• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@ktr ...všechno nej nej k 9.měsíci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ...tak já to zakřikla...dneska vstával už 4,30....pak usnul v 7,30 na dvě hodinky a odpo hodinku...no ale to bylo 12,30 kdy už měl za sebou i odpolední spánek takže teď odpoledne to bude boj, aby vydržel až do večera. Taky už začal lézt...včera přelezl celý pokoj....vždycky chvilku leze, pak si sedne a zase leze...tak už musím dávat pozor, aby jk si sedá nebyl třeba zády ke konferenčnímu stolku, kterej je nízkej a nepraštil se do hlavy.
Jinak se mi zdá, že začal spávat celou noc potom co jsem začla hodinu před spaním dávat rohlík nebo loupák...tak v 18,30 dostane loupák, pak 19,30 vypije ještě aspoň 200 ml mlíka a spí jak dudek.
Zdeni jsem ráda, že je malinké líp....určitě to nic nebylo to by se tak ryhle samo nespravilo
Tak jsme asi jediní bez zoubků, že?
6. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nene...my taky nemáme :grinning: :grinning: :grinning: ale určitě přijdou....ještě jsem neviděla bezzubé dítě :grinning: :grinning: :grinning: čím pozdějc tím líp,později vypadají a druhé vydrží déle....Jarečkovi je 7.5 let a má teprve 2 stálé zoubky..jinak má mléčnáky
6. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 děkujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: toto letí,co??Jsme byli dneska v MC jejda,tam se Kubikovi líbilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lezl jak drak,měl tam hodně velký prostor a samé nové hračky :slight_smile: :slight_smile: už víme kam budeme chodit v zimě :slight_smile:
6. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak hlavně ,že jste to pěkně oslavili :wink:
6. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 zoubek taky nikde.....tak uvidíme :slight_smile:
6. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak už jsme vzhůru :angry: :angry: :angry: tak zas nepokecáme....a to spal 15 min...ach jo...jinak jsem ráda ,že Adince už je dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 možná večer???manž. je v práci,jinak nemůžu,nechce abych vysedávala u počítače :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky nemáme zoubky :frowning2: tak snad brzy budou když nespí
6. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nás ještě dost co nemají zoubky :wink:
6. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: ono není kam spěchat s těma zoubkama a stejně to neovlivníme :slight_smile:. Barča mě umí pěkně kousnout u kojení teda, takže nic moc :slight_smile:. Ale zas bude dobrý, až si bude moct jídlo rozkousat - zatím mi nejí nic co není v konzistenci kašičky :frowning2: :slight_smile:
6. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... my taky furt nikde zuby..... jinak teda nechce spát najednou se úplně převrátil a nechce usínat a ve čtyři ráno je na noho a mami vztávej já si chci hrát.... předevčírem to šlo... to aspon ležel tak jsem mohla ležet taky a pak usnul i když si pouštěl kačera.... no ale dneska jen co jsem ho položila už byl zase nahoře :angry: ..... no asi hodinu a něco to trval a pak ještě do osmi spal ale mazec... docela si s nim užiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zdeni: vám přeju at je vám co nejdřív dobře :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr : s těma zoubkama nemáš pravdu... já měla první zub až něky v devíti a půl měsíce... a některý druhý zuby vůbec nemám a nemám ani modráky a v hubě mám minový pole.... takže neplatí, že čim pozdějš vyrostou zoubky ti m sou zdravější bohužel :frowning2: .... je to nějaká hloupá pověra a vykládá mi jí každej a já zase každýmu řikám, že to neni pravda...
6. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ono je to asi individuální...mluvím za sebe a kluky..u nás to tak je :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura díky moc zdá se,že je už v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka ani jsem se nezeptala co u zubaře????J
Já jsem byla u doktorky jenom mi to vyčistila a zatím je pokoj.Domluvili jsme se jestli to bude bolet tak půjdu na vyndání obou stoliček :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Hlavně mně nechce otravovat,kdyř ještě kojím.Tak uvidíme jak dlouho vydrží být v klidu....asi nebudu moc jíst sladké protože pak bolíííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my už spíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se stalo to není možnýýýýýýý....co jsi s ním udělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ještě néééééé
6. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :grinning: :grinning: :grinning: já sama nevím :grinning: :grinning: to ten deficit spánku odpoledne.....jééééé to snad není možný,já mám volný večer :dizzy_face: ..............jen aby nebyl za hodku vzhůru a vyspanej :angry: :angry: :angry:
6. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my také spíme, sice se dneska potřeboval vykecat, bo jsme byli u babičky, tak hodně zážitků, ale už mi krásně chrupká, tak půlnoci zdar :grinning:
6. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak šup ,šup,honem spinkat Adinko!!!!Kubík už počítá ovečky!!!já jdu umýt nádobí :angry:
6. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: bysme si mohli otevřít Ferneta,co??Aby jsme nebyli tak opuštění... :pensive: no jo...kojíme.....tak aspon kolu :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr zítra jdu na pivčo tak si to vynahradíííím.Ještě že ty babičky,tety existujíííí
@xkacatkox
@xkacatkox jůůůůů vy jste byly na náštěvě...tak doufám,že Matýsek choval ukázkově :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jak často kojíš?????Já už jen ráno.......no a někdy když si řekne...hlavně když je protiva :wink: :wink:
6. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jé tak to se máte.... já mám prostě v hubě minový pole :frowning2: ... ale až budeme ty milionáři tak si nechám udělat nový zuby, prsa a pudu na laser s těma striema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... no a to by mohlo pro začátek stačit :grinning: :grinning: ....
my spíme asi od sedmi... ale skoro bych ho radši ukládala později jen aby se ve čtyři nebudil, že už je vyspanej... a stejně to budu muset změnit... páč možná začnu hrát volejbal zase a jestlijo tak budu bud prcka tahat sebou a nebo ho někdo bude hlídat páč ty zápasy jsou k večeru... v sedm bych měla bejt doma asi... ale to je tedka furt na Jonáška pozdě... no asi to bude mít lehce rozházený chlapec :frowning2:
6. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roman má svátek v pondělí,tak jdeme na oběd :dizzy_face: :dizzy_face: si dám svíčkovou :dizzy_face: jéééé já mám tak hroznej hlad :frowning2: ale hubnu,tak nic...možná rajče.... :frowning2: ale už mám 5 kg dole!!!!tak ještě 10 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura čím bude starší tak určo nebude chtít brzo spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr šikulka...já už se pomalu taky chystám,že začnu.Dneska jsem si zkoušela podprdu pred těhu a ona mi jéééééééé....jůůůůůpí :slight_smile: :slight_smile: takže už mi šli dolů :grinning: ...takže už nemám 7 no snad 6,5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek