky rostou zoubky, ani nevim, jestli jsem se pochlubila, ze jeden uz je venku, ale teplotu nastesti nema :slight_smile:
@pavlazabka jasne, dekuju :slight_smile:
@ttinecka Barborka je sikula, vsechno takhle najednou :slight_smile: Adelka se teprve zacina plazit, ale aspon nejakej pokrok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko

Jiffi ano je to víc,protože se pocítá i náhrada usleho zisku,vsechno....Jenze se do toho asi klasicky pocita i neschopenka,ta je o dost mensi nez vydelek,i tim pak muze skocit dolu prumer.
6. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, malý dneska nechtěl spát :angry: :angry: tak jsem vstávali ve 3, naštěstí v 5 usnul ještě na dvě hodiny, ale i tak děs
6. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nám mala začala bantovat před šestou,pak nejak zabrala a vstavaůli jsme pred osmou
6. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyby aspoň chodil spát dřív než v jedenáct a do těch tří se pětkrát neprobudil :angry: :angry: :angry:
6. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,tak mala spi od osme.
6. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a v podstate celou noc,jen se mrvi,dostane flasku,ve spanku vypije,ja v polospanku ji drzim a spime dal.
6. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to v pondělí nebo kdy to bylo spal celou noc
6. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz jsem premyslela,ze ji nebudu davat mliko, ale jen caj. jenze kdyz vypije 180ml,asi hlad ma
6. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...moooc jste na nás myslely :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: děkujeme moc.Dneska už jsme zatím bez teploty je už čiloučka :slight_smile: ...no prostě Ada.Jsem moc ráda protože v noci jí to vylezlo na 39,2...to už jsem se fakt bála!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tatínek byl taky pěkně vyplašenej :confounded: Tak jsem jí včera měla jen a jen na rukou a pořád rozmazlovala :slight_smile: :slight_smile: Dneska ještě poknourává ,ale není to tak zlé....
6. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já mu dám um na noc kojení asi nestačí v ty 3 mi vypil 190ml a to jsem ho před tím kojila
6. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek já už v noci dávám čajík a kolem 6 kojím :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni ja to zkousim,prvne davam na napiti vzdycky cajik,jenze ji to uonda treba na pul hodiny a mrci znova.
6. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a super ze je Adriance líp
6. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 malý měl teploty asi 14 dní zpátky, trvalo to 3 dny jak to přišlo tak to odešlo a žádné osypání, průjem nic...nevím co to bylo na noc jsem dávala paralen když měl nad 39. tak snad to rychle přejde a nic to nebude :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7
@raakosnicek uvidíme snad už bude líp! :slight_smile:
No tet my s tím čajíkem zápasíme!!!!!Když byly ty vedra tak jsem přešla ne čajík abych nemusela tak často kojit.....je to stejné jen s tím rozdílem,že dám flašku a spím dál a Ada taky usne hned....,ale máš pravdu,že třeba 2 hodky je zase vzhůru.Tak nevím,ale spíš mi to přijde,že má flašku místo dudlu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no ona se naji a je klid. ona se mrvi nejak po desate hodine,neco vypije a pak kolem treti,vyzahne a staci a spi az do rana.
6. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttinecka tak to jste pěkný šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...je fakt až se naučí posazovat tak to už je mazec,to už zkouší všechno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@raakosnicek taky jsme to tak měli ,ale jak byly ty vedra tak je vše jinak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nuu dam ji do roka (uz je to stejne jen mesic, jezos to je strasne) a pak uvidime. ja bych ji soupla k malymu do pokojicku,on porad spi s nama v posteli a v pokojicku sam byt nechce,tak kdyby tam byli oba,treba tam vydrzi. jenze to cekam na to, az bude mala spat celou noc
6. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je hnusně, bouří a lije...
hmmm to budem sedět cely den doma, ja jsem si krsne zvykla cele odpoledne byt venku, na vzduchu adoma se nudím.
6. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tady taky lije a bouří, zatím je to daleko. chtěli jsme jít ven, tak nic no :confounded: malý nespí, ale apoň mi sedí na ruce a je klid
6. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no my ven tez nepujdeme,leda by se to rozebralo a prestalo aspon prset. nekde jsem koukala na predpovedi a bylo to tam po hodinach,ukazano,kdy bude prset atd,jen to uz nemuzu najit.

My spime,pravidelne chodi v pul desate,spi do pul dvanacte,nekdy dyl.a pak chodi kolem treti,jedem na dva spanky.
6. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek