Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
6. srp 2010
@ktr ...všechno nej nej k 9.měsíci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lin18
6. srp 2010
Ahoj ...tak já to zakřikla...dneska vstával už 4,30....pak usnul v 7,30 na dvě hodinky a odpo hodinku...no ale to bylo 12,30 kdy už měl za sebou i odpolední spánek takže teď odpoledne to bude boj, aby vydržel až do večera. Taky už začal lézt...včera přelezl celý pokoj....vždycky chvilku leze, pak si sedne a zase leze...tak už musím dávat pozor, aby jk si sedá nebyl třeba zády ke konferenčnímu stolku, kterej je nízkej a nepraštil se do hlavy.
Jinak se mi zdá, že začal spávat celou noc potom co jsem začla hodinu před spaním dávat rohlík nebo loupák...tak v 18,30 dostane loupák, pak 19,30 vypije ještě aspoň 200 ml mlíka a spí jak dudek.
Zdeni jsem ráda, že je malinké líp....určitě to nic nebylo to by se tak ryhle samo nespravilo
Tak jsme asi jediní bez zoubků, že?
ktr
6. srp 2010
@lin18 nene...my taky nemáme 😃 😃 😃 ale určitě přijdou....ještě jsem neviděla bezzubé dítě 😃 😃 😃 čím pozdějc tím líp,později vypadají a druhé vydrží déle....Jarečkovi je 7.5 let a má teprve 2 stálé zoubky..jinak má mléčnáky
ktr
6. srp 2010
@zdenka33 děkujeme 🙂 🙂 🙂 toto letí,co??Jsme byli dneska v MC jejda,tam se Kubikovi líbilo 🙂 🙂 🙂 lezl jak drak,měl tam hodně velký prostor a samé nové hračky 🙂 🙂 už víme kam budeme chodit v zimě 🙂
zdenka33
6. srp 2010
hi hi hi 🙂 🙂 🙂 🙂 tak hlavně ,že jste to pěkně oslavili 😉
zdenka33
6. srp 2010
@lin18 zoubek taky nikde.....tak uvidíme 🙂
zdenka33
6. srp 2010
@ktr Ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ktr
6. srp 2010
@zdenka33 tak už jsme vzhůru ]-( ]-( ]-( tak zas nepokecáme....a to spal 15 min...ach jo...jinak jsem ráda ,že Adince už je dobře x-) x-) x-)
ktr
6. srp 2010
@zdenka33 možná večer???manž. je v práci,jinak nemůžu,nechce abych vysedávala u počítače 😞 😞 😞
pett7
6. srp 2010
@lin18 taky nemáme zoubky 😞 tak snad brzy budou když nespí
zdenka33
6. srp 2010
tak to je nás ještě dost co nemají zoubky 😉
ttinecka
6. srp 2010
@zdenka33: ono není kam spěchat s těma zoubkama a stejně to neovlivníme 🙂. Barča mě umí pěkně kousnout u kojení teda, takže nic moc 🙂. Ale zas bude dobrý, až si bude moct jídlo rozkousat - zatím mi nejí nic co není v konzistenci kašičky 😞 🙂
kacamura
6. srp 2010
ahoj... my taky furt nikde zuby..... jinak teda nechce spát najednou se úplně převrátil a nechce usínat a ve čtyři ráno je na noho a mami vztávej já si chci hrát.... předevčírem to šlo... to aspon ležel tak jsem mohla ležet taky a pak usnul i když si pouštěl kačera.... no ale dneska jen co jsem ho položila už byl zase nahoře ]-( ..... no asi hodinu a něco to trval a pak ještě do osmi spal ale mazec... docela si s nim užiju :-p 😃
zdeni: vám přeju at je vám co nejdřív dobře 🙂
kacamura
6. srp 2010
@ktr : s těma zoubkama nemáš pravdu... já měla první zub až něky v devíti a půl měsíce... a některý druhý zuby vůbec nemám a nemám ani modráky a v hubě mám minový pole.... takže neplatí, že čim pozdějš vyrostou zoubky ti m sou zdravější bohužel 😞 .... je to nějaká hloupá pověra a vykládá mi jí každej a já zase každýmu řikám, že to neni pravda...
ktr
6. srp 2010
@kacamura ono je to asi individuální...mluvím za sebe a kluky..u nás to tak je 🙂
zdenka33
6. srp 2010
@kacamura díky moc zdá se,že je už v pohodě 🙂 🙂 🙂
zdenka33
6. srp 2010
@pavlazabka ani jsem se nezeptala co u zubaře????J
Já jsem byla u doktorky jenom mi to vyčistila a zatím je pokoj.Domluvili jsme se jestli to bude bolet tak půjdu na vyndání obou stoliček 😞 😞 😞 😞 .Hlavně mně nechce otravovat,kdyř ještě kojím.Tak uvidíme jak dlouho vydrží být v klidu....asi nebudu moc jíst sladké protože pak bolíííííííííí 😃 😃 😃 😃 :-p :-p :-p
ktr
6. srp 2010
@zdenka33 my už spíme x-) x-) x-)
zdenka33
6. srp 2010
co se stalo to není možnýýýýýýý....co jsi s ním udělala 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zdenka33
6. srp 2010
my ještě néééééé
ktr
6. srp 2010
@zdenka33 😃 😃 😃 já sama nevím 😃 😃 to ten deficit spánku odpoledne.....jééééé to snad není možný,já mám volný večer x-) ..............jen aby nebyl za hodku vzhůru a vyspanej ]-( ]-( ]-(
xkacatkox
6. srp 2010
my také spíme, sice se dneska potřeboval vykecat, bo jsme byli u babičky, tak hodně zážitků, ale už mi krásně chrupká, tak půlnoci zdar 😃
ktr
6. srp 2010
@zdenka33 tak šup ,šup,honem spinkat Adinko!!!!Kubík už počítá ovečky!!!já jdu umýt nádobí ]-(
ktr
6. srp 2010
@xkacatkox 😃 😃 😃 bysme si mohli otevřít Ferneta,co??Aby jsme nebyli tak opuštění... |-| no jo...kojíme.....tak aspon kolu :-N
zdenka33
6. srp 2010
@ktr zítra jdu na pivčo tak si to vynahradíííím.Ještě že ty babičky,tety existujíííí
@xkacatkox
@xkacatkox jůůůůů vy jste byly na náštěvě...tak doufám,že Matýsek choval ukázkově 🙂
zdenka33
6. srp 2010
@ktr jak často kojíš?????Já už jen ráno.......no a někdy když si řekne...hlavně když je protiva 😉 😉
kacamura
6. srp 2010
@ktr jé tak to se máte.... já mám prostě v hubě minový pole 😞 ... ale až budeme ty milionáři tak si nechám udělat nový zuby, prsa a pudu na laser s těma striema 😃 😃 😃 😃 ... no a to by mohlo pro začátek stačit 😃 😃 ....
my spíme asi od sedmi... ale skoro bych ho radši ukládala později jen aby se ve čtyři nebudil, že už je vyspanej... a stejně to budu muset změnit... páč možná začnu hrát volejbal zase a jestlijo tak budu bud prcka tahat sebou a nebo ho někdo bude hlídat páč ty zápasy jsou k večeru... v sedm bych měla bejt doma asi... ale to je tedka furt na Jonáška pozdě... no asi to bude mít lehce rozházený chlapec 😞
ktr
6. srp 2010
Roman má svátek v pondělí,tak jdeme na oběd x-) x-) si dám svíčkovou x-) jéééé já mám tak hroznej hlad 😞 ale hubnu,tak nic...možná rajče.... 😞 ale už mám 5 kg dole!!!!tak ještě 10 😞 😞 😞
zdenka33
6. srp 2010
@kacamura čím bude starší tak určo nebude chtít brzo spinkat :-p :-p :-p
zdenka33
6. srp 2010
@ktr šikulka...já už se pomalu taky chystám,že začnu.Dneska jsem si zkoušela podprdu pred těhu a ona mi jéééééééé....jůůůůůpí 🙂 🙂 takže už mi šli dolů 😃 ...takže už nemám 7 no snad 6,5 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃