• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
No sama si ještě nesedne, ale když ji posadim tak sedí. ale max 5 min. pak lehne :grinning: Soporou sedí v pohodě a je důležitá :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně Filip taky rád sedí a teď se tahá do stoje.Je strašně pevný.A v sedě už chvilku vydrží sám.
4. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem tady taky jinak sama, žádnou kamošku tady nemám. :confounded:
4. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
coo do stoje superr!!! Tak Romínu když posadim si na klín tak začne skákat a houpat se,děs běs. A hlavně musí hrát muzika, nejlíp se jí houpe na dechovky :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terer ja tady taky kamoska skoro zadna
4. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na barrandově mám tchýni s osmiměsíční holčičkou a ještě jednu holčinu, ale moc se nepotkáváme... muža mám zase někde v ............... ... tak je mi tu smutno :cry: .... a vůbec ho vidim ráno asi tak pět minut než zase odejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...
4. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od toho je tu koník :wink:
No nic jdu chrnět,zítra budu na malucha sama,manža má 16 a pak přijde KO a ještě přijde tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dneska měl malý první tuhou stolici , nevím jestli je to dobře nebo špatně???? Neměla by spíš být kašovitá? Je to z té zeleniny.... S kámoškama to mám blbé některé se odstěhovaly , jiné věčně nemají čas :frowning2: Malý by taky rád seděl zvlášt po jídle které pak letí ven :confounded:
4. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett u nas uz jsou normalne tuhe bobky.
4. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pett7 jak jsi začala s příkrmy tak bude tuhá stolička :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je asi dobre... zrovna prohlížím golfáče a nevím co vybrat :frowning2: potřebuju něco skladného a do lehu je toho tolik
4. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně tuhý bobek měla jen 1 nebo2x.Příkrm dávám zatím jenom jednou,takže jinak má mlíčko od maminky.
4. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ja jsem naprostooo spokojena s peg perego pliko p3
4. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten jsem se dívala, pak ještě inglesina zippy jsou podobné... akorát se mi nechce vyhazovat tolik penez když to bude jen na cestování a občasné výlety jako sporťák mám teutonku a ten je super
4. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inglesiny jsou docela drahe.
perega sezenes starsi kolekci, myslim lonskou clasiky za 5500,completa 6400
4. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mládě si zvyká chodit brzy spát :slight_smile: včera v 8, dneska v 9 hlavně ať není v 5 vzhůru
4. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett my ze stejných důvodů koupili Chicco liteway. Už jsme je zkusili a vyhovují nám a skládání je jednoduchý, jsou lehký a do auta se vejdou v pohodě :wink:
4. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se chrupealo uz pred osmou,tradice.ja mam pred osmou uz rada svuj klidek na pc a telku.kdyz manzelk neni doma,treba i vinecko nebo pivco
4. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to loňská kolekce a tak stál 2300kč
4. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja je puvodne chtela taky,ale pro nas jsou golfky uz jeden jediny kocarek co mame a bude v nem porad,takze jsem investovala.a ted kdyz je porovnam,jsem rada.na to kazdodenni jezdeni
4. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá věc je jestli kupovat pliko s nánožníkem nebo ne, co jsem četla diskuzi tak se do něj roční prcek moc nevejde třeba by stačil univerzální vyšel by i levněji
4. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nanoznik mam.a jsem rada.da se totiz dat az pomalu k boudicce,i kdyz jsou nozky skrceny a podnoznik dany dolu,tudiz na zimu nebo podzim i jako druha vrstva.
4. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a segra a perega taky a mlou tam dala pod nanoznik i s triletou
4. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím mrknout do obchodu, kdybych to měla jako hlavní kočár tak jdu do plika, ale když mám dobrý sporták tak klidně i něco levnějšího na Chicco jsem se taky dívala ale multiway
4. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny. ja musim vzdycky jen jeden,dva tady v byte nemame kam uskladnit.
4. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárků je tolik jen vybrat ten správný :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej,mi povidej.jsem se navybirala u starsiho
4. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbilo se mi peg perego GT3, ale jsem proti tomu kočáru malá
4. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám všechno starý a pučený teda.... nemůžem si tedka moc vyskakovat... vlastně si nemůžem vyskakovat vůbec :frowning2: ... dokonce to vypadá, že budu muset prodat karavan, ale to bych nerada pač bych pak neměla kam jezdit s prckem :frowning2: ... tak moc nevim co... měla jsem mít práci ta taky nevyšla :frowning2: ... začínám bejt docela zoufalá.... manželova firma se teprv rozjíždí takže taky nic moc peněz... ale užmá mnohem víc zakázek ale líp na tom budem až tak na pdzim, až bude hotovo nebo skoro hotovo :frowning2: ... tedka dřeme bídu s nouzí.... jinak bych taky brala nějakej pěknej hezky skládací sporták... tedka mám od tchýně a nevypadá špatně, dokonce vypadá líp než ten kočárek co mám ted tak jsem ráda :slight_smile: ...
4. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, ze jsi nerekla driv,nez sel ten nas do sveta.
nezoufej bude lip.taky si moc nevyskakujem...........
4. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek